Laatste nieuws
14.38'Ronaldo en Messi ontvangen miljoenenbedragen van LEGO per Instagram-post'
14.37VI Live: eerste gevaar van Feyenoord, Borges kan verder
14.32Oranje-international 'heeft zich onmisbaar gemaakt': "Een meedogenloze precisie"
14.32Ihattaren maakt punt: 'Waarom kan Smit wel en Saibari niet naar Real Madrid?'
14.28Voetbalsters PSV en Ajax spelen gelijk, FC Twente kan lachende derde worden
14.22Van Persie wordt niet herkend in Londen: 'Had wel mijn petje op'
14.15Kruisbandblessure kost PSV'er Schouten WK met Oranje
14.15PSV en Schouten bevestigen doemscenario: zware blessure, definitief geen WK
14.15Horrorscenario voor Schouten: streep door WK vanwege kruisbandblessure
14.14Van Persie heeft het met Feyenoord-spelers niet over mogelijk titelfeest PSV
14.10Praat mee op VP: Go Ahead Eagles vernedert PEC Zwolle in verlate IJsselderby
14.05Uitvak ontruimd en aftrap IJsselderby uitgesteld om gezichtsbedekking PEC-aanhang
14.02VI Live: Go Ahead begint met droomstart aan uitgestelde IJsselderby
13.57Clasie hoopt fit te zijn voor de bekerfinale: 'Dat zou gek zijn'
13.56VI Live: Go Ahead slaat razendsnel toe in IJsselderby
13.55Bosz prijst Jans na onderonsje: 'Dat hij het al zo lang volhoudt, is knap'
13.52VI Live: IJsselderby ruim anderhalf uur later toch begonnen
13.50Italiaanse pers ziet Taylor worstelen: 'Geen beste avond, maar Noslin redt Lazio’
13.47Buijs rekent af met Ihattaren-verhaal: "Nou, dat is allemaal enorm opgeblazen"
13.46Praat mee op VP: SC Heerenveen - Heracles Almelo
13.42Van Persie baalt van paspoortgate: 'Dat is wel heel lullig'
13.39VI Live: IJsselderby gaat ruim een uur later dan toch bijna van start
13.39Nieuwe ongeregeldheden zorgen voor extra uitstel IJsselderby: 'Totaal onnodig'
13.37Grote teleurstelling bij PEC Zwolle: 'We hebben er alles aan gedaan'
13.34Voetbal International: Simonis in beeld voor snelle terugkeer in Eredivisie
13.30De Dortmund-sensatie met de veelzeggende bijnaam
13.29Droom komt uit voor Hato bij Chelsea: 'Een waardige vervanger van Cucurella'
13.29Sparta denkt aan Simonis als opvolger van Steijn
13.28VI Live: aftrap IJsselderby laat nog op zich wachten door ongeregeldheden
13.27Van Praag kraakhelder over mogelijke Ajax-terugkeer Overmars: 'Mankeerde wat'
13.25Tegenvallende Sterling moet zich nu laten zien bij Feyenoord: kan hij het nog?
13.22VI Live: ogen van PSV'ers gericht op Volendam, Feyenoord met Deijl als rechtsback
13.22Makkelie geeft update over uitgestelde IJsselderby: 'Geen gehoor aan gegeven'
13.22Ihattaren vreest trainersontslag in Eredivisie: 'Gaat op gegeven moment klappen'
13.19Feyenoord gaat zonder Hadj Moussa en Ahmedhodzic proberen PSV-feest uit te stellen
Resultaten x
Buitenland

De meest gedenkwaardige sprints van Gareth 'Bolt' Bale

De status als basisspeler van Gareth Bale bij Real Madrid stond de afgelopen weken meermaals ter discussie. Gisterenavond kreeg de Welshman een nieuwe kans vanaf de start op bezoek bij Real Sociedad. Na een uur spelen liet hij eindelijk weer de Gareth Bale zien voor wie Real Madrid ooit honderd miljoen euro neerlegde.
18-09-2017 08:15 door Tim Lauwers

Bij een stand van 1-2 ontving Isco de bal op het middenveld. De Spaanse spelmaker stuurde vervolgens een prachtige pass in de richting van Bale. De rechtsbuiten vernederde zijn directe tegenstander compleet met een imposante sprint en liftte de bal subtiel over doelman Rulli heen. Het bleek het beslissende doelpunt en tevens het slotakkoord van de wedstrijd. Eindelijk was Gareth Bale na zoveel blessureleed en kritiek weer de held van Real Madrid. 
 



De waanzinnige loopactie van Bale tegen Sociedad was zeker niet de eerste uit zijn carrière. De meest gedenkwaardige sprint die hij ooit inzette vond plaats op 16 april 2014, tijdens de finale van de Copa del Rey. Bij een gelijke stand tegen aartsrivaal Barcelona werd Bale vlak voor tijd weggestuurd op de linkerflank, de kant waar hij ooit bij Tottenham Hotspur furore maakte. De voorsprong van Marc Bartra leek voldoende om het duel te winnen, tot Gareth Bale ineens de turbo aanzette. Met een buitenbocht van jewelste had hij geen kind aan de Spaanse verdediger en won hij hoogstpersoonlijk de beker voor zijn ploeg.
 



Slechts enkele maanden voor zijn legendarische optreden in de Copa del Rey flikte Bale het al eens om met een bizarre versnelling tot scoren te komen. Rayo Vallecano kreeg in de tweede helft een corner, waarna de inmiddels 28-jarige snelheidsduivel de bal oppikte. Bale, nog ver op eigen helft, liet het middenveld en de verdediging van Vallecano zijn hielen zien en schoot de bal vervolgens overtuigend tegen de touwen. 
 



Ook in dienst van Tottenham Hotspur liet de flankspeler meermaals zien over een bizarre snelheid te beschikken. In de winter van 2013 had Bale zich inmiddels ontwikkeld van linksback tot aanvaller en sterspeler bij The Spurs en liet hij zijn status zien in een duel met Norwich City. De international van Wales behaalde een topsnelheid van liefst 35 kilometer per uur en had aan het eind van zijn sprint nog de rust om beheerst af te werken. 
 



Op 20 oktober 2010 vond volgens velen de wedstrijd plaats die Bale ooit vormde tot de speler die hij nu is. De linksbuiten startte in het shirt van The Spurs in de basis tegen het grote Inter Milan in de Champions League, waar hij het op zou nemen tegen Maicon. Bale, destijds nog met nummer drie op zijn shirt, verbaasde vriend en vijand door de ervaren Braziliaan compleet tureluurs te spelen. De nachtmerrie van Maicon bleef maar gaan aan die linkerkant en scoorde liefst drie keer tegen de Italiaanse grootmacht. 
 



Bale staat inmiddels bekend als een van de beste voetballers van Wales aller tijden. Tijdens een vriendschappelijke wedstrijd tegen IJsland zette de 68-voudig international het na zeventig minuten op een lopen. Met zijn levensgevaarlijke combinatie van snelheid en kracht bleef hij aan de bal, waarna hij keurig naar binnen kapte en de bal in de verre hoek schoot. Het liet zien dat Gareth Bale zijn sprintkunstje niet alleen op de Engelse en Spaanse velden toonde.  

 

 




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.