Laatste nieuws
09.40Van Persie enorm verbitterd over Ajax: ‘Feyenoord - PSV is een topwedstrijd, dit niet’
09.35Van Hooijdonk verrast door relatie Buijs en Ihattaren: 'Dat vind ik beetje tricky'
09.31Go Ahead Eagles komt tekort tegen FC Twente: 'Het was moeizaam en lastig'
09.30Minder punten dan Priske: 'Bij verlies tegen Heerenveen heeft Van Persie groot probleem'
09.20Van Persie evalueert eigen functioneren iedere dag: 'Ben daar erg tevreden over'
09.17Grim springt in de bres voor Ajax-verdediger: 'Meer respect voor hem tonen'
09.10Nederlandse arbitrage gekraakt: 'Het is topsport en daarin gelden geen excuses'
09.00Voor de fijnproevers: de schitterende steekpass van Valente tegen Ajax
09.00VP's Elftal van de Week: Ajax hofleverancier na zege op Feyenoord in Klassieker
08.55Feyenoord-verdediger zit helemaal stuk in Amsterdam: 'Dit is verschrikkelijk'
08.46Resink bespreekt winters vertrek bij Groningen: 'Uiteindelijk wil ik stap maken'
08.40'Ajax klopt aan bij Bournemouth in zoektocht naar vleugelverdediger'
08.37'Tomiyasu dinsdag gekeurd, Ajax en Japanner mogelijk toch langer met elkaar door'
08.26Italiaanse pers kraakt Napoli, maar ziet Lang strijden: 'De enige met energie'
08.15De dure domper voor NEC: géén top drie door afgekeurde goal in slotfase
08.00Hornkamp verbaast met bijzondere penalty: 'Heb het thuis ook even geoefend'
07.58Ochtendkranten: Voetbalvernuft Ajax, machteloos Feyenoord, argwaan bij PSV
07.45De samenvatting: PSV vergroot gat met Feyenoord na spektakel tegen Heracles
07.34Invallers van Feyenoord en Van Persie zwaar onder vuur: 'Slecht geïnstrueerd'
07.30Lammers kijkt ogen uit bij FC Twente - Go Ahead: 'Ik heb dit nog nooit gezien'
07.27Depay met Corinthians via strafschoppen naar Braziliaanse bekerfinale
07.20Ten Cate hoopt op WK-deelname: 'Dat WK is nog wel een dingetje'
07.09Driessen gruwelt: 'Ajax-onwaardig, zelfs Farioli maakte het niet zo bont'
07.00Memphis helpt Corinthians aan finaleplek met benutte strafschop
07.00Het veelbesproken moment: PSV ontsnapt na discutabele beslissing van arbitrage
06.55Van Hanegem snoeihard: 'Denkt Van Persie dat wij allemaal achterlijk zijn?'
06.45Hadj Moussa hevig onder vuur: 'Je laat nu gewoon je elftal in de steek'
06.30De samenvatting: Ajax wint Klassieker en vergroot zorgen bij Feyenoord
02.10Van Persie sneert naar 'counterend' Ajax: 'Feyenoord-PSV, dat is een topwedstrijd'
00.20Verhit moment in Klassieker: Wijndal en Hadj Moussa ontvangen geel na opstootje
00.15Overmars staat door Nederlanders voor uitdaging bij Antwerp: 'Einde van tijdperk'
00.15Toptalent wijst Ajax keihard af: 'Tuurlijk was het moeilijk om nee te zeggen'
00.01'Opvallend: 32-jarige kan 'droomtransfer' maken door interesse Inter en Juventus’
00.00De beelden: 'Mister 1-0' opent score voor Ajax in Klassieker en loopt hoofdwond op

Gisteren

23.49Van Hooijdonk kritisch na interview Van Persie: 'Vind dit een rare uitspraak'
Resultaten x
Buitenland

Walcott: 'Engeland kan meedoen om winst op het EK'

THEO WALCOTT van Arsenal denkt dat het Engelse nationale team goed genoeg is om Duitsland en Spanje uit te dagen op het EK 2016. De rappe buitenspeler plaatste zich met zijn ploeg als eerste voor het eindtoernooi door alle zeven wedstrijden te winnen.

06-09-2015 12:55 door Redactie ELF Voetbal

Na de 6-0 overwinning op San Marino waren de lofuitingen niet van de lucht. Wayne Rooney evenaarde Bobby Charlton als topscorer aller tijden, de trainer was top en verschillende spelers lieten eindelijk weer hun waarde zien. Volgens de Britse pers althans. Het mag niet vergeten worden dat de poule van Engeland vrij zwak is, slechts Zwitserland mag gezien worden als tegenstander van formaat.

Walcott vergeet dat feit even en heeft het hoog in zijn bol. "Ik denk dat dit team beter en beter wordt en dat is wat we willen blijven doen wanneer we volgend jaar het toernooi ingaan", verklaarde de invaller van zaterdag, die rap twee doelpunten maakte. "We zijn goed op weg, dus ik weet zeker dat we nog beter worden. Er komen grote tests aan, maar ik geloof in die kleedkamer en de manier waarop we spelen."

'Ik denk dat we het kunnen'

De 26-jarige komt in de beste jaren van zijn carrière terecht en hoopt op iets moois in Frankrijk. "We spelen in de beste competitie ter wereld en worden elke dag beter. De spelers zitten aan hun plafond. Het zou een grootste prestatie zijn als we ver kunnen komen. Ik weet zeker dat we dat kunnen. De manager heeft dat in ons systeem gekregen, dat hij geloof heeft in ons. Het geloof en het vertrouwen zijn er, dus waarom niet?" vraagt Walcott zichzelf af.

We kunnen nog wel wat redenen bedenken. Niet voor het eerst zijn de verwachtingen rond Engeland hooggespannen. Dat is eigenlijk altijd zo. In 1992 bijvoorbeeld, toen het met Gary Lineker en Adam Smith een knappe voorhoede had. Na de poule, met daarin Zweden, Denemarken en Frankrijk, mocht de ploeg van Graham Taylor alweer naar huis.

In 1996 behaalde Engeland voor het laatst een mooi resultaat op een EK. In eigen land reikte het tot de halve finale, waarin het werd uitgeschakeld door Duitsland. Sindsdien is het kommer en kwel. In 2000 verloor het in de groepsfase van Roemenië (!) en werd het uitgeschakeld, in 2004 vloog het eruit na een gemiste penalty van David Beckham tegen Portugal. Voor het EK 2008 plaatste het zich niet eens, nadat er op Wembley met 2-3 van Kroatië werd verloren. In 2012 werd het in de kwartfinale door het stugge Italië uitgeschakeld. Engeland won het EK nog nooit.

Dus, Walcott: think again.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.