Laatste nieuws
14.20Boskamp vol ongeloof: 'Die ploegen spelen beter positiespel dan Feyenoord'
14.20Telstar wijst naar Manschot: 'Hadden hem de hele wedstrijd niet mee'
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
11.30Viervoudig Oranje-international zit vast in het Midden-Oosten: 'Schandalig'
11.25Mijnans ziet Telstar terugkomen in de wedstrijd: 'Dan probeer je dat'
11.08Flinke rel bij het Lazio van Taylor en Noslin: Nederlander genoemd bij ruzie
11.06Slot maakt zich vanwege mogelijke terugkeer Wirtz niet druk om 'kansarm' Liverpool
Resultaten x
Buitenland
Foto:

Derby Days! Drie dagen, drie Engelse stadsgevechten

Het Engels voetbal ziet ieder jaar vol met heerlijke streekgevechten. Vooral in Londen strijden meerdere topploegen iedere week om zich de beste club van de Engelse hoofdstad te mogen noemen. De komende vier dagen staan er drie duels op het programma om je vingers bij af te likken. Gaat dat zien!
02-01-2018 11:30 door Tim Lauwers

Woensdag 3 januari: Arsenal - Chelsea (20:45 uur)

Het treffen tussen The Gunners en The Blues heeft in het verleden fantastische duels opgeleverd. Ook dit seizoen staat er voor beide ploegen veel op het spel. Arsenal kan zich met een overwinning weer een stukje dichter bij de felbegeerde top vier brengen, terwijl Chelsea moet winnen om Manchester United te passeren op de tweede plaats. Zowel Arsenal als Chelsea maken een teleurstellend seizoen door. The Blues spelen bij vlagen fantastisch voetbal, maar mede dankzij de altijd terugkomende wisselvalligheid bedraagt na 21 wedstrijden het verschil met koploper Manchester City al veertien punten. Arsenal kan een kampioenschap al helemaal uit het hoofd zetten. Arsène Wenger weet zijn ploeg opnieuw niet klaar te stomen voor een titelrace en incasseerde dit seizoen al 26 treffers, slechts twee minder dan nummer negentien West Bromwich Albion.

Foto:


Donderdag 4 januari: Tottenham Hotspur - West Ham United (21:00 uur)

Hoewel de derby tussen Tottenham Hotspur en West Ham United enig charme is verloren door het ontbreken van zowel White Hart Lane als Upton Park, blijft het duel ontzettend beladen. Voor de Londense rivalen staan er totaal verschillende belangen op het spel. West Ham verkeert zoals wel vaker in een strijd tegen degradatie, met het ontslag van Slaven Bilic tot gevolg. David Moyes heeft zijn ploeg de laatste weken prima laten spelen. Vooral Marko Arnautovic leeft op onder de nieuwe manager en scoorde in de afgelopen vijf Premier League-duels vijf keer. The Spurs hebben met Harry Kane een doelpuntenmaker van een ander kaliber in huis. De Engelse goalgetter, wie zichzelf vorige week kroonde tot meest scorende speler van 2017, staat ook dit seizoen al op achttien doelpunten in negentien duels. Kane is ondanks zijn fantastische vorm niet in staat zijn ploeg op sleeptouw te nemen richting de top drie. Tottenham leek vorig seizoen hard op weg een titelkandidaat te worden, maar staat momenteel op een teleurstellende zesde plaats. 

Foto:


Vrijdag 5 januari: Liverpool - Everton (20:55 uur)

Als gevolg van een bizarre loting nemen Liverpool en Everton het al in januari tegen elkaar op in de strijd om de FA Cup. Het bekerduel biedt The Reds een uitgelezen mogelijkheid om wraak te nemen voor het gelijkspel van slechts een paar weken geleden. Wayne Rooney schoot destijds vanaf de stip de 1-1 op het scorebord, nadat Mohamed Salah Liverpool op voorsprong had gezet. Everton is onder nieuwe trainer ‘Big Sam’ Allardyce volledig opgeleefd en pakte sinds zijn komst twaalf punten in acht duels. Toch wachten The Toffees alweer vier wedstrijden op een overwinning, met de nederlaag tegen Bournemouth als dieptepunt. Everton lijkt een vrij anoniem restant van het seizoen tegemoet te gaan, dus zal de ploeg er alles aan doen om in de FA Cup wél in positieve zin op te vallen.  

Foto:




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.