Laatste nieuws
17.05Van der Vaart krijgt veel kritiek na weigering om bij Ajax te werken
17.05Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
Resultaten x
Buitenland

'Wenger OUT' ondanks winst Arsenal?

Het is al jaren een groot onderwerp van discussie bij de fans van Arsenal: Wenger IN of Wenger OUT? The Gunners wonnen vandaag dankzij twee doelpunten van Alexis Sanchez met 2-0 van Hull City. Arsène Wenger pakt dus drie punten met zijn ploeg, maar opnieuw was het verre van overtuigend. Het contract van de Franse oefenmeester in Londen loopt komende zomer af. Neemt Arsenal afscheid van een clubicoon of wordt zijn contract nog één keer ve

11-02-2017 15:35 door Redactie ELF Voetbal

Eeuwige vierde

De laatste jaren is Arsenal meer uitgelachen dan bewonderd. In de afgelopen elf edities van de Premier League eindigde de ploeg van Wenger maar liefst zes keer als nummer vier. Veel supporters zijn helemaal klaar met het gebrek aan vooruitgang en willen dat de Fransman zo snel mogelijk de laan uitgestuurd wordt. Ook dit jaar presteert Arsenal zeer wisselvallig en lijkt de titel buiten bereik. Hoe ver was de ploeg onder Wenger vorig seizoen na 25 wedstrijden?

 

2015/2016

2016/2017

Gespeeld

25

25

Winst

14

15

Gelijk

6

5

Verlies

5

5

Punten

48

50


Dankzij de overwinning op Hull City heeft Arsenal dus twee punten meer behaald dan vorig seizoen na speelronde 25. Niet bepaald de vooruitgang die de Gooners eisen van hun spelers en manager. Soms lijkt het alsof de club uit Londen een stap vooruit maakt om er vervolgens weer twee terug te doen.

Net niet

Zo ook vorig jaar. Leicester City stond tegen alle verwachtingen in op de eerste plaats in de Premier League, toen de ploeg van Claudio Ranieri in februari de kraker speelde tegen Arsenal. Met een doelpunt in allerlaatste minuut leek Arsenal-spits Danny Welbeck zijn ploeg drie hele belangrijke punten te bezorgen in de race naar het kampioenschap, maar niets bleek minder waar. Arsenal ging in de wedstrijden die volgden onderuit tegen Manchester United en Swansea City en kon fluiten naar de titel. Het wist dat seizoen zelfs twee keer te winnen van Leicester, maar toch eindigden de Londenaren tien punten achter The Foxes.



The Invincibles

Het laatste landskampioenschap van The Gunners dateert al weer uit het vorige decennium. In het seizoen 2003/2004 schitterden spelers als Thierry Henry, Patrick Vieira en Dennis Bergkamp keer op keer in het oude Highbury Stadium. De ploeg van Wenger verloor destijds niet één competitieduel en de spelers uit die tijd worden dankzij deze ongekende prestatie nog steeds The Invincibles genoemd. De supporters verlangen dagelijks naar deze vervlogen tijden en het ziet er niet naar uit dat hun club steeds dichter bij een landskampioenschap komt.

Het niet behalen van Top Four zou betekenen dat Arsenal voor het eerst sinds 1998 kwalificatie voor de Champions League misloopt. Dit zou voor het bestuur van de club wel eens de druppel kunnen zijn om afscheid te nemen van de 67-jarige Fransman, die sinds 1996 aan het roer staat.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.