Laatste nieuws
19.10PSV ontvangt angstgegner Atlético: zo verliepen de eerdere ontmoetingen
19.05VoetbalPrimeur lanceert VP+: het snelst en meest compleet, zonder reclame
19.00Aston Villa roept Nederlander uit tot speler van de maand november
18.50Opvallend: Atlético-trainer Simeone loopt plotseling weg uit perszaal PSV
18.35Driessen vreest voor PSV-ster: 'Die verklaring van Koeman vond ik wel dodelijk'
18.30WK-stad Seattle organiseert 'pride-wedstrijd' bij duel tussen Iran en Egypte
18.25Ajax-speler werkt op lachspieren van Kieft: 'Ik vond het weer heerlijk'
18.17'Liverpool speurt markt af naar Konaté-opvolgers en omcirkelt één naam'
18.10Van Hanegem ziet Ajax-sterkhouder 'heel gek doen': 'Kan aardig voetballen, maar..'
18.05Bosz voorspelt 'moeilijkste' CL-duel voor PSV: 'Dat is levensgevaarlijk'
18.05'Zorgwekkend: Barça-ster mentaal in zwaar weer, vraagteken of hij nog zal spelen'
18.03'Ontslag Alonso dichterbij dan ooit: Real spot nu al potentiële opvolger'
18.00Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.45Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
Resultaten x
Buitenland

Zo ziet de voetbalkalender er komende week uit

Het voetbalweekeinde is bijna ten einde, maar een gloednieuwe voetbalweek staat alweer voor de deur. Van maandag tot en met donderdag is er voldoende te genieten. ELF Voetbal zet alles voor je op een rijtje, zodat je niets hoeft te missen.
18-02-2018 20:30 door Bob van Dijk

Maandag: Jong Ajax kan weglopen bij NEC Nijmegen

Zoals bijna iedere week wordt er ook op maandagavond nog een aantal wedstrijden in de Jupiler League afgewerkt. Koploper Jong Ajax zag concurrenten NEC Nijmegen (4-1 bij MVV Maastricht) en Fortuna Sittard (1-1 tegen Telstar) punten verspelen en kan maandag in eigen huis goede zaken doen tegen FC Oss. De Amsterdammers vergroten het gat bij een overwinning naar drie punten. Ook de beloften van PSV komen in actie. De ploeg van trainer Dennis Haar speelt in Eindhoven tegen FC Den Bosch.

Niet alleen in de Nederlandse Jupiler League wordt maandagavond gevoetbald. Ook in onder meer Portugal, Italië en Duitsland wordt gespeeld. Zo gaat Manchester City in de FA Cup op bezoek bij Wigan Athletic en spelen Eintracht Frankfurt en RB Leipzig tegen elkaar in de Bundesliga. Bas Dost en zijn Sporting CP moeten aan de bak tegen Tondela terwijl in de Primera División wordt gespeeld door Getafe en Celta de Vigo. Stefan de Vrij speelt met SS Lazio thuis tegen Hellas Verona.

Dinsdag: FC Barcelona op bezoek bij Chelsea

De Champions League raast door en ook komende week wordt er weer spektakel verwacht. Dinsdag trappen Chelsea en FC Barcelona om 20:45u af op Stamford Bridge voor hun eerste wedstrijd. De thuisploeg werd in de groepsfase verrassend tweede achter AS Roma. Wel hield de ploeg van manager Antonio Conte Atlético Madrid achter zich. FC Barcelona kende weinig problemen in de poule. De Catalanen verloren niet en eindigden op de eerste plaats voor Juventus, Sporting CP en Olympiakos.

Ook in Duitsland hoopt men sensatie te kunnen bewonderen. Het in de Bundesliga ongenaakbare Bayern München ontvangt de Turkse grootmacht Besiktas. De Turken eindigden op de eerste plaats in groep G en bleven zo FC Porto, RB Leipzig en AS Monaco voor. Bayern München moest in groep B genoegen nemen met de tweede plek achter Paris Saint-Germain. De andere ploegen (Celtic en Anderlecht) bleven echter wel op grote afstand. Ook de wedstrijd tussen Bayern München en Bestikas begint om 20:45u.

Woensdag: Sevilla ontvangt Manchester United

Woensdagavond gaan we vrolijk verder in het miljardenbal en de Engelse grootmacht Manchester United is aan de beurt. De ploeg van manager José Mourinho gaat in Spanje op jacht naar een goede uitgangspositie tegen Sevilla. De andere wedstrijd gaat tussen Sjachtar Donetsk en AS Roma. De club uit Oekraïne speelde in de groepsfase nog tegen Feyenoord. AS Roma hield Chelsea knap achter zich. Beide wedstrijden starten om 20:45u.

Niet alleen de Champions League gaat woensdagavond verder. Ook in de Europa League wordt wederom gespeeld. Dat toernooi is echter wel direct toe aan de returns van vorige week. CSKA Moskou ontvangt het Servische Rode Ster Belgrado. De heenwedstrijd eindigde in 0-0. In de Spaanse Primera División moet Real Madrid aan de bak. De Koninklijke gaat op bezoek bij CD Leganés. FC Porto moet bij Estoril het eerder gestaakte duel afmaken. De tussenstand is daar 1-0.

Donderdag: Volop voetbal in de Europa League

Zoals gezegd hoeven de ploegen in de Europa League niet lang te wachten op hun return. De clubs speelden vorige week de heenwedstrijd en gaan komende week alweer bepalen wie zich plaatst voor de volgende ronde. Veel grote namen in het toernooi wonnen het heenduel met ruime cijfers en daarom lijkt in veel gevallen de return een formaliteit. De wedstrijd tussen Atalanta en Borussia Dortmund is wel de moeite waard. De Duitsers wonnen in eigen huis met 3-2. SSC Napoli heeft op bezoek bij RB Leipzig wat goed te maken. De Italianen verloren in Napels met 1-3.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.