Laatste nieuws
19.50Voormalig VVV-trainer Glen De Boeck (54) overleden na hersenbloeding
19.50Spaan deelt een 8 uit aan Ajax-speler: 'Zagen het vroeger vooral bij Brazilianen'
19.40FC Twente laat 'goud' op de bank zitten: 'Kan een hele mooie transfer opleveren'
19.35Van der Gijp spaart 'harde' Slot niet: 'Hij haalt er maar één speler uit'
19.25Vermoedelijke opstelling PSV: Bosz heeft steunpilaren terug voor Atlético-clash
19.12Atlético-trainer Simeone is beducht op kracht PSV: 'Ze spelen moedig'
19.10PSV ontvangt angstgegner Atlético: zo verliepen de eerdere ontmoetingen
19.05VoetbalPrimeur lanceert VP+: het snelst en meest compleet, zonder reclame
19.00Aston Villa roept Nederlander uit tot speler van de maand november
18.50Opvallend: Atlético-trainer Simeone loopt plotseling weg uit perszaal PSV
18.35Driessen vreest voor PSV-ster: 'Die verklaring van Koeman vond ik wel dodelijk'
18.30WK-stad Seattle organiseert 'pride-wedstrijd' bij duel tussen Iran en Egypte
18.25Ajax-speler werkt op lachspieren van Kieft: 'Ik vond het weer heerlijk'
18.17'Liverpool speurt markt af naar Konaté-opvolgers en omcirkelt één naam'
18.10Van Hanegem ziet Ajax-sterkhouder 'heel gek doen': 'Kan aardig voetballen, maar..'
18.05Bosz voorspelt 'moeilijkste' CL-duel voor PSV: 'Dat is levensgevaarlijk'
18.05'Zorgwekkend: Barça-ster mentaal in zwaar weer, vraagteken of hij nog zal spelen'
18.03'Ontslag Alonso dichterbij dan ooit: Real spot nu al potentiële opvolger'
18.00Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.45Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
Resultaten x
Buitenland

AC Milan - Arsenal: alles of niets voor Arsène Wenger

Donderdagavond nemen AC Milan en Arsenal tegen elkaar op in de strijd om de Europa League. Arsène Wenger, wie de laatste maanden meer onder druk staat dan ooit tevoren, krijgt hiermee de mogelijkheid om het dramatische seizoen van The Gunners nog een klein beetje glans te geven.
07-03-2018 17:30 door Tim Lauwers

Het is crisis in Noord-Londen. De ploeg draait voor geen meter in de Premier League en uitschakeling beide Engelse bekertoernooien is inmiddels ook een feit. In slechts twee maanden tijd morsten The Gunners punten tegen West Bromwich Albion en ging het beschamend onderuit tegen AFC Bournemouth, Swansea City en Brighton & Hove Albion. In de tussentijd incasseerde Arsenal liefst vier treffers tegen Championship-club Nottingham Forest. Niet veel later verloor het tot overmaat van ramp de derby tegen Tottenham Hotspur met 1-0.

Het gevolg van de wisselvallige en vooral erg matige prestaties in de Premier League betekent de zesde plaats op de ranglijst. Arsenal moet stadsgenoten en concurrenten Chelsea en Tottenham Hotspur voor zich laten en het gat op de ranglijst met hekkensluiter West Bromwich Albion is zelfs kleiner dan de achterstand op koploper Manchester City. Terwijl The Citizens in de competitie onaantastbaar blijken, doet de club uit Manchester er in de League Cup nog een schepje bovenop. De ploeg van Pep Guardiola gaf Arsenal geen schijn van kans en trok de finale met een eenvoudige 3-0 overwinning naar zich toe. Nog geen week later mocht Arsenal in de Premier League op herkansing voor de afgang tegen City, maar ging het opnieuw kansloos onderuit. Wederom zegevierde de ploeg van Guardiola met een overtuigende 3-0, waarin het The Gunners kansloos liet.



EUROPA LEAGUE BETEKENT LAATSTE KANS

De ronduit slechte vorm zorgt voor, hoe kan het ook anders, extra druk op de schouders van Arsène Wenger. De ‘Wenger Out’-banners doken na beide afstraffingen tegen City en de afgang tegen Brighton overal weer op. Het wordt een steeds groter wonder dat de Franse oefenmeester nog altijd aan het roer staat bij de club waar hij sinds 1996 onder contract staat. Wenger kon het Engelse seizoen nog een beetje glans geven met winst in de League Cup, maar ook die doelstelling is inmiddels verleden tijd. Inmiddels is de druk op Wenger onmiskenbaar groot en bedraagt het gat met The Citizens in de competitie liefst 33 punten. 

Het Europese podium biedt Wenger en zijn ploeg de laatste kans op eremetaal dit seizoen. The Gunners plaatsten zich onlangs wel voor de achtste finale van de Europa League, maar draaien een allerminst overtuigende campagne. Zo ging Arsenal onderuit bij FC Köln, dat de laatste plaats in de Bundesliga bekleedt, en verloor het in eigen huis met 2-1 van het Zweedse Östersunds. In de volgende rond werd de ploeg van de Franse manager gekoppeld aan het prima presterende AC Milan van Gennaro Gattuso. De kans op een ‘succesvol’ seizoen voor Wenger en zijn selectie wordt dus met de dag kleiner. Uitschakeling door Gattuso, wie nota bene aan zijn eerste grote klus als trainer bezig is, zou voor de ervaren Fransman de ultieme vernedering zijn. Een pijnlijke statistiek: Gattuso bereikte dit seizoen wél een bekerfinale. 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.