Laatste nieuws
17.50Sneijder waarschuwt Nederlands elftal en rekent niet op wereldtitel
17.45Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.26Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
Resultaten x
Buitenland

Memphis excelleert als nooit tevoren bij Olympique Lyon

Memphis Depay, in het hedendaagse voetbal ook wel bekend als Memphis, lijkt de focus op het voetbal volledig te hebben hervonden. Waar Memphis in het recente verleden veelal in het nieuws kwam vanwege de welbekende hoed, zijn gigantische tattoos en acteertrucs, is de geboren Moordrechter hard op weg om een belangrijke pion te worden in het elftal van Olympique Lyon en Oranje.
09-04-2018 12:15 door Marc Gunterman

Memphis United

Manchester United verruilde in de zomer van 2015 kampioen PSV voor het grote Manchester United. Memphis kwam tot 90 optredens in het rood-wit van PSV en scoorde daarin 39 keer. Vooral in het successeizoen van de Eindhovenaren had Memphis een groot aandeel. Hij scoorde 22 treffers en kroonde zich zo tot topscorer van de Eredivisie. Memphis verkaste op 21-jarige leeftijd voor ruim 34 miljoen euro (!) naar de record kampioen van Engeland. De druk op de schouders van Memphis was zodoende enorm. Hij kreeg bij Manchester United rugnummer zeven toegewezen. Een nummer dat in het verleden werd gedragen door legendes Eric Cantona, Cristiano Ronaldo, George Best en David Beckham. De hoge verwachtingen maakte Memphis nauwelijks waar. In zijn debuutwedstrijd tegen Tottenham Hotspur (1-0) winst, speelde Memphis zeventig minuten mee. Zijn eerste doelpunten bij The Red Devils kwamen in het uitduel tegen Club Brugge tot stand. De Nederlandse international schoot de 1-1 en de 1-2 tegen de touwen. De hatelijke nul was weg. Hij gaf ook nog een assist waardoor de Mancunians met 1-3 wonnen. Het beloofde veel goeds. Echter hield Memphis dit gemiddelde nooit vast. Memphis speelde uiteindelijk 33 duels voor The Red Devils en kwam tot twee doelpunten. Hij zakte alsmaar weg in de pikorde onder Louis van Gaal en zijn opvolger José Mourinho. Zowel Manchester United als Memphis zochten naar een oplossing. Uiteindelijk werd Olympique Lyon de nieuwe werkgever van de Nederlander. 

Olympique 'Lion'

Nadat zijn periode in Manchester uitliep op een fiasco, lijkt Memphis in Lyon op zijn plek. Hij noemt zijn ploeg op zijn fabuleuze Instagram-account Olympique 'Lion', gezien zijn machtige leeuw-tattoeage. Maar buiten dat voelt Lyon als zijn thuis. Memphis maakte tegen Olympique Marseille zijn officiële debuut en mocht een klein kwartier opdraven. Hij zag zijn Lyon met 3-1 winnen. De 23-jarige Moordrechter staat sinds zondag 8 april 2018 op 47 optredens in het shirt van OL en maakte daarin negentien treffers. In het begin wilde het maar niet vlotten met de Nederlander, maar de laatste paar weken lijkt Memphis bij zowel Oranje als Olympique Lyon de randzaken op een zijspoor te hebben gezet. Hij legt alle focus op het voetbal en is zo van onschatbare waarde voor de formatie van trainer Bruno Génésio. In de kraker met Olympique Marseille kopte hij in Stade Velodrome in de blessuretijd van het duel de winnende tegen de touwen. De treffer smaakte naar meer. In het thuisduel met Toulouse eiste Memphis opnieuw de hoofdrol op. Hij werd met twee doelpunten de grote man aan Lyon's zijde. En gisteren (zondag) leverde hij in het 0-5 gewonnen uitduel met Metz liefst vier assists af. Bovendien scoorde hij ook nog. Memphis was de eerste speler sinds Santi Cazorla (Arsenal) die in de vijf grootste Europese topcompetities vier assists afleverde in één duel.

Het is aan Memphis nu om te laten zien of hij de stempel als eeuwig talent van zich af kan schudden en een volwassen topvoetballer kan worden. Voor zowel Olympique Lyon als het Nederlands Elftal. 

 

 

 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.