Laatste nieuws
01.00Teleurstelling, maar ook trots bij NEC: 'Fantastische ervaring'
00.30Berusting bij Schreuder na nederlaag NEC: 'Versnelde leerschool'

Gisteren

23.54Burgemeester Bruls waarschuwt Feyenoord: 'Anders geen uitfans welkom in Nijmegen'
23.53Schreuder zag razendsnelle rode kaart bij NEC tegen Bodø: 'Bizar hoe dat gebeurt'
23.42Analisten zien opvallende NEC-uitblinker: 'Zorgde dat het geen monsterzege werd'
23.33Celtic geeft CL-ticket uit handen: LASK debuteert na epische comeback
23.20FC Twente wordt de dupe van misdragende Feyenoord-fans
23.20NEC loopt CL-bonus mis, maar kan wel punten sprokkelen in EL
23.11Linssen treurt om vroege rode kaart: 'Dan is het wel klaar'
23.11Linssen treurt om vroege rode kaart en blijft vooral ambitieus
23.08NEC op Rapport: onvoldoendes voor Chery en Tadic
22.53Nijmegen mag zich opmaken voor de Europa League
22.53VI Live: Nijmegen mag zich opmaken voor de Europa League
22.51Vroege rode kaart Crettaz leidt einde Champions League-droom NEC in
22.51Op Route 1 ligt de kwetsbare plek van NEC
22.51Vroege rode kaart Crettaz leidt einde CL-droom van NEC in
22.50Champions League-droom in duigen: tiental NEC hard onderuit in Noorwegen
22.36'Man van negen miljoen euro' zorgt voor lastige situatie bij NAC Breda
22.33VI Live: derde Noorse treffer slaat binnen via knie Fonville
22.18'Enzo Fernández wil naar City, Ipswich winkelt bij Leverkusen'
22.17Mulder vol ongeloof na bizarre NEC-start: 'Hij heeft zich belachelijk gemaakt'
22.15'Spitsenexodus bij Chelsea: Delap en Jackson gaan miljoenen opbrengen'
22.15Tirade van Derksen over Feyenoord-hooligans en clubleiding: 'Verbijsterend'
22.15Liverpool-trainer Iraola lovend over één Nederlander: 'Een van onze beste spelers'
22.15FC Twente wordt de dupe van misdragende Feyenoord-fans
22.09Poku mag zich bijna speler van Besiktas noemen
22.02Viertal (oud-)topvoetballers neemt meerderheidsaandeel in club Van Hooijdonk
22.01'Enzo Fernández wil naar City, Chelsea kan twee spitsen verkopen'
21.58'Feyenoord zoekt extra doelman en informeert bij Groningen naar Vaessen'
21.55'We zitten in jaar één van het project bij NEC, we willen heen waar zij zijn'
21.55Nigel de Jong: 'Je moet ook een spiegel voor houden, ik had harder moeten zijn'
21.50Champions League-droom voorbij na vroege rode kaart: NEC gaat naar Europa League
21.50VI Live: Bodø/Glimt maakt vlak voor rust 2-0
21.48Timber door Engelse spelersvakbond gekozen in Elftal van het Jaar
21.47VI Live: Bodø vlak voor rust op voorsprong tegen Nijmeegs tiental
Resultaten x
Buitenland
Foto:

De drie beste teams die Arsène Wenger bij Arsenal coachte

Voor een uitzonderlijk lange periode was Arsène Wenger de hoofdcoach van Arsenal. Het afscheid dat de Fransman vrijdag aankondigde betekende dan ook het einde van een 22-jarige samenwerking. In die 22 jaar heeft Wenger de meest uiteenlopende spelers in zijn selectie gehad. Van Marc Overmars tot Per Mertesacker en van Thierry Henry tot Pierre-Emerick Aubameyang. Dit zijn de drie beste teams die Wenger coachte.
22-04-2018 10:00 door Thijs de Bruijn

The Invincibles (2003/2004)

Een heel seizoen lang ongeslagen blijven in de competitie, lang meedoen in de grote toernooien en uiteindelijk het kampioenschap vieren. Vooral vanwege het eerstgenoemde feit ontving de equipe uit 2003/2004 veel naamsbekendheid. Vandaag de dag zal men het nog steeds over The Invincibles hebben als een Premier League-club  lang ongeslagen blijft in het begin van het seizoen. Uiteindelijk bezwijkt elke ploeg en blijft Arsenal het patent houden op de prestatie uit 2004. 26 keer werd er gewonnen. De andere twaalf wedstrijden eindigden in een gelijkspel. Met grote cijfers won de ploeg zelden. Ook het spel was niet altijd daverend. Toch zal de uitzonderlijke prestatie van het beste Arsenal-team ooit nog lang in de geschiedenisboeken gegrift staan als een belangrijk begrip in het Engelse voetbal.

Opstelling;

Doel: Jens Lehmann

Verdediging: Ashley Cole, Sol Campbell, Kolo Touré, Laurén

Middenveld: Robert Pirès, Patrick Vieira, Gilberto Silva, Freddie Ljungberg

Aanval: Dennis Bergkamp, Thierry Henry

Met onder andere Henry, Bergkamp, Vieira, Pires en Campbell had Wenger de beschikking over een aantal gevestigde wereldtoppers. Wenger voegde deze puzzelstukjes bij elkaar, waardoor er een goed geoliede machine ontstond. Die machine kennen we vandaag de dag nog als The Invincibles.

Foto:

Een nieuw succesjaar (2007/2008)

Een paar wat mindere jaren volgden na het kampioenschap in 2004. In de buurt van de Premier League trofee zou Arsène Wenger in 2008 pas weer komen. In het seizoen 2007/2008 liep het als een trein in een erg jong elftal. De bezem was door de selectie gehaald en jongelingen als Van Persie, Fabregas en Adebayor kregen nu de kans onder de Franse oefenmeester. In bepaalde mate kon men vervolgens spreken van een succesperiode. Er werden evenveel punten behaald als in het legendarische seizoen van The Invincibles en de jongelingen in de selectie presteerden uitstekend. Arsenal kreeg dan ook een flinke domper te verwerken doordat het net naast de titel greep en op de derde plaats eindigde. Er werd geen enkele prijs toegevoegd aan de goed gevulde vitrine van The Gunners. Desondanks kon Wenger spreken over een redelijk geslaagd seizoen met een nieuwe generatie spelers.

Opstelling;

Doel: Manuel Almunia

Verdediging: Gaël Clichy, William Gallas, Kolo Touré, Emmanuel Eboué

Middenveld: Aleksander Hleb, Mathieu Flamini, Cesc Fabregas, Tomás Rosicky

Aanval: Robin Van Persie, Emmanuel Adebayor

Foto:

Het Nederlands getinte Arsenal (1997/1998)

Een jaar na zijn aanstelling stevende Arsène Wenger al af op zijn eerste kampioenscahp met The Gunners. Uiteindelijk liet de ploeg uit Londen op de allerlaatste speeldag Manchester United achter zich met een putenverschil van één. Met Nederlanders Dennis Bergkamp en Marc Overmars in het team kon het elfde kampioenschap uit de clubgeschiedenis gevierd worden. Ook de FA Cup werd in het voordeel van The Gunners beslist. Wenger was nu verzekerd van een topstatus in Noord-Londen.

Opstelling;

Doel: David Seaman

Verdediging: Nigel Winterburn, Lee Dixon, Tony Adams

Middenveld: David Platt, Patrick Vieira, Roy Parlour, Emmanuel Petit

Aanval: Nicolas Anelka, Dennis Bergkamp, Marc Overmars

Foto:




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Hedwiges Maduro: Rustige Regisseur
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.