Laatste nieuws
08.28Drama voor PSV en Oranje: Jerdy Schouten met brancard van het veld
08.22'Klasse apart' bij PSV en felle kritiek op één man bij Ajax: dit schrijft de pers
08.20Berghuis legt de vinger haarfijn op de zere plek bij ploeterend Ajax
08.17Landstitel voor PSV zonder te spelen? Bosz heeft heel andere plannen zondag
08.15VI Live: dag start met IJsselderby, kraker in Italië
08.00Comeback met een nieuwe nier: 'Tweede kans in het leven gekregen'
07.39Complete verbazing in Ajax-kamp: 'De vijfde plaats? Het is eigenlijk ongelooflijk'
07.37García opvallend kortaf over Ajax-spits: 'Hij heeft andere kwaliteiten'
07.30VI Live: FC Volendam kan PSV helpen tegen Feyenoord
07.22Belangrijke Ajax-speler neemt het op voor Gloukh: 'Goede voetballer, maar...'
07.18Hoofdrolspeler van Ajax weigert ESPN te woord te staan na nederlaag tegen Twente
07.06Berghuis en García loven Twente na Ajax-zeperd: 'Beste Eredivisie-team van 2026'
06.16Cruciaal duel in vrouweneredivisie: PSV heeft fitte voorhoede, Ajax gretige jonkies
06.15Tegenvallende Sterling moet zich nu laten zien bij Feyenoord: kan hij het nog?
06.00Toen Ronald Koeman toeleefde naar zijn laatste WK als speler
01.10Telstar verliest thuis van FC Groningen, trainer Correia in beeld bij FC Utrecht
00.57Berghuis trekt pijnlijke conclusie over dolend Ajax: 'De basis niet goed genoeg'
00.45García: 'Ik ben dit seizoen al de derde coach, dan is er iets mis'
00.35Champions League ver weg voor Ajax na thuisnederlaag tegen Twente
00.07Ondertussen in Portugal: uitzinnige Farioli sprint het veld in
00.02Ajax heeft 25 punten minder dan vorig seizoen na 29 duels
00.02Steur laakt communicatie bij Ajax: 'Dan krijg je een domino-effect'

Gisteren

23.59García ziet Ajax 'geen normale wedstrijd' spelen: 'Dan wordt het moeilijk'
23.54Ontlading bij Van den Brom: 'Wij hebben gewoon een fantastisch team'
23.46RC Lens laat het liggen in strijd om Ligue 1-titel
23.43Nederlands getint Famalicão bezorgt Porto en Farioli flinke kater
23.43Berghuis hard over Ajax: 'We verdienen het niet, de basis is niet goed genoeg'
23.41Godts hard voor Ajax: 'Ongelooflijk waar we nu staan'
23.40City vernedert Liverpool in FA Cup (4-0), Southampton verrast Arsenal (2-1)
23.37VI Live: Farioli moet flinke domper slikken met Porto
23.35Gefrustreerde Ajax-fans zijn er helemaal klaar mee: 'De totale afgrond'
23.30Berghuis trekt met ingehouden woede pijnlijke conclusie over Ajax
23.28Kwakman wijst dissonanten aan bij Ajax: 'Zij zijn alleen maar met zichzelf bezig'
23.22Samenvattingen eredivisie: spectaculaire Saibari helpt PSV, NEC op Champions League-koers
23.22Vink en Kwakman roemen uitblinker bij Ajax-Twente: 'Geweldig, echt de baas'
Resultaten x
Buitenland
Foto:

De negatieve reeks van Bayern München op Spaanse bodem

Bayern München heeft dinsdagavond een overwinning bij Real Madrid nodig om zich te plaatsen voor de finale van de Champions League. Wedstrijden op Spaanse bodem betekende de laatste jaren echter steeds het eindstation voor de kampioen van Duitsland.
01-05-2018 08:00 door Bob van Dijk

2016/2017 versus Real Madrid

Vorig seizoen eindigde het Champions League-avontuur van Bayern München in Estadio Santiago Bernabéu. In de kwartfinales bleek Real Madrid over twee wedstrijden te sterk. In de hoofdstad van Spanje was Bayern München echter nog heel dicht bij een stunt. Nadat in eigen huis met 1-2 werd verloren, stond na negentig minuten spelen dezelfde uitslag op het bord in Madrid. Met tien man moesten de Duitsers in de verlengingen toch hun meerdere erkennen in De Koninklijke: 4-2.

2015/2016 versus Atlético Madrid

Een jaar eerder wist Bayern München het wel tot de halve finales te schoppen. Tegen de meeste verwachtingen in bleek Atlético Madrid over twee wedstrijden sterker dan FC Hollywood. De heenwedstrijd in Spanje werd door een vroege treffer van Saúl Ñíguez gewonnen door de Madrilenen. De return op Duitse bodem werd wel een prooi voor Bayern München, maar een 2-1 zege bleek onvoldoende voor een plaats in de finale. Het uitdoelpunt van Antoine Griezmann was doorslaggevend.

2014/2015 versus FC Barcelona

Tijdens seizoen 2014/2015 was Bayern München eigenlijk al uitgeschakeld voordat het tweede duel was gespeeld. De heenwedstrijd bij FC Barcelona ging namelijk met 3-0 verloren door twee doelpunten van Lionel Messi en een treffer van Neymar. Al die goals vielen in het laatste kwartier en deden Bayern de das om. De return werd wel met 3-2 gewonnen door de thuisploeg, maar door twee vroege doelpunten van Neymar was ook die wedstrijd vrij snel bekeken.

2013/2014 versus Real Madrid

Ook tijdens het seizoen daarvoor werd een duel op Spaanse bodem geen succes voor Bayern München. In de halve finales bleek Real Madrid opnieuw de grote kwelgeest van de Duitsers. Na de heenwedstrijd in Madrid leek er overigens wel iets in te zitten voor de ploeg van Arjen Robben. In Estadio Santiago Bernabéu werd namelijk met 1-0 verloren door een doelpunt van Karim Benzema. De terugwedstrijd in de Allianz Arena werd echter een enorme teleurstelling: 0-4 voor Real Madrid.

Maar de fans van Bayern München hoeven niet helemaal te wanhopen voor het treffen met Real Madrid. Eerder dit seizoen werd op bezoek bij de Spaanse club Sevilla meet 1-2 gewonnen en als we wat verder terug in de tijd gaan, wist FC Bayern ook te winnen op bezoek bij FC Barcelona en Real Madrid. Terwijl de laatste jaren steeds een teleurstellende terugvlucht volgt, was dat niet zo in seizoen 2012/2013 toen met 0-3 werd gewonnen in Camp Nou. Een jaar eerder was Real Madrid wel met 1-2 te sterk, maar gingen de bezoekers na strafschoppen alsnog door.


 




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.