Laatste nieuws
14.50Valentijn Driessen stoort zich aan gedrag Quinten Timber: 'Continu wegwerpgebaren'
14.45Live Transfers: PSV gaat voor langer verblijf huurling, Ajax heeft Tomiyasu binnen
14.42LIVE Afrika Cup: volg hier alle ontwikkelingen van en rondom het eindtoernooi
14.37Utrecht wil voormalig United-toptalent laten gaan: 'Was er niet bij met z'n hoofd'
14.35Rechtbank stelt Mbappé in het gelijk: PSG moet hem ruim 60 miljoen euro betalen
14.25VP-Voetbalkantine: 'Een fitte Tomiyasu is de beste verdediger van de Eredivisie'
14.15Mbappé wint miljoenenrechtszaak: PSG moet oud-sterspeler gigantisch bedrag betalen
14.10Feyenoord-icoon schakelt weg tijdens Klassieker: 'Ik dacht: wordt helemaal niks'
14.10Ten Cate denkt niet dat Suriname van WK wordt uitgesloten en praat met nieuwe spelers
13.55'Groot nieuws uit Amsterdam: Tomiyasu doorstaat keuring en tekent bij Ajax'
13.54Ajax moet flink dokken: KNVB maakt straf voor vuurwerk tegen Heerenveen bekend
13.47Vuurwerkboete Ajax van 15.000 euro, maar nog niet voor duel met Groningen
13.45'Liverpool, City, United en Spurs azen allemaal op dezelfde Premier League-parel'
13.32Brands blokkeert Feyenoord-transfer 'ondergewaardeerde' PSV'er: 'Scheelt 25 goals'
13.26Blessure Utrechter valt mee: 'Kan alsnog richting de Afrika Cup gaan'
13.05Fernandes onhult: 'Kreeg het gevoel dat ik moest vertrekken bij Manchester United'
13.05'Onrust bij Dortmund: twee sterspelers clashen in kleedkamer'
12.55'AC Milan schakelt door en bereikt akkoord met concurrent Gimenez'
12.50Halfbroer Manchester United-speler heeft duidelijke boodschap voor Amorim
12.40Bekervoetbal deze week: PSV en Ajax tegen amateurs, cruciaal duel Feyenoord?
12.40Brands wil PSV-huurling definitief inlijven: 'We zullen zeker ons best doen'
12.30Volgende kopstuk stapt op bij Ajax: hoofdscout De Lang 'voelt zich niet gehoord'
12.25'Ajax wist van onvrede De Lang en benaderde voormalig AZ-hoofdscout'
12.10'Wolfsburg overtuigd van gehuurde Nederlander': 'Clubs spreken al over transfer'
11.58Ajax-fans zien 'zeer serieuze waarschuwing': 'Toppers rennen weg'
11.55De Lang bevestigt vertrek bij Ajax: 'Door ontwikkelingen de laatste tijd...'
11.45PSV tegenover stuntploeg: zo verliepen eerdere ontmoetingen van GVVV met topclubs
11.40Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.35Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.30VP Talent Award 2025: stem nu op het allergrootste talent van de Eredivisie
11.28Mislintat haalt andermaal uit richting Ajax: 'Geconfronteerd met extreme kanten'
11.00'Grote verrassing bij Ajax: hoofdscout Kelvin de Lang stapt op'
11.00'Inter slaat alarm om Dumfries: blessure een mysterie, slecht nieuws richting WK'
10.57Keiharde kritiek op 'amateur' Makkelie: 'KNVB moet daar gewoon afstand van nemen'
10.35Driessen fileert Feyenoord-aanvaller: 'Hij laat de boel gewoon in de steek'
Resultaten x
Buitenland

Michel, de volgende oud-speler die Real Madrid aan prijzen gaat helpen?

Met meer dan vierhonderd wedstrijden als speler van Real Madrid achter zijn naam heeft José Miguel Gonzalez Martin del Campo, kortweg Michel, genoeg ervaring met de cultuur binnen de club. Nu het bestuur op zoek is naar een opvolger voor clubicoon Zinédine Zidane, lijkt de aanstelling van Michel aanstaande.
09-06-2018 15:11 door Cas Broxterman

Mondiale media weten het zeker: Michel staat bovenaan het lijstje van Real Madrid om komend seizoen aan het roer te staan bij de hoofdmacht. De coach heeft een aantal teleurstellende dienstverbanden achter de rug, maar heeft krediet. Zeker omdat hij in het verleden jarenlang het shirt van Real Madrid droeg.

Michel is een kind van Madrid. Hij groeide op in de jeugdopleiding, speelde eerst drie jaar in het tweede elftal (Real Madrid Castilla) en maakte daarna de overstap naar het eerste. Van 1982 tot 1996 behoorde hij als middenvelder tot de selectie van de Koninklijke. Een jaar na zijn vertrek bij Real stopte hij als profvoetballer.

Trainerscarrière

In al die jaren was Michel een bepalende speler bij Real. Hij groeide drie jaar na zijn entree in de hoofdmacht uit tot international van Spanje. Hij schopte het tot 66 interlands met daarin 21 goals. Acht jaar nadat hij afzwaaide als voetballer besloot hij dat het tijd werd voor een trainerscarrière.

Zo honkvast als hij als speler was, zo wispelturig is hij als coach. De nu 55-jarige oefenmeester had tot nu toe louter korte dienstverbanden bij clubs die hij trainde. Hij coachte een jaar bij Rayo Vallecano, zat één duel op de bank bij Real Madrid Castilla, hield het twee jaar vol bij Getafe, vertrok na een jaar bij Sevilla, probeerde het twee jaar bij Olympiakos en kreeg amper een jaar de kans bij Olympique Marseille. In januari werd hij na acht maanden weggestuurd bij Malaga. Die club degradeerde dit seizoen uit de Spaanse Primera Division.

Twee keer kampioen

Het mag duidelijk zijn dat Michel er een nog niet al te grote prijzenkast als coach op nahoudt. Hij werd twee keer kampioen van Griekenland met Olympiakos en won er ook de nationale beker. Bij de andere clubs deed hij mee in de subtop, speelde hij in de middenmoot of vocht hij tegen degradatie.

Real Madrid zou een groot risico nemen met het aanstellen van Michel. De oefenmeester voldoet echter ook aan een hoop eisen. En werd er niet eerder van Zidane ook gezegd dat het niks zou worden? Zidane speelde net als Michel jarenlang voor Real Madrid. Vorige maand maakte hij na drie succesvolle jaren zijn vertrek als coach van Real Madrid wereldkundig.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.