Laatste nieuws
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.20Real morst kostbare punten in achtervolging op Barcelona na wondergoal Williot Svedberg (Celta)
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
13.40Verweij gaat in op geruchten rond Tomiyasu: 'Is bij Ajax aangeboden, maar...'
13.12Zomeraanwinst PSV gaat in op geruchten: 'Nooit iets gehoord over Real Madrid'
13.00Eredivisie-degradant weet niet te imponeren: 'Poep in de broek, lijkt soms wel'
12.55Til blikt lachend terug naar bizar opstootje tussen Slot en Simeone
12.45Liverpool-icoon neemt het op voor Slot: 'Salah heeft zichzelf voor gek gezet'
12.45'Ajax ruikt kans bij Bayern München: talentvolle aanvaller mag vertrekken'
Resultaten x
Buitenland

Hoe de druk op de positie van Mourinho bij Manchester United blijft toenemen

Een akkefietje met sterkouder Paul Pogba, een paar controversiële uitspraken in de media en bovenal een aantal zeer teleurstellende resultaten. Nee, rustig is het zeker niet rondom de positie van José Mourinho in Manchester. De baan van Mourinho lijkt nog maar aan een zijden draadje te hangen.
30-09-2018 14:30 door Thijs de Bruijn

Slechte resultaten

Zaterdagmiddag werd een nieuw dieptepunt voor de hobbelige seizoensstart van Manchester United ingeluid. Een 3-1 nederlaag in Londen op bezoek bij het tot dan toe kwakkelende West Ham United betekende opnieuw een vrije val op de rangschikking. De dramatische seizoensstart van het Manchester United van Mourinho leverde tot nu toe een teleurstellende tiende plek op. Hierdoor zijn The Mancunians qua puntenaantal op dit moment dichterbij degradatie dan het kampioenschap.

Maar niet alleen in de competitie stelt de ploeg uit Manchester teleur. Ook in het toernooi voor de League Cup ging het fout voor het elftal van de Portugees. Een achterstand in de wedstrijd tegen Derby County, uitkomend in de Championship, werd in de allerlaatste minuut nog rechtgezet door Marouane Fellaini, maar de strafschoppen die volgden gingen na een zinderende reeks verloren. Uitschakeling in de eerste ronde was een feit.

In de Premier League gingen de duels tegen Tottenham Hotspur en Brighton & Hove Albion ook al verloren. Bovendien werd er gelijkgespeeld tegen promovendus Wolverhampton Wanderers. Wedstrijden die je als titelkandidaat simpelweg gewoon hoort te winnen.

Ook de overwinningen die Mourinho tot dusver boekte waren op zijn allerminst overtuigend. Tegen Leicester City en Watford kwamen The Mancunians twee keer goed weg met een 2-1 overwinning. Gezien het wedstrijdbeeld van deze twee wedstrijden was puntverlies ook hier immers goed mogelijk geweest.

Pogba-akkefietje

Alsof er nog niet genoeg commotie rondom de trainerswijze van Mourinho was ontstaan, doken er afgelopen week ook nog eens beelden in de media op waarop een akkefietje met middenvelder en sterkhouder Paul Pogba te zien was. De twee waren op de training na het verloren League Cup-duel een verhitte discussie aan het voeren. Dat het niet boterde tussen de twee is echter niets nieuws. Na afloop van het gelijkgespeelde duel met Wolverhampton Wanderers hekelde Paul Pogba bijvoorbeeld ook al de tactiek waarmee de trainer zijn spelers het veld in had gestuurd.

In een reactie liet Mourinho echter weten dat zijn relatie met de Fransman gewoon goed is. "Onze relatie als speler en manager is goed. Niemand heeft dinsdag, woensdag, donderdag en vrijdag beter getraind dan Paul. Sommigen hebben goed getraind, maar niemand heeft het beter gedaan. En morgen speelt hij. Einde verhaal.", liet The Special One weten in een persconferentie.

Zidane

In Engeland wordt er al volop gespeculeerd over mogelijke vervangers van de Portugees. The Sun kwam zelfs al met een concrete naam. Volgens het Engelse medium zou niemand minder dan Zinedine Zidane al gesprekken gevoerd hebben met de nummer tien van de Premier League.

Bijzonder is het zeker niet als de keuze op Zidane zal vallen. De Fransman is op dit moment een van de enige toptrainers in Europa die zonder baan zit. De trainer is immers nog altijd zonder club sinds zijn vertrek bij Real Madrid. 

Het is echter nog maar de vraag of Manchester United José Mourinho dit seizoen nog zal ontslaan. De Portugees heeft immers een peperduur contract dat tot de zomer van 2020 doorloopt. Als Manchester United de Portugees wil ontslaan, zal het een immens bedrag moeten gaan ophoesten om het contract van The Special One te kunnen ontbinden.

 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.