Laatste nieuws
06.15FC Groningen-fans tóch welkom tegen Ajax, maar Willem II-fans blijven thuis
06.00Vreemde eend Arteta en rake corners maken 'Boring Arsenal' na 22 jaar weer kampioen
00.25'Woedende Southampton-spelers overwegen juridische stappen tegen eigen club'
00.15Kraay Jr. stopte carrière na megacheque van De Mol: 'Niet lang over nagedacht...'

Gisteren

23.50Johan Derksen clasht met Chris Woerts in Vandaag Inside: 'Dat is onzin!'
23.49Groot titelfeest bij stadion van Arsenal, felicitaties stromen binnen
23.48Arsenal-spelers vieren uitbundig het kampioenschap met zijn allen
23.46Dolblije Arsenal-spelers en fans vieren eerste titel in 22 jaar
23.45Tottenham tot laatste speeldag in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea
23.30Guardiola feliciteert Arsenal en gaat in op toekomst bij Man City
23.20Spurs krijgt pijnlijke dreun in derby: laatste speelronde moet uitkomst bieden
23.20Oranje verrast: nóg een oefenwedstrijd tegen Oezbekistan
23.12VI Live: Arsenal-spelers vieren kampioenschap met zijn allen
23.12'Sensationele' Hato imponeert bij Chelsea: 'Geef Ajax nog veertig miljoen'
23.08Tottenham bibbert na derbyverlies: degradatiespook waart rond voor slotduel
23.05'Veel interesse in Volendam-spelmaker: Deense kampioen al concreet'
23.00Lange wachten Arsenal is voorbij: Gunners kampioen na remise van City
23.00Arsenal voor het eerst sinds 2004 kampioen na gelijkspel Manchester City
22.55Johan Derksen erkent fout: 'Wij hebben journalistiek grote fouten gemaakt’
22.40Zo speelt het Arsenal van Mikel Arteta
22.30Feyenoord komend seizoen met vijf sponsoren op tenue na nieuwe deal
22.29Lange wachten voorbij: Arsenal na 22 jaar weer kampioen van Engeland
22.26VI Live: Tottenham op achterstand op Stamford Bridge
22.25FC Utrecht deelt standpunt rond play-offs: 'Spelen eerst andere wedstrijd'
22.23VI Live: Haaland laat Arsenal-fans bibberen in slotsecondes
22.23Arsenal zeker van landstitel door puntenverlies City bij Bournemouth
22.20Van Hanegem deelt Mourinho-anekdote: 'Hij wist zeker wie ik was'
22.13Slecht nieuws voor Spanje: Fermín lijkt WK te moeten missen na operatie
22.05Weinig interesse onder Ajax-fans voor duel met Groningen in Volendam
21.39VI Live: Arsenal virtueel kampioen, Tottenham in de penarie
21.30'Powerhouse' Saibari moet PSV-recordtransfer worden: 'Zestig miljoen!'
21.27FIFA verkoopt tv-rechten WK in China, gesprekken met India lopen
21.25Southampton na spionage uit finale play-offs Premier League gehaald
21.18Twente-directeur Ten Hag plots op tribune gespot in België
21.15Praat mee op VP: Manchester City op achterstand, Arsenal ruikt titel
Resultaten x
Buitenland
Foto:

De zeldzame vormcrisis bij Real Madrid en Bayern München

Wanneer Real Madrid en Bayern München een wedstrijd verliezen, is dat tegenwoordig al vrij opmerkelijk. Momenteel maken beide grootmachten het veel erg bont. Zowel Real Madrid als Bayern München wist al vier wedstrijden op rij niet te winnen.
07-10-2018 21:00 door Bob van Dijk

Pijnlijke nederlaag doet extra zeer voor Real Madrid

In de Spaanse Primera División ging Real Madrid zaterdag pijnlijk onderuit bij Deportivo Alavés. Lange tijd leken beide ploegen genoegen te moeten nemen met een 0-0 gelijkspel, maar in de absolute slotfase bezorgde Manu García de thuisploeg alsnog drie punten. Dat betekent alweer de vierde teleurstelling op rij voor Real Madrid. Eerder werd al met 3-0 verloren bij Sevilla, speelde Real Madrid 0-0 tegen Atlético en woensdag volgde een 1-0 nederlaag bij CSKA Moskou in de Champions League.

Ook opmerkelijk is het feit dat Real Madrid en een tijdje droog staat wat doelpunten betreft. Voor het eerst sinds januari 2007 wist De Koninklijke drie wedstrijden achter elkaar niet tot scoren te komen. Na acht wedstrijden in de Spaanse competitie heeft Real Madrid pas vier keer gewonnen. Twee wedstrijden werden verloren en twee maal werd er gelijkgespeeld door de Madrileense grootmacht. In de Champions League bezet de club na twee duels de tweede plek achter CSKA Moskou.

Onthutstend zwak Bayern München ten onder in eigen stadion

Afgelopen seizoen werd Bayern München overtuigend landskampioen van Duitsland. Aan het einde van de rit bleken de Duitsers slechts vier keer verloren te hebben en drie keer de punten te hebben gedeeld. Na zeven wedstrijden staat de teller wat nederlagen betreft al op twee. Na de zeperd op bezoek bij Hertha BSC (0-0) en de gelijke spelen tegen FC Augsburg (1-1) en AFC Ajax (1-1) bleek Borussia Mönchengladbach zaterdag in de Allianz Arena met 0-3 ter sterk.

Daarom vinden we Bayern München terug op een onverwachte plek. Na zeven wedstrijden staat de grootmacht namelijk op de zesde plek. Rivaal Borussia Dortmund maakt van de mogelijkheid gebruik door de voorsprong tot vier punten uit te bouwen. "We hebben aan het begin van het seizoen laten zien dat we beter kunnen dan dit. Daar moeten we weer naartoe. Ik ga mijn best er voor doen", aldus de teleurstellende nieuwe hoofdtrainer Niko Kovac.

Tijd voor verbetering na de interlandperiode

Komende week staat er interlandvoetbal op de planning, dus moeten Kovac en Julen Lopetegui nog even wachten op verbetering. Beide trainers moeten over twee weken goed omgaan met de druk en drie punten pakken. Bayern München moet dat doen op bezoek bij het VfL Wolfsburg van Wout Weghorst. Die ploeg staat met negen punten op de negende plek. Real Madrid moet in eigen stadion gaan voorkomen dat de achterstand nog groter wordt. Levante UD komt op bezoek in Estadio Santiago Bernabéu.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.