Laatste nieuws
06.20Koeman maakte hoogstpersoonlijk einde aan VI-boycot Oranje
06.07Brobbey topfit door fysiek zware Premier League: 'Had nieuwe uitdaging nodig'
00.22'Zorgwekkend nieuws voor Ajax: Tomiyasu haakt af met blessure'
00.10Hélène Hendriks onthult incident bij Oranje: 'Toen werd ik op mijn vingers getikt'
00.10Eerste klus als hoofdcoach voor Feyenoord-cultheld Kazim-Richards
00.00Ajax-held eerlijk: 'Ik werd de bestbetaalde man, ze twijfelden of ik nog goed was'
00.00Atlético haalt uit naar Spaanse arbitrage: 'Hoezo maar twee overtredingen?'

Gisteren

23.55Cambuur kondigt kort na promotie eerste miljoenentransfer aan
23.52Van Hanegem wijst Oranje-spits aan: 'Hij kan een hele goede kracht voor je zijn'
23.50Derksen: 'Nog nooit zo'n kinderachtige man gezien, een sfeerverpester'
23.50Met Ajacied Bounida kiest opnieuw Europese jeugdinternational voor Marokko
23.45'Ik kwam twee jaar geleden terug bij Cambuur met één doel, om het zo te vieren...'
23.35Diemers trots na promotie: 'Ik kom denk ik morgenochtend pas thuis'
23.33België in de ban van oproepen Ajax-uitblinker Godts: 'Wat voor signaal is dit?!'
23.30De Jong geniet van promotie: 'Dit is een hele speciale'
23.26Cambuur-coach De Jong 'supertrots', spelers verwachten 'groot feest' in Leeuwarden
23.22Slegers' Arsenal deelt eerste tik uit aan Chelsea in kwartfinale Champions League
23.11Arsenal doet goede zaken in CL tegen Chelsea, Beerensteyn belangrijk bij Wolfsburg
23.10Organisaties dienen klacht in tegen FIFA om 'buitensporige' ticketprijzen WK
23.02Ajax-fans adviseren één speler bij Ajax te blijven: 'Je moet hem nu niet verkopen'
23.00Cambuur naar de Eredivisie: goede mix van ervaring en talent
22.59Henk de Jong toegezongen bij ESPN-interview: 'Vanavond word ik een beetje dronken'
22.55'Paspoortgate breidt uit: ook spelers van Suriname moeten vrezen'
22.50Liverpool-fans emotioneel na vertrek Salah: 'Zal nooit een speler zoals hij zijn'
22.38Geplaagde Hoefkens dreigt assistent kwijt te raken na belletje uit Polen
22.35'PSV weet Salah-Eddine nog niet te overtuigen, zet licht op oranje voor aanvaller'
22.34Primeur voor Henk de Jong, feest en vrije dagen voor Cambuur
22.33Goes benieuwd naar buitenlandse transfer: 'Of ze daar net zo scherp op mij zijn'
22.19Go Ahead beëindigt contract ervaren kracht, maar wil desondanks door
22.09Na ADO keert ook Cambuur terug in Eredivisie
22.08Paspoortgate duurt voort: ook onderzoek naar Surinaamse naturalisaties
22.05Cambuur volgt ADO naar eredivisie dankzij zege in Emmen
22.05Na ADO keert ook Cambuur terug in Eredivisie
21.59Ex-voedingsdeskundige Real Madrid klapt uit school: 'Gebruiken daar ChatGPT voor'
21.58Na ADO keert ook Cambuur terug in Eredivisie
Resultaten x
Buitenland
Foto:

Interview Joshua Zirkzee: "Ik weet zeker dat ik ga slagen bij Bayern"

Joshua Zirkzee (17) verruilde in de zomer van 2017 de jeugdopleiding van Feyenoord voor die van Bayern München. In Zuid-Duitsland hoopt de aanvaller uit Schiedam door te groeien naar het eerste elftal. Zirkzee liet tijdens de voorbereiding op het huidige seizoen al zijn gezicht zien in de hoofdmacht. Binnen een paar jaar hoopt de jeugdinternational Robert Lewandowski te doen vergeten.
18-10-2018 14:30 door Steven Kooijman

Zirkzee speelde in Nederland voor VV Hekelingen, Spartaan '20 en werd gescout door ADO Den Haag. Na drie jaar in Den Haag ging hij op zijn vijftiende naar Feyenoord. Het verblijf op Varkenoord bleef beperkt tot een jaar. “Ik had bij Feyenoord een goed seizoen achter de rug en ook bij Oranje Onder 16 ging het lekker. Dat hadden de scouts van Bayern München ook gezien, want ze namen contact op met mijn zaakwaarnemer. Ze wilden graag dat ik naar Duitsland kwam", vertelt Zirkzee in de nieuwe editie van PANNA!, ons voetbalmagazine voor kinderen van zeven tot dertien jaar.

"Het plan dat Bayern voor mij had klonk heel goed. Bayern leek mij de beste club om beter te worden. We trainen hier anders dan in Nederland en Engeland. We krijgen veel extra trainingen. Ik heb bijvoorbeeld een extra spitsentraining, met lekker veel afronden op doel. Looptrainingen vinden ze ook heel belangrijk. Ik heb in Duitsland een veel betere conditie gekregen”, aldus de aanvaller die momenteel uitkomt voor Bayern Onder 19 en onlangs in de UEFA Youth League tegen Ajax Onder 19 speelde.

Robben

In München ziet Zirkzee landgenoot Arjen Robben, die twee keer zo oud is als hij, vrij vaak. "Vooral bij de voorbereiding op het seizoen, toen ik mocht meetrainen met het eerste. Dat was heel erg gaaf. Toen ik in de kleedkamer kwam, stond ik ineens voor Arjen. Hij is een voetballer waar ik jarenlang tegenop heb gekeken. Veel spelers waren afgelopen zomer tijdens de voorbereiding op dit seizoen nog op het WK of hadden vakantie. Maar Arjen was er wel bij. Hij is heel aardig.”

Zirkzee ging afgelopen zomer met de hoofdmacht van Bayern mee naar de Verenigde Staten voor oefenwedstrijden. Hij debuteerde in het duel met Paris Saint-Germain en scoorde. "Dat was echt een supermooie ervaring. Een droom kwam uit. Ik las mijn naam overal terug. Daarna mocht ik ook mee op trainingskamp naar Amerika. Dat was ook heel bijzonder. Ik hoop binnen twee tot drie jaar vast in het eerste te staan. Mijn doel voor dit seizoen? Mijn officiële debuut in het eerste maken, in de competitie of de Champions League. Ik weet zeker dat ik ga slagen bij Bayern. Houd daar maar rekening mee", aldus Zirkzee.

Lees het volledige interview met Bayern-talent Joshua Zirkzee in de nieuwe PANNA!, nu in de winkel! Daarin ook veel aandacht voor Matthijs de Ligt, Arnaut Danjuma Groeneveld, Justin Bijlow, Davy Klaassen, Luka Modric, Guti & Chucky, PSV in de Youth League en alles of FIFA19!




Aanmelden
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.