Laatste nieuws
00.02'Antman mag vertrekken bij Rangers FC, eerste club meldt zich voor ex-GAE-speler'

Gisteren

23.34Arteta volgt Slot op als Manager van het Seizoen in de Premier League
23.27Gullit komt superlatieven tekort: 'Zo ongekend goed, kan bijna niet'
23.25Glasner hoopt op 'perfect afscheid' bij Crystal Palace met Conference League-winst
23.15'Noa Lang kiest nieuwe agent en hakt knoop door over toekomst bij Napoli'
23.04Ron Jans deelt pensioenplannen: 'Daar verheug ik me op, behalve de tandarts'
22.55Florentino Pérez strijdt in juni voor 24ste jaar als Real Madrid-president
22.52Derksen steunt ING-campagne tegen online haat: 'Dit moet je serieus nemen'
22.43Driessen verwacht deze 'verrassing' in WK-selectie Oranje, Gijp: 'Echt?!'
22.32Zechiël bespreekt toekomst bij FC Utrecht: 'Niet mijn eerste optie'
22.12Update: Pepi, Dest en Tillman in definitieve selectie voor WK met Verenigde Staten
22.10Pepi, Dest en Tillman spelen WK in eigen land met Verenigde Staten
22.05Jan Mulder verbaast Rondo-tafel met beste speler ter wereld
22.03Braziliaanse media eensgezind over gesprekken Corinthians en Memphis
22.00Chris Woerts plaatst vraagtekens bij KNVB-besluit: 'Dat komt onrechtvaardig over'
21.52KNVB trekt verhuisplannen in: Oranje blijft voorlopig in Zeist
21.50Bizarre racisme-onthulling: 'De ultra's daar wilden geen donkere speler'
21.47Pepi en Dest in WK-selectie Verenigde Staten, ook oud-PSV'er Tillman opgeroepen
21.43Ajax-fans gaan vertrekker niet missen: 'Ga lekker weg, maakte geen indruk'
21.42'Optimisme bij Corinthians over nieuw contract Memphis neemt toe'
21.32'Manchester City bereid recordbedrag te betalen voor Engelse middenvelder’
21.31Buitenspel: Godts deelt ideale Oranje-voorhoede en ruimt plek in voor Ajax-collega
21.17Hearts-aanvoerder Shankland maakt overstap naar concurrent Rangers
21.07City lijkt United af te troeven, Summerville genoemd bij AS Roma
20.56WK 2026 komt eraan: dit zijn de selecties die tot dusver bekendgemaakt zijn
20.55'Corinthians en Memphis naderen akkoord en tekenen voor WK nieuw contract'
20.41Saibari en Salah-Eddine in WK-selectie Marokko, Ajax- en Feyenoord-parel vallen af
20.29Targhalline en El Karouani ontbreken in WK-selectie Marokko
20.20KNVB wijzigt regels: clubs met licentieproblemen mogen seizoen altijd uitspelen
20.15'Droomtarget van Barça wil vertrekken, vraagprijs van 150 miljoen euro'
20.14Vardy (39) weet van geen ophouden: 'Spits aast op terugkeer naar Premier League'
20.10Clubicoon en tweevoudig Gouden Bal-winnaar Putellas vertrekt bij Barcelona
20.08Kieft vergelijkt oud en modern topvoetbal: 'De echte toppers hadden meegekund'
20.07'Álvarez weigert contract te verlengen en informeert Atlético over vertrekwens'
20.07'Door Barcelona begeerde Álvarez informeert Atlético over vertrekwens'
Resultaten x
Buitenland
Foto:

Voor deze spelers is 2018 een voetbaljaar om snel te vergeten

2019 Staat voor de deur. Terwijl het vuurwerk wordt ingekocht en de oliebollen in de frituur liggen, blikt ELF Voetbal terug op het afgelopen voetbaljaar. Welke spelers zullen met een slecht gevoel terugkijken op 2018?
30-12-2018 14:25 door Thijs de Bruijn

Alexis Sanchez

Het was een megadeal in januari: Alexis Sanchez zou van Arsenal naar Manchester United vertrekken terwijl Henrikh Mkhitaryan de omgekeerde weg zou gaan bewandelen. Terwijl Mkhitaryan niet helemaal uit de verf kwam bij Arsenal, liep het verblijf van Sanchez bij Manchester uit op een grote teleurstelling. 

De Chileen speelde tot dusver dertig wedstrijden voor Manchester United. Hij scoorde hierin slechts vier keer. Ook zijn spel is niet om over naar huis te schrijven. Sanchez bleek een miskoop. Iets wat de fans waarschijnlijk niet hadden verwacht na zijn uitstekende spel bij Arsenal in de voorgaande jaren.

Loris Karius

Het is niet fijn om de geschiedenisboeken in te gaan als die ene keeper die Liverpool de Champions League kostte. Toch zal doelman Loris Karius voor altijd om slechts een wedstrijd herinnerd worden. Hij was immers de doelman die twee keer in de fout ging.

Na de verloren Champions League-finale werd de doelman, tot overmaat van ramp, vervangen door Alisson. Het onvermijdelijke gevolg voor Karius was een uitleenbeurt. De Duitse goalie speelt op dit moment zijn wedstrijden voor Besiktas in de Turkse Süper Lig.

 

Marvin Zeegelaar en Ibrahim Afellay

De Premier League zit dit seizoen bomvol met Nederlanders. De een heeft veel succes, de ander wat minder. Zo stond ook Marvin Zeegelaar dit seizoen aangegeven op het selectieformulier van Watford in de Premier League. Sinds de zomer heeft Zeegelaar echter geen wedstrijd meer gespeeld. De Nederlandse back, die recent nog opgeroepen werd voor Oranje, is compleet uit beeld verdwenen.

Ook Afellay is slechts een figurant bij zijn club. De Nederlander heeft in 2018 geen enkele minuut betaald voetbal gespeeld. Toch staat hij nog altijd onder contract bij het gedegradeerde Stoke City. Zijn carrière lijkt als een nachtkaars uit te gaan.

Joachim Löw

Alhoewel Joachim Löw geen speler meer is, heeft ook hij een dramatisch voetbaljaar achter de rug. De bondscoach won slechts vier (!) van zijn dertien interlands dit seizoen. Zo wist zijn elftal in de Nations League geen wedstrijd te winnen en werden er op het WK alleen punten gepakt tegen Zweden. Uitschakeling in de groepsfase van het WK was ongetwijfeld het dieptepunt van het Duitse voetbaljaar.

Foto:

Jérome Boateng en Mesut Özil

Ook de spelers die de afgelopen jaren de sterkhouders waren in het Duitse elftal, zaten dit jaar niet lekker in hun vel. Zo raakte Jérome Boateng zijn plaats in de defensie van Löw kwijt. De sterke centrumverdediger is bovendien niet meer de onomstreden centrumverdediger die hij ooit was bij Bayern München. De verdediger wordt zelfs regelmatig op de bank geplaatst bij zijn werkgever.

Ook Mesut Özil raakte zijn plaats in het Duitse elftal kwijt. Hij bedankte het nationale elftal na commotie rondom een foto waarop hij te zien was met de Turkse president Erdogan. De international voelde zich gediscrimineerd na de commotie en besloot een punt achter zijn interlandloopbaan te zetten.

Ook bij Arsenal, zijn huidige werkgever, wil Özil dit seizoen maar niet uit de verf komen. Kleine blessures houden hem het hele jaar al regelmatig aan de kant. Voor Özil is het dan ook te hopen dat 2019 hem meer geluk brengt.

Foto:

Mateo Cassierra

Ook in de Eredivisie kregen sommige spelers ook niet de wind in de rug. Zo heeft Mateo Cassierra dit jaar definitief de bevestiging gekregen dat hij niet goed genoeg is voor het niveau van Ajax. Zijn uitleenbeurt bij FC Groningen liep uit op een teleurstelling. Slechts een schamel doelpunt zette hij in de eerste seizoenshelft achter zijn naam. Inmiddels is de Colombiaan alweer teruggeroepen door Overmars.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.