Laatste nieuws
11.55Verweij: Kasper Dolberg mogelijk alweer weg bij Ajax
11.55PSV-fans sneren 'concurrenten' in nood: 'Ik denk dat PSV het levende bewijs is...'
11.55Dembélé steelt de show: 'Als ik die bal tien keer neem scoor ik er één'
11.54Weghorst dankt 50ste interland mogelijk aan uniek appje: 'Zal ons niet gebeuren'
11.50Lille mist basiskracht door WK-vieringen in DR Congo: 'Gevaarlijk precedent'
11.35AZ-talent bonst op de deur: 'Dan zou je gek zijn om het niet te overwegen'
11.21Mark van Bommel ziet groot nadeel voor zoon Ruben: 'Ja, je bent wel irritant'
11.15Ajax haalt bekende naam naar Amsterdam: 'Ik ben hier niet vanwege mijn vader'
11.15De Bruyne denkt nog niet aan voetbalpensioen: 'Maar de interesse wordt wel minder'
11.15Schrijnende situatie door paspoortgate: 'Hij mag zelfs geen clubkleding dragen'
11.15De Bruyne ziet zijn liefde voor voetbal minder worden: 'Dat gebeurt bij elke baan'
11.10Europese krakers op komst: dit is het schema in de Europa League
11.05PSV denkt aan 'groot talent': 'Hij heeft wat weg van Wanner én Saibari'
10.50Het Kazim-Richards-effect in Engeland: 'De klus is nog niet geklaard'
10.50Het Kazim-Richards-effect: Crawley Town staat op uit de dood
10.47Feyenoord-stopper deelt persoonlijk bericht na WK-kwalificatie: 'Ik heb het zwaar'
10.47'Saai' kampioenschap voor PSV: 'Laat ze het maar horen in Amsterdam en Rotterdam'
10.36Van Hanegem verwacht zege van Nederlandse topclub: 'Als dat niet kan...'
10.30'Heel trots moment' door officieus Ajax-debuut: 'Jongens die ik normaal op tv zie'
10.30'Sterk FC Utrecht kan vroeg PSV-feestje verstieren'
10.30Guardiola wil geen speler tegen zijn zin bij Manchester City houden
10.25Mbappé over het hebben van dubbele nationaliteit: 'Is anders dan voor een club'
10.10'WK-schurk' Robben duikt op in ludieke Mexicaanse chipsreclame
10.05'De club wil gaan uitbreiden naar 40 duizend plekken en elk jaar Europees voetbal'
10.05Ouaissa wijst op groot verschil bij NEC: 'Vorig jaar was het een beetje saai'
10.00Atlético Madrid wil gewenste aanvallende versterking weghalen bij Barcelona
09.50Uitblinker op tijd fit voor duel met Feyenoord: 'Moeten ze niet onderschatten'
09.45De balans na drie jaar Bosz bij PSV: veel meer goals en Til als meest gebruikte speler
09.30Curaçao in meerdere opzichten de kleinste
09.30Guardiola: 'Salah is één van de beste Premier League-spelers ooit'
09.25'Vloek' voor duel met PSV: 'Of het in de Tachtigjarige Oorlog was, we zien mogelijkheden'
09.20Roda JC breekt met trainer: 'Het was de keuze van de club'
09.20Correia reageert op 'één miljoen-clausule' in contract: 'Dat is super, echt top'
09.20Roda JC legt uit waarom het breekt met Van Dessel
09.10Chery stopt na mislopen WK als international Suriname: 'Trots is groter dan teleurstelling'
Resultaten x
Buitenland
Foto:

Zo verliepen de generale repetities van de overgebleven CL-deelnemers

Dinsdag- en woensdagavond wordt er gestreden om een plekje in de halve finale van de Champions League. De heenwedstrijden zijn reeds gespeeld en er is nog van alles mogelijk. Reden genoeg om te kijken naar de prestaties van de CL-kwartfinalisten in het afgelopen voetbalweekend!

13-04-2021 09:00 door Wessel Antes

Chelsea - Porto (Heenwedstrijd 0-2 winst Chelsea)

Dinsdagavond krijgt Porto op bezoek bij Chelsea de zware opgave om een 0-2 nederlaag te herstellen. Afgelopen weekend lieten de Portugezen zien in staat te zijn een uitwedstrijd met 0-2 te winnen. Tegen Tondela stond die eindstand na 90 minuten op het scorebord. Antonio Martínez López en Mehdi Taremi waren trefzeker. Uit bij Chelsea is diezelfde uitslag voldoende voor minimaal een verlenging. Al liggen de marktwaardes van de selecties van Tondela (10,25 miljoen volgens Transfermarkt.com) en Chelsea (779,80 miljoen volgens Transfermarkt.com) behoorlijk ver uit elkaar.

Chelsea deed het zaterdagavond nog beter dan Porto en won de Londense stadsderby tegen Crystal Palace met 1-4. Christian Pulisic was de uitblinker bij de Londenaren. De Amerikaan nam twee treffers op zijn rekening. Ook Kurt Zouma en Kai Havertz wisten te scoren. Hakim Ziyech mocht slechts zeven minuten voor tijd invallen. The Blues lijken zich te kunnen gaan richten op de halve finale. Of kan Porto net als tegen Juventus wederom stunten in de Champions League?

Foto:

Paris Saint-Germain - Bayern München (Heenwedstrijd 2-3 winst PSG)

De absolute kraker tussen PSG en Bayern München dinsdagavond lijkt een stuk spannender dan de wedstrijd in Londen. De Parijzenaren zullen er met een beter gevoel ingaan dan Bayern München. En dat heeft niet alleen te maken met de heenwedstrijd. Bayern wist afgelopen zaterdag in eigen huis niet te winnen van Union Berlin (1-1). Toptalent Jamal Musiala maakte ruim twintig minuten voor tijd de openingsgoal, maar door een doelpunt van Marcus Ingvartsen kwam Union Berlin vijf minuten voor tijd langszij. Een nieuwe tegenslag voor Der Rekordmeister.

PSG won op bezoek bij Strasbourg moeiteloos met 1-4. Het bleek een makkelijk tussendoortje in een belangrijke Champions League-week! Kylian Mbappé liet wederom zien in topvorm te zijn en scoorde de 0-1. Bij rust stond het al 0-3 dankzij goals van Pablo Sarabia en Moise Keane. Tien minuten voor tijd kwam die vierde PSG-goal op naam van Leandro Paredes. De wedstrijd kende een Nederlands hoogtepuntje: Xavi Simons maakte op zeventienjarige leeftijd zijn debuut in de Ligue 1. Vlak voor tijd kwam hij binnen de lijnen voor Ander Herrera. 

Foto:

Liverpool - Real Madrid (Heenwedstrijd 3-1 winst Real Madrid)

Liverpool moet woensdagavond op Anfield flink aan de bak tegen Real Madrid. Winnen op Anfield was de afgelopen maanden sowieso niet vanzelfsprekend voor The Reds. Gelukkig voor Jürgen Klopp en zijn mannen kwam er afgelopen zaterdag een einde aan die 'vloek'. Voor het eerst sinds 16 december wist Liverpool in eigen huis te winnen. Pas in de 91ste minuut schoot Trent Alexander-Arnold de 2-1 binnen tegen Aston Villa. Mohamed Salah kopte de eerste goal binnen. Een flinke opluchting dus in aanloop naar het tweede duel tegen Real Madrid.

De fans van Real zullen afgelopen weekend heerlijk geslapen hebben. De Koninklijke deed geweldige zaken in de Spaanse titelstrijd door de El Clásico met 2-1 te winnen. Voor rust wist Karim Benzema met een fantastische hakbal de 1-0 binnen te tikken. Toni Kroos verstevigde de voorsprong met een vrije trap. Na rust werd het nog 2-1, maar de Madrilenen wisten een Catalaans offensief te overleven. 

Foto:

Borussia Dortmund - Manchester City (Heenwedstrijd 2-1 winst Manchester City)

De grootste verrassing dit voetbalweekend vond plaats in Engeland, waar tien man van Leeds United met 1-2 wonnen van koploper Manchester City. Leeds kwam op 0-1 voorsprong door een doelpunt van Stuart Dallas. Vlak daarna moest Liam Cooper met een rode kaart de kleedkamer opzoeken. Na rust hield Leeds echter verrassend lang stand, totdat Ferran Torres een kwartier voor tijd de 1-1 scoorde. Waar iedereen een winnende treffer van City verwachtte, viel de goal aan de andere kant. Wederom Dallas zorgde in blessuretijd voor sensatie: 1-2 Leeds! Een mooi voorbeeld voor het Borussia Dortmund van Erling Braut Haaland, die twintig jaar geleden nota bene in Leeds geboren werd.

De wedstrijd tussen City en Dortmund ligt woensdagavond nog volledig open. Toch zal Dortmund het weekend met een beter gevoel hebben beleefd. Zaterdagavond werd uit bij Stuttgart met 2-3 gewonnen. De doelpunten aan Dortmundzijde kwamen op naam van Jude Bellingham, Marco Reus en Ansgar Knauff. In de competitie staat Dortmund momenteel op een tegenvallende vijfde plaats. Er moet dus worden gewonnen van City om het seizoen nog een beetje glans te geven.

Foto:




Aanmelden
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.