Laatste nieuws
09.45Van Persie enorm verbitterd over Ajax: ‘Feyenoord - PSV is een topwedstrijd, dit niet’
09.42Van Hanegem richt zich tot 'Ajax-gezinde pers': 'Met kont in de eigen zestien'
09.35Van Hooijdonk verrast door relatie Buijs en Ihattaren: 'Dat vind ik beetje tricky'
09.31Go Ahead Eagles komt tekort tegen FC Twente: 'Het was moeizaam en lastig'
09.30Minder punten dan Priske: 'Bij verlies tegen Heerenveen heeft Van Persie groot probleem'
09.20Van Persie evalueert eigen functioneren iedere dag: 'Ben daar erg tevreden over'
09.17Grim springt in de bres voor Ajax-verdediger: 'Meer respect voor hem tonen'
09.10Nederlandse arbitrage gekraakt: 'Het is topsport en daarin gelden geen excuses'
09.00Voor de fijnproevers: de schitterende steekpass van Valente tegen Ajax
09.00VP's Elftal van de Week: Ajax hofleverancier na zege op Feyenoord in Klassieker
08.55Feyenoord-verdediger zit helemaal stuk in Amsterdam: 'Dit is verschrikkelijk'
08.46Resink bespreekt winters vertrek bij Groningen: 'Uiteindelijk wil ik stap maken'
08.40'Ajax klopt aan bij Bournemouth in zoektocht naar vleugelverdediger'
08.37'Tomiyasu dinsdag gekeurd, Ajax en Japanner mogelijk toch langer met elkaar door'
08.26Italiaanse pers kraakt Napoli, maar ziet Lang strijden: 'De enige met energie'
08.15De dure domper voor NEC: géén top drie door afgekeurde goal in slotfase
08.00Hornkamp verbaast met bijzondere penalty: 'Heb het thuis ook even geoefend'
07.58Ochtendkranten: Voetbalvernuft Ajax, machteloos Feyenoord, argwaan bij PSV
07.45De samenvatting: PSV vergroot gat met Feyenoord na spektakel tegen Heracles
07.34Invallers van Feyenoord en Van Persie zwaar onder vuur: 'Slecht geïnstrueerd'
07.30Lammers kijkt ogen uit bij FC Twente - Go Ahead: 'Ik heb dit nog nooit gezien'
07.27Depay met Corinthians via strafschoppen naar Braziliaanse bekerfinale
07.20Ten Cate hoopt op WK-deelname: 'Dat WK is nog wel een dingetje'
07.09Driessen gruwelt: 'Ajax-onwaardig, zelfs Farioli maakte het niet zo bont'
07.00Memphis helpt Corinthians aan finaleplek met benutte strafschop
07.00Het veelbesproken moment: PSV ontsnapt na discutabele beslissing van arbitrage
06.55Van Hanegem snoeihard: 'Denkt Van Persie dat wij allemaal achterlijk zijn?'
06.45Hadj Moussa hevig onder vuur: 'Je laat nu gewoon je elftal in de steek'
06.30De samenvatting: Ajax wint Klassieker en vergroot zorgen bij Feyenoord
02.10Van Persie sneert naar 'counterend' Ajax: 'Feyenoord-PSV, dat is een topwedstrijd'
00.20Verhit moment in Klassieker: Wijndal en Hadj Moussa ontvangen geel na opstootje
00.15Overmars staat door Nederlanders voor uitdaging bij Antwerp: 'Einde van tijdperk'
00.15Toptalent wijst Ajax keihard af: 'Tuurlijk was het moeilijk om nee te zeggen'
00.01'Opvallend: 32-jarige kan 'droomtransfer' maken door interesse Inter en Juventus’
00.00De beelden: 'Mister 1-0' opent score voor Ajax in Klassieker en loopt hoofdwond op
Resultaten x
Buitenland

Premier League gaat richting weekend van de apotheose: dit staat er nog op het spel

In Nederland hadden we een knotsgekke laatste speelronde waarin er volop werd gestreden tegen degradatie en meerdere teams kans maakten op de play-offs voor Europa. Ook in Engeland zit er een spetterend slot aan het einde van het seizoen aan te komen. Dinsdagavond speelt Liverpool haar laatste wedstrijd voor het beslissende weekeinde waarin het jacht maakt op de titel, maar kan ook alles al uit handen glippen. Dit staat er vanaf vandaag nog allemaal op het spel.

17-05-2022 10:00 door Thijs de Bruijn

De titel: Manchester City vs Liverpool

De achterstand van Liverpool op Manchester City is momenteel nog vier punten. De ploeg van Jurgen Klopp haalt dinsdagavond echter een wedstrijd tegen Southampton in, waarmee het gat gedicht kan worden tot aan één punt. Een overwinning op Southampton hoeft normaal gesproken geen probleem te zijn. 

Bij een overwinning zou alles afhangen van de laatste speelronde. Daar lijkt Liverpool echter wil in het nadeel. Tijdens de 38e speelronde staat namelijk het affiche Liverpool - Wolverhampton Wanderers, de nummer acht van Engeland, op het programma. Manchester City - Aston Villa lijkt op papier een makkelijkere wedstrijd voor de huidige koploper. Aston Villa staat momenteel veertiende. Beide ploegen spelen thuis, dus de landstitel wordt hoe dan ook in eigen stadion gevierd.

 

 

Champions League: Arsenal vs. Tottenham Hotspur

De verhitte rivaliteit tussen de Noord-Londense clubs gaat op de laatste speelronde een kookpunt bereiken. De laatste speelronde zal uitwijzen of Arsenal dan wel Tottenham Hotspur de vierde plaats in de competitie gaat veiligstellen en daarmee het laatste Champions League-ticket in de competitie veroverd.

Beide ploegen treffen wel laagvliegers, waarmee Tottenham Hotspur in het voordeel lijkt. De Spurs staan namelijk twee punten boven Arsenal op dit moment. Arsenal - Everton zal het duel zijn dat door Arsenal gewonnen moet worden om nog kans te maken op de vierde plaats. Tottenham Hotspur treft het gedegradeerde Norwich City en zal door een aanzienlijk beter doelsaldo genoeg hebben aan een gelijkspel om Arsenal voor te blijven in de competitie. Norwich City - Tottenham Hotspur betekent wel een uitwedstrijd voor de huidige nummer drie.

Europa League: Manchester United vs West Ham United

Met een zevende plaats en een Conference League-plaats op zak heeft West Ham United al een 'decent' seizoen in Engeland. Het seizoen kan in de laatste speelronde echter nog beter worden. West Ham United kan Manchester United nog van de zesde plaats stoten en daarmee Erik ten Hag komend seizoen doorverwijzen naar de Conference League.

Daarin is West Ham United wel afhankelijk van Crystal Palace. West Ham United heeft twee punten achterstand, maar wel een veel beter doelsaldo. Manchester United - Crystal Palace zal dus een overwinning voor Manchester United op moeten leveren om West Ham United voor te blijven. Als Manchester United gelijkspeelt, dan zal West Ham United bij een overwinning op Brighton alsnog over Manchester United heen walsen. Veel ogen uit Manchester zullen dan ook gericht zijn op Brighton - West Ham United.

Knokken tegen degradatie: Burnley, Leeds & Everton

De strijd om de degradatiedans te ontspringen, kan nog alle kanten op. Zowel Burnley als Leeds als Everton heeft nog een goede kans om op de achttiende plaats te eindigen en zal daarmee Norwich City en Watford volgen in de Championship.

 

 

Everton degradeerde nog nooit, maar moet zoals je hierboven ziet nog twee loodzware hordes overleven met donderdag een duel tegen Crystal Palace en dit weekeinde een wedstrijd tegen een Arsenal dat moet winnen. Everton heeft echter wel een kleine voorsprong op de rest. 

Leeds United speelt de belangrijkste wedstrijd van het seizoen tegen Brentford, terwijl ook Burnley donderdag nog in actie moet komen. Burnley treft met Aston Villa en Newcastle United ook geen absolute hoogvliegers.

Alle drie de ploegen maken nog een goede kans om erin te blijven. Geen ploeg wordt kansloos geacht, al zal Everton donderdag moeten winnen van Crystal Palace om een loodzware klus tegen Arsenal te ontwijken.

 




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.