Laatste nieuws
07.05De transferzomer van Cambuur: miljoenenklappers, maar veel werk aan de winkel
07.00Van Schaik waarschuwt NEC-fans voor transferzomer: 'Verwacht geen gekke dingen'
07.00Eenhoorn gaat de grenzen verleggen bij Feyenoord
06.00Vreemde eend Arteta en rake corners maken 'Boring Arsenal' na 22 jaar weer kampioen
00.25'Woedende Southampton-spelers overwegen juridische stappen tegen eigen club'
00.15Kraay Jr. stopte carrière na megacheque van De Mol: 'Niet lang over nagedacht...'

Gisteren

23.50Johan Derksen clasht met Chris Woerts in Vandaag Inside: 'Dat is onzin!'
23.49Groot titelfeest bij stadion van Arsenal, felicitaties stromen binnen
23.48Arsenal-spelers vieren uitbundig het kampioenschap met zijn allen
23.46Dolblije Arsenal-spelers en fans vieren eerste titel in 22 jaar
23.45Tottenham tot laatste speeldag in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea
23.30Guardiola feliciteert Arsenal en gaat in op toekomst bij Man City
23.20Spurs krijgt pijnlijke dreun in derby: laatste speelronde moet uitkomst bieden
23.20Oranje verrast: nóg een oefenwedstrijd tegen Oezbekistan
23.12VI Live: Arsenal-spelers vieren kampioenschap met zijn allen
23.12'Sensationele' Hato imponeert bij Chelsea: 'Geef Ajax nog veertig miljoen'
23.08Tottenham bibbert na derbyverlies: degradatiespook waart rond voor slotduel
23.05'Veel interesse in Volendam-spelmaker: Deense kampioen al concreet'
23.00Lange wachten Arsenal is voorbij: Gunners kampioen na remise van City
23.00Arsenal voor het eerst sinds 2004 kampioen na gelijkspel Manchester City
22.55Johan Derksen erkent fout: 'Wij hebben journalistiek grote fouten gemaakt’
22.40Zo speelt het Arsenal van Mikel Arteta
22.30Feyenoord komend seizoen met vijf sponsoren op tenue na nieuwe deal
22.29Lange wachten voorbij: Arsenal na 22 jaar weer kampioen van Engeland
22.26VI Live: Tottenham op achterstand op Stamford Bridge
22.25FC Utrecht deelt standpunt rond play-offs: 'Spelen eerst andere wedstrijd'
22.23VI Live: Haaland laat Arsenal-fans bibberen in slotsecondes
22.23Arsenal zeker van landstitel door puntenverlies City bij Bournemouth
22.20Van Hanegem deelt Mourinho-anekdote: 'Hij wist zeker wie ik was'
22.13Slecht nieuws voor Spanje: Fermín lijkt WK te moeten missen na operatie
22.05Weinig interesse onder Ajax-fans voor duel met Groningen in Volendam
21.39VI Live: Arsenal virtueel kampioen, Tottenham in de penarie
21.30'Powerhouse' Saibari moet PSV-recordtransfer worden: 'Zestig miljoen!'
21.27FIFA verkoopt tv-rechten WK in China, gesprekken met India lopen
21.25Southampton na spionage uit finale play-offs Premier League gehaald
Resultaten x
Buitenland

ELF Vooruitblik: Wordt het Real of Juve? Wint Oranje u17 cruciaal duel?

ELF VOORUITBLIK. De eerste finalist van de Champions League is bekend. Wie wordt de tweede? En wat staat er vandaag nog meer op het programma? ELF Voetbaal zet alles op een rij!

13-05-2015 09:00 door Redactie ELF Voetbal

1.

Real Madrid - Juventus

Aftrap: 20.45 uur, Champions League, NPO3 en Sport1

Wie wordt de tegenstander van FC Barcelona in de finale van de Champions League in Berlijn? Vanavond wordt de uitkomst bekend. Juventus verdedigt in het Estadio Santiago Bernabéu een 2-1 voorsprong. Voor Real Madrid is de Champions League waarschijnlijk nog de enige kans op een prijs dit seizoen.
De ploeg van trainer Carlo Ancelotti speelde in de competitie afgelopen weekend thuis met 2-2 gelijk tegen Valencia en zag koploper FC Barcelona daardoor een voorsprong van vier punten nemen met nog twee duels te gaan. Het bekertoernooi eindigde al in de achtste finale na verlies tegen Atlético Madrid. Het is nog de vraag of Karim Benzema in de basis kan aantreden. De Franse aanvaller van Real stond een maand aan de kant met een knieblessure.

"Karim is weer fit, maar ik weet nog niet of ik met hem zal starten", zei Real-trainer Carlo Ancelotti in aanloop naar de kraker tussen Real en Juventus. "Benzema is een speler die wedstrijdritme nodig heeft, daarom twijfel ik of ik met hem moet beginnen. Wellicht is het beter om hem pas in te zetten als de wedstrijd in een dipje belandt."

Juventus werd vorige week al kampioen van Italië en staat begin juni ook nog in de bekerfinale tegen Lazio. De ploeg van coach Massimiliano Allegri kan voor de derde keer in de clubhistorie de Europa Cup I winnen, na de zeges in 1985 en 1996. Allegri acht de kans groot dat Paul Pogba woensdag in de basis staat, nadat de Fransman weer fit is verklaard.



2.

Nederland U17 - Italië U17

Aftrap: 18.00 uur, EK U17, Eurosport

De cruciale derde en laatste groepswedstrijd voor het Nederlands elftal onder 17 jaar. Door de gelijke spelen tegen Ierland (0-0) en Engeland (1-1) staat de ploeg van bondscoach Maarten Stekelenburg op de derde plek in de poule met twee punten. Tegenstander Italië staat op de tweede plek met drie punten uit twee wedstrijden. Ierland werd met 0-2 verslagen en van Engeland met 1-0 verloren. De nummers één en twee van de eindranglijst in de poule verdienen een plek in de kwartfinale van het toernooi. Kortom: Oranje U17 moet winnen in Boergas.

3.

Fenerbahçe SK - Kayseri Erciyesspor

Aftrap: 18.45 uur, Süper Lig, livestream

Blijft Fenerbahçe SK koploper Galatasaray in de nek hijgen? Dan moet de Aziatische vertegenwoordiger uit Istanboel in eigen huis winnen van Kayseri Eriyesspor. Bij de hekkensluiter in de Süper Lig spelen onze landgenoten Murat Yildirim en Royston Drenthe. Ook voormalig NEC-topscorer Björn Vleminckx staat er onder contract. Verlies zou voor Fenerbahçe betekenen dat het gat met Galatasaray, met nog drie speeldagen op het programma, vier punten blijft. Start Dirk Kuijt nu wel weer in de basis?

4.

Napredak Krusevac - Partizan Belgrado

Aftrap: 18.00 uur, Super Liga, livestream

Wordt Partizan Belgrado vanavond kampioen van Servië? Het kan zomaar. Met nog drie speelagen te gaan hebben de zwartwitten een voorsprong van acht punten op Rode Ster Belgrado. Winst het Mladost Stadion van Krusevac vanavond is dus voldoende. Veel ogen zullen zijn gericht op Andrija Zivkovic, de 18-jarige clubtopscorer van Partizan.

5.

Cruzeiro - Sao Paulo

Aftrap: 0.30 uur, Copa Libertadores

Hakken en zagen vannacht in Belo Horizonte. De twee Braziliaanse topclubs strijden tegen elkaar in de achtste finale. Sao Paulo won het eerste duel met 1-0. Maar Cruzeiro zal niet zomaar te verslaan zijn. Leandro Damião, Willian en Roni staan klaar om Sao Paulo van katoen te geven.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.