Laatste nieuws
14.33Arbeloa vergelijkt Huijsen met Vinícius en geeft update over Mbappé
14.15'Als AZ blind met NEC meegaat, gaan ze er lelijk af'
14.15Schaakspel in finale: zo zou AZ zich tegen NEC kunnen wapenen
14.10Europese grootmachten treffen elkaar: dit is het programma in de Champions League
14.10VP-voetbalkantine: 'De play-offs voor Europees voetbal moeten blijven'
14.05'Oude Timber is terug, begint eruit te zien als de speler die hij eerder was'
14.00Iran naar het WK? Dit zijn de opties
13.56Engelse strijd om '200 miljoen-wedstrijd' gaat veranderen: 'Play-offs uitgebreid'
13.56Voetbalwetten houden Karlsson op de bank bij FC Utrecht: 'Twee klasbakken'
13.45Strijd om Barça-presidentschap teruggebracht tot twee kandidaten
13.25Feyenoord-icoon in de bres voor Van Persie: 'Hij is toch geen koekenbakker?'
13.22Van Dijk en Slot genomineerd voor maandelijkse awards in Engeland
13.10Van Persie-keuze gekraakt in play-offs-discussie: 'En dan stel je een B-elftal op'
12.55Engelse clubs stemmen voor meer promotievoetbal richting Premier League
12.51Opmerkelijk: icoon van Man United keert zich na nederlaag plots tegen de club
12.46Ajax stelt vier oud-spelers aan na traineeships
12.45Contrast in spel AZ: 'Het blijft een groot mysterie'
12.45'AZ verwacht Clasie aan het eind van de maand terug'
12.35Zien: geblesseerd uitgevallen Ziyech scoort met geweldige afstandsknal voor Wydad
12.35Brighton-manager en Arteta sneren over en weer: 'Geen schijn van kans'
12.30Rondje Eurojackpot KNVB Beker: uitgebreid napraten over AZ-Telstar
12.25Samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.21PSV eert Koeman met plek op Walk of Fame
12.15De samenvatting: AZ bereikt bekerfinale ten koste van dapper Telstar
12.15Trotse Correia dankt Telstar-fans: 'Er gebeuren dingen in Velsen...'
12.10Na Iran ook Irak in de problemen: mogelijke WK-deelname onzeker
12.00Koeman wordt geëerd bij Nederlandse topclub met eigen tegel in Walk of Fame
12.00Team Regeer: hoe vijf specialisten de nummer 6 van Ajax helpen
12.00'Bij Feyenoord merkte ik dat de voetbalwereld hard kan zijn'
11.55Ten Hag lovend over één man uit Ajax-periode: 'Dat zag je vanaf dag één...'
11.55Chelsea lijkt strijd der nieuwe spitsen te winnen
11.40Spaan kijkt met bewondering naar Ajax-huurling: 'Liet ze trillen van onzekerheid'
11.36Waarom de vijf Liverpool-nederlagen in blessuretijd Slot niet direct zorgen baren
11.30Viervoudig Oranje-international zit vast in het Midden-Oosten: 'Schandalig'
11.25Mijnans ziet Telstar terugkomen in de wedstrijd: 'Dan probeer je dat'
Resultaten x
Buitenland

ELF Vooruitblik: Deelt Barça of Bayern eerste klap uit? En meer!

ELF VOORUITBLIK. Na de eerste kraker in de Champions League van dinsdagavond is het vanavond (woensdag) tijd voor de tweede. Maar er is nog meer! We zetten het voor U op een rij.

06-05-2015 11:45 door Redactie ELF Voetbal

1.

FC Barcelona - FC Bayern München

Aftrap: 20.45 uur, Champions League, NPO3

De twee beste clubs van de wereld tegenover elkaar. FC Barcelona aast op revanche voor de halve finale van twee seizoenen geleden. Bayern won toen met 4-0 en 0-3. Maar de Duitse ploeg is zwaar gehandicapt in de eerste strijd in Camp Nou. Arjen Robben staat zoals bekend aan de kant, net zoals Frank Ribéry. Javier Martinez is wel weer fit en Robert Lewandowski zal volgens verwachting gemaskerd aantreden.

Bij FC Barcelona maakt Thomas Vermaelen voor het eerst dit seizoen deel uit van de wedstrijdselectie van de Catalanen. De Belgische centrale verdediger, die afgelopen zomer overkwam van Arsenal, speelde nog geen minuut voor de Catalaanse topclub. Trainer Luis Enrique kan niet beschikken over de geblesseerden Jérémy Mathieu, Jordi Masip, Martín Montoya, Douglas en Sergi Roberto.

Uitschakelen van Lionel Messi is de sleutel tot het succes, zegt erevoorzitter Franz Beckenbauer over het duel. "Hij is degene die alles beslissen kan, hij moet worden geëlimineerd." Maar trainer Josep Guardiola, juist een clubicoon van FC Barcelona (vier jaar hoofdtrainer, elf jaar speler), zal daar alles vanaf weten.



2.

Torino - Empoli

Aftrap: 15.00 uur, Serie A,

In de Italiaanse competitie staan achttien van de twintig clubs op 34 wedstrijden. Enkel Torino en Empoli hebben nog maar 33 duels gespeeld. Vanmiddag gaan ze in Turijn inhalen. Empoli, op een vijftiende plaatst, boekte vorige week donderdag een belangrijke zege op Napoli en is bij een gelijkspel zeker van lijfsbehoud. Torino bivakeert op de negende plek en moet nog drie punten goed maken om de begeerde zesde plaats, die recht geeft op Europa League-voetbal, goed maken. Hé, dat kan vanavond dus al!

3.

België U17 - Duitsland U17

Aftrap: 18.00 uur, EK onder U17, Eurosport

Vandaag start het EK onder 17 jaar in Bulgarije. Vier duels direct op de openingsspeeldag. De burenruzie tussen België en Duitsland vindt plaats in Boergas, waar ook alle teams verblijven. Wie deelt de eerste klap uit? Oranje U17 speelt morgen haar eerste wedstrijd. Dan is Ierland de tegenstander.

4.

São Paulo - Cruzeiro EC

Aftrap: 3.00 uur, Libertadores Cup, FOX Sports

Een Braziliaanse confrontatie in het grote Zuid-Amerikaanse bekertoernooi. De heenwedstrijd in de achtste finale belooft een keiharde strijd te worden. Ganso, Alexandre Pato en Alan Kardec in eigen huis tegen Ceará, Joel en Willian. Spanning verzekerd! Tegelijk speelt Atlético Mineiro ook tegen SC Internacional, ook een Braziliaanse confrontatie.

5.

Real Salt Lake City - Los Angeles Galaxy

Aftrap: 3.30 uur, Major League Soccer, ESPN

En tenslotte competitievoetbal in de Verenigde Staten. De nummers negen en vijf treffen elkaar in Salt Lake City, Utah. Kyle Beckerman, bekend van zijn rastaharen, is de bekendste speler bij de thuisclub. Bij de gasten natuurlijk Robbie Keane, Leonardo en oud-eredivisionisten Robbie Rogers (sc Heerenveen) en Mika Väyrynen (sc Heerenveen, PSV).




Aanmelden
avonturiers Laatste: Miano van den Bos: groeien in de stilte van Litouwen
transfergeruchten Laatste: Wie is het Argentijnse Feyenoord-target Agustín Ruberto?
superelf Laatste: Superelf Fons Groenendijk, linkspoot met fluwelen (trap)techniek
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.