Laatste nieuws
04.55Oranje werkt oefenduels tegen Noorwegen en Ecuador af in Amsterdam en Eindhoven
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
22.04ADO met de hakken over de sloot tegen Oss, bizarre comeback Roda JC
21.59Jong Ajax verliest weer eens, nu bij MVV
21.56Cambuur pakt periodetitel na houdini-act in blessuretijd tegen Willem II
21.45'Ajax wil verdedigende middenvelder huren, Resink pas in de zomer serieuze optie'
21.10Oude bekenden terug op De Herdgang: Ihattaren volgt Almere met Buijs
21.05Crisis in Rotterdam? 'Als je De Klassieker verliest, dan is er een mini-crisis'
20.44Live Transfers: Lyon wil shoppen bij Chelsea, United zegt nee tegen Ramos
20.39'Oud-PSV-target mag wéér vertrekken: Engels avontuur lonkt ditmaal'
20.34Bosz geeft steun aan opponent: 'Dat is een hele zware taak'
20.24Vuurwerk vanuit leeg uitvak: TOP Oss – ADO tijdelijk gestaakt
20.05Twee Eredivisie-clubs geopperd voor Fitz-Jim: "Zie het zo gebeuren"
20.00Valente: 'Ik vind dat persoonlijk jammer, van mij had de F-Side er bij mogen zijn'
19.40Ajax-speler op de weg terug na blessure: 'Niet voorgesteld toen ik terugkwam'
19.40Kramer foetert op Feyenoord: 'Dat was echt dramatisch, zorgelijk dat je verliest'
19.35Praat mee op VP: De Graafschap - Roda JC Kerkrade
Resultaten x
Buitenland

Mourinho opteert voor prachtig grasveld zonder doelen

JOSÉ MOURINHO heeft weer eens lekker uitgehaald in de Britse media. Dat deed hij na het doelpuntloze gelijkspel tussen Arsenal en Chelsea, waardoor zijn ploeg een riante voorsprong aan kop van de Premier League behoudt.

27-04-2015 18:00 door Redactie ELF Voetbal

De fans van Arsenal zongen gisteren (zondag) in het Emirates Stadium teksten als 'Boring, boring, Chelsea'. De afgelopen zestien wedstrijden wist Chelsea immers slechts één keer te zegevieren met een marge van meer dan één doelpunt. Dat gebeurde middels een 2-0 zege op Tottenham Hotspur op 1 maart. De Portugese manager kan het niet schelen.

Waarom niet Welbeck en Giroud?

"Tien jaar zonder titel is pas echt saai", beantwoordde hij de leuzen. "Maar misschien zongen de fans van Arsenal wel voor hun eigen ploeg? Als je deze wedstrijd, in eigen huis, echt wilt winnen en je haalt Olivier Giroud eraf in plaats van met Danny Welbeck én Giroud te spelen... Misschien dat de fans ze liever samen hadden gezien?"

Mourinho was helemaal op dreef en ging vandaag op de persconferentie door met zijn geheel eigen theorie. "Misschien zal er in de toekomst alleen een prachtig groen grasveld zijn zonder doelen. Op die mat wint de ploeg met het meeste balbezit de wedstrijd. Ik zeg dat, omdat iedereen telkens zegt dat hun ploeg fantastisch speelt omdat 'we veel meer balbezit hadden'. Oh, wat bouwden we goed op. Goed. Het lijkt alsof de doelen er niet staan."



"Je spreekt soms over saai en je komt tot de conclusie dat een team dat even vaak scoort net zo saai is als ons, maar niet dat een team met zeventig procent balbezit saai is. Als ik later grootvader ben en kleinkinderen heb, dan staan er in het voetbal misschien geen doelen meer en genieten we alleen hoe spelers de bal naar elkaar toe spelen."

"Misschien is de bal in het net leggen dan niet meer het doel en proberen we ook niet meer de tegenstander het scoren te beletten. Voetbal ontstond een paar eeuwen geleden en er was maar één doel. Ik ben zeer duidelijk in mijn analyse. In het voetbal draait het om de bal in het net van de tegenstander te leggen en het uit je eigen net te houden."



"In dat kader is alleen Manchester City (70 goals, red.) leuker om naar te kijken en zijn er achttien teams die saaier zijn dan Chelsea (65, red.). Maar als het puur om het aantal punten gaat: dan is Chelsea het beste", sloot Mourinho af.

Na 34 speeldagen heeft Chelsea nu een voorsprong van tien punten op Manchester City en Arsenal. Dan hebben The Blues tevens een inhaalwedstrijd tegen Leicester City nog tegoed. Al moet Arsenal ook nog inhalen tegen Hull City. Bij gunstige uitslagen kan Chelsea zondag in eigen huis tegen Crystal Palace de titel binnenhalen.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.