Laatste nieuws
09.50'Salah en Slot clashen opnieuw hard bij Liverpool: snelle wintertransfer lonkt'
09.50Sven Mislintat aan de slag bij Fortuna Düsseldorf
09.45Hiddink ziet grote problemen bij Ajax: 'Het fundament is helemaal weggevaagd'
09.35Maduro ziet ook 'Grim-effect' bij Ajax: 'Het is wel een beetje zo'
09.1057-voudig Duits international mag transfervrij weg: 'Geen makkelijke jongen'
09.05De Boer geniet van Feyenoord-parel: 'Vind ik eigenlijk een Ajax-voetballer'
09.00Spelersbattle tussen Ajax en Feyenoord: 'De verschillen zijn wel een stuk kleiner'
08.55'Boca Juniors verrast met interesse in Gimenez: club wil oud-Feyenoorder huren'
08.38Ajax-aanwinst ontpopt zich tot publiekslieveling: 'Zij zijn de reden dat ik kwam'
08.25'Dominant' Feyenoord getipt voor Klassieker winst: 'Dan ga je de wedstrijd winnen'
08.20Jessey Sneijder volgt vader Wesley op met profdebuut: 'Heeft een appje gestuurd'
08.16Ajax-uitblinker Godts kijkt uit naar Klassieker: 'Grote wedstrijden leukste om te spelen'
08.10Trouw onthult: 'F-Side blijkt wirwar van rivaliserende en extreme facties'
08.05De Boer vol lof over Grim: 'Dat vergeet Ajax, stoten ons steeds aan zelfde steen'
07.34'Als de verdedigers van Feyenoord zo spelen gaat bij Dolberg de ketchupfles open'
07.25Van der Gijp keihard voor Feyenoorder: 'Boskamp zei het al: kan er geen klote van'
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
Resultaten x
Buitenland

Wat hebben Welbeck, Pogba en Nani gemeen?

MANCHESTER UNITED vloog gisteren (maandag) tot genoegen van Louis van Gaal uit de FA Cup door een 1-2 thuisnederlaag tegen Arsenal. Nota bene een jeugdproduct uit Manchester velde het vonnis over de equipe van Van Gaal. En Arsenal-speler Danny Welbeck (foto) was niet de enige ex-Mancunian die gisteren tot scoren kwam.

10-03-2015 12:00 door Redactie ELF Voetbal

Voorafgaand aan de kraker uit de FA Cup had Van Gaal laten weten dat plaatsing voor Champions League-voetbal in de competitie voorrang krijgt boven presteren in het Engelse bekertoernooi. De Nederlandse trainer werd wat dat betreft op zijn wenken bediend. Na afloop krabbelde hij wel alweer wat terug. "Ik heb vooraf gezegd dat een plaats bij de eerste vier onze eerste prioriteit is. Maar als manager en als speler wil je titels winnen. En dit seizoen kunnen we geen prijs meer pakken", aldus Van Gaal tegenover de BBC, die overigens vond dat zijn ploeg niet van Arsenal, maar van zichzelf had verloren.

Uitgerekend Danny Welbeck, die afgelopen zomer op Old Trafford moest wijken voor aanwinst Radamel Falcao, maakte het beslissende doelpunt. Het viel hem zwaar. "Ik werd fantastisch ontvangen door de fans, daar ben ik ze dankbaar voor. Ikzelf ben ook nog altijd fan van de club, ik vond het daarom moeilijk om ze uit te schakelen", legt Welbeck uit aan de BBC. Ook hier had Van Gaal uiteraard een duidelijke mening. Hij vond het doelpunt geen verdienste van de 24-jarige Engelse spits, maar rekent vooral zijn eigen defensie het tegendoelpunt aan.

Mancunians op dreef

De maandagavond was sowieso zwanger van doelpunten met een 'Manchester-tintje'. Voormalig jeugdproduct van United, Paul Pogba, maakte vlak voor tijd de winnende treffer voor Juventus in de Serie A tegen Sassuolo (1-0) en oud-speler van Manchester United, de Portugees Nani, liet Sporting Lissabon na vier wedstrijden zonder winst, eindelijk weer eens juichen door de beslissende 3-2 in de thuiswedstrijd tegen Penafiel binnen te schieten. Pogba is natuurlijk al een tijdje weg uit Manchester, maar Nani en Welbeck heeft Louis van Gaal zelf afgetest.

Hoewel Nani in Portugal dit seizoen meer gele kaarten dan doelpunten scoort, heeft hij met negen doelpunten (tien gele kaarten) een beter gemiddelde dan de voor 75 miljoen euro aangetrokken Argentijn, Angel Di Maria. De recordaankoop maakte tot nu toe slechts vier schamele doelpuntjes. Ook Welbeck presteert beter dan zijn 'concurrent' Falcao. Waar de Engels international in alle competities totaal acht doelpunten produceerde, blijft de Colombiaan steken op slechts vier goals.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.