Laatste nieuws
07.00Van Schaik waarschuwt NEC-fans voor transferzomer: 'Verwacht geen gekke dingen'
07.00Eenhoorn gaat de grenzen verleggen bij Feyenoord
06.00Vreemde eend Arteta en rake corners maken 'Boring Arsenal' na 22 jaar weer kampioen
00.25'Woedende Southampton-spelers overwegen juridische stappen tegen eigen club'
00.15Kraay Jr. stopte carrière na megacheque van De Mol: 'Niet lang over nagedacht...'

Gisteren

23.50Johan Derksen clasht met Chris Woerts in Vandaag Inside: 'Dat is onzin!'
23.49Groot titelfeest bij stadion van Arsenal, felicitaties stromen binnen
23.48Arsenal-spelers vieren uitbundig het kampioenschap met zijn allen
23.46Dolblije Arsenal-spelers en fans vieren eerste titel in 22 jaar
23.45Tottenham tot laatste speeldag in degradatiegevaar na nederlaag tegen Chelsea
23.30Guardiola feliciteert Arsenal en gaat in op toekomst bij Man City
23.20Spurs krijgt pijnlijke dreun in derby: laatste speelronde moet uitkomst bieden
23.20Oranje verrast: nóg een oefenwedstrijd tegen Oezbekistan
23.12VI Live: Arsenal-spelers vieren kampioenschap met zijn allen
23.12'Sensationele' Hato imponeert bij Chelsea: 'Geef Ajax nog veertig miljoen'
23.08Tottenham bibbert na derbyverlies: degradatiespook waart rond voor slotduel
23.05'Veel interesse in Volendam-spelmaker: Deense kampioen al concreet'
23.00Lange wachten Arsenal is voorbij: Gunners kampioen na remise van City
23.00Arsenal voor het eerst sinds 2004 kampioen na gelijkspel Manchester City
22.55Johan Derksen erkent fout: 'Wij hebben journalistiek grote fouten gemaakt’
22.40Zo speelt het Arsenal van Mikel Arteta
22.30Feyenoord komend seizoen met vijf sponsoren op tenue na nieuwe deal
22.29Lange wachten voorbij: Arsenal na 22 jaar weer kampioen van Engeland
22.26VI Live: Tottenham op achterstand op Stamford Bridge
22.25FC Utrecht deelt standpunt rond play-offs: 'Spelen eerst andere wedstrijd'
22.23VI Live: Haaland laat Arsenal-fans bibberen in slotsecondes
22.23Arsenal zeker van landstitel door puntenverlies City bij Bournemouth
22.20Van Hanegem deelt Mourinho-anekdote: 'Hij wist zeker wie ik was'
22.13Slecht nieuws voor Spanje: Fermín lijkt WK te moeten missen na operatie
22.05Weinig interesse onder Ajax-fans voor duel met Groningen in Volendam
21.39VI Live: Arsenal virtueel kampioen, Tottenham in de penarie
21.30'Powerhouse' Saibari moet PSV-recordtransfer worden: 'Zestig miljoen!'
21.27FIFA verkoopt tv-rechten WK in China, gesprekken met India lopen
21.25Southampton na spionage uit finale play-offs Premier League gehaald
21.18Twente-directeur Ten Hag plots op tribune gespot in België
Resultaten x
Buitenland

Messi's pijntjes nemen toe: 'Het wordt minder'

LIONEL MESSI heeft nog een beetje over van zijn oude vorm, maar niet veel meer. Dat is althans hoe de 27-jarige sterspeler van FC Barcelona momenteel naar zichzelf kijkt.

21-02-2015 21:09 door Redactie ELF Voetbal

Met Messi in de basis verloor Barça vanmiddag met 0-1 van Málaga. Juanmi kroonde zich in de zevende minuut tot matchwinner door het enige doelpunt te produceren. FC Barcelona beet zich stuk op de verdediging van het taaie Málaga, een defensie die het in de voorbije jaren wel vaak wist te slechten. Deze keer echter niet en heeft dat misschien met de vorm van Messi te maken? De Argentijn, die viermaal de Gouden Bal won, is naar eigen zeggen niet meer de Messi die hij ooit was.

"Ik ben geen 21 jaar meer, als je lichaam geen pijntjes voelt", aldus Messi tijdens een sponsorbijeenkomst van Barça. "Ik verzorg mezelf beter en let goed op mijn voeding. Op die manier probeer ik me aan te passen aan mijn fysieke gesteldheid. Ik ben volwassener geworden en weet hoe ik me binnen en buiten het veld moet gedragen, maar het wordt minder." Opvallend is dat de statistieken - voor vandaag - juist een goede vorm van Messi aantonen, met elf goals in zes duels.

Toegegeven, niet Messi maar Dani Alves was vandaag met een foutieve terugspeelbal grotendeels verantwoordelijk voor de nederlaag van FC Barcelona. Maar de Messi die enige jaren geleden telkens de Gouden Bal wist te winnen had in dit duel misschien nog het verschil kunnen maken. Messi, die een voorhoede vormde met Neymar en Luis Suárez, was vanmiddag niet in staat om trainer Luis Enrique aan zijn twaalfde officiële zege op rij te helpen. Dat zou een verbetering zijn geweest van het record van huidig FC Bayern München-coach Josep Guardiola. Helaas, het bleef bij een evenaring.

Enrique sprak na afloop over een onverwachte nederlaag. "We hadden niet onze beste dag. Elke aanval liep aan het einde stuk en Málaga counterde erg goed. We hebben onze aanvallen te vaak via het midden uitgevoerd, waardoor we niet effectief en beslissend genoeg konden zijn. Messi werd te weinig in stelling gebracht. Hopelijk was dit een incident. Dat zullen we tegen Man City wel zien."

Messi zette twee kansen op en produceerde zelf één schot, terwijl Suárez één kans opzette en twee schoten produceerde. Neymar was met drie opgezette mogelijkheden en twee schoten op het doel van Málaga nog de best presterende aanvaller van Barça, maar ook zijn bijdrage was ondermaats. Opvallend is wel dat Messi ondanks zijn vormafname en zijn zwakke optreden van vandaag nog altijd bezig is aan een uitermate sterk seizoen, met 26 doelpunten en dertien assists uit 24 speelrondes.

Diverse Spaanse media vragen zich echter hardop af of Messi nog wel in staat is om de Gouden Bal voor de vijfde keer te winnen. De laatste jaren was het Cristiano Ronaldo die zich tot beste speler ter wereld kroonde. 'Zijn' Real Madrid krijgt zondagavond (21:00 uur) de kans om het gat met runner-up FC Barcelona te vergroten tot vier punten. De Koninklijke bezoekt dan laagvlieger Elche CF.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.