Landgenoot en oud-international Christoph Metzelder heeft een tip voor de balvirtuoos, die dit seizoen door blessures nog weinig aan spelen toekwam. "Kies voor Real Madrid", stelt de oud-verdediger van de Koninklijke."Dat zou de makkelijkste optie zijn", vervolgt Metzelder, die ook hoorde van de interesse van FC Barcelona voor Reus. "Madrid is globaler dan Barça. FC Barcelona staat voor Catalonië en daar geven ze eigen jeugd vaak de voorkeur."
Met Cristiano Ronaldo, James Rodriguez, Karim Benzema en Gareth Bale beschikt Real echter al over een droomvoorhoede. "Natuurlijk is er op dit moment weinig ruimte in de voorhoede van Real Madrid. Maar een club als Real zou een andere speler wegdoen om de komst van Marco Reus mogelijk te maken. Dat deden ze ook toen Angel Di Maria moest plaatsmaken voor Toni Kroos", besluit Metzelder tegen Bild.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandReus krijgt tip van landgenoot: 'Kies voor Real'
Marco Reus kan door een clausule in zijn contract bij Borussia Dortmund in de zomer van 2015 voor een bedrag van 25 miljoen euro vertrekken. Dat maakt de sterspeler van Die Borussen in één klap een van de meest begeerde spelers op de transfermarkt.

