Verscheidene Roemeense media voorspellen de tiener, die twee maanden geleden zijn verjaardag vierde, een gouden toekomst. Vrijdagavond maakte de jongeling zijn debuut in de hoofdmacht van FC Viitorul, waar nota bene zijn legendarische vader de eindverantwoordelijkheid in handen heeft.
De talentvolle international van Jong Roemenië staat bekend om zijn inzicht, techniek, trap én vervelende maniertjes. Dat laatste heeft hij ongetwijfeld geërfd van zijn vader, wiens profloopbaan hem langs onder andere Steaua Boekarest, Real Madrid, FC Barcelona en Galatasaray bracht.
Desalniettemin hebben Italiaanse clubs belangstelling voor het pareltje. Van de drie eerdergenoemde clubs uit de Serie A zou alleen AS Roma al in januari zaken willen doen. Hagi kan voor een appel en een ei worden weggeplukt uit Roemenië. Hij kost ongeveer 100.000 euro.

