De derdeklasser uit Barcelona, met een tandarts en een leraar in de gelederen, komt morgen (dinsdag) naar de Spaanse hoofdstad met een 4-1-nederlaag uit het thuisduel op zak. "Ons doel is om ervan te genieten", zei aanvaller Oscar Munoz, die in het eerste duel het enige doelpunt maakte voor de thuisclub, tegenover de verzamelde media.
Het eigen stadionnetje zat met 1.500 toeschouwers, de maximale capaciteit, op 30 oktober bomvol. In Bernabéu is plaats voor meer dan 80.000 toeschouwers. De spelers van Cornella, dat afgelopen zomer voor het eerst promoveerde naar de regionale Segunda B, krijgen een bonus van 1.400 euro als ze het wonder realiseren door de titelverdediger uit te schakelen.
Cristiano Ronaldo, sterspeler van de Galacticos, is niet van de partij. De Portugese international krijgt rust, net als onder andere Toni Kroos en Sergio Ramos.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandDerdeklasser Cornella wil 'genieten' tegen Real Madrid
Een ongelijke strijd in de Copa del Rey. Daarom nemen de spelers van Cornella de strijd tegen Real Madrid maar op als 'een veredeld teamuitje'.

