Laatste nieuws
17.05Van der Vaart krijgt veel kritiek na weigering om bij Ajax te werken
17.05Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
Resultaten x
Buitenland

Diego Costa schiet Chelsea naar zege

Chelsea heeft vanmiddag de kraker tegen Liverpool winnend afgesloten. Diego Costa bevrijdde de koploper met zijn tiende competitiedoelpunt van het seizoen.

08-11-2014 15:42 door Redactie ELF Voetbal

Liverpool, dat tegen Real Madrid het halve elftal nog spaarde, nam in het begin het initiatief. Emre Can was in de eerste minuut al kansrijk, maar zijn inzet werd onderschept door John Terry. Luttele minuten later probeerde de aanwinst het opnieuw, met dit keer wel het gewenste resultaat. Zijn afstandsschot belandde op de rug van verdediger Gary Cahill, waardoor Thibaut Courtois op het verkeerde been werd gezet: 1-0.

Lang konden The Reds niet genieten van de voorsprong. Binnen het kwartier stond Chelsea alweer op gelijke hoogte. Simon Mignolet verrichte eerst nog een goede redding op een inzet van John Terry, maar de Belg moest zich in de rebound alsnog gewonnen geven. Gary Cahill frommelde de bal richting zijn doel, waarop Mignolet de bal nét achter de lijn kon keren. Doellijntechnologie was ervoor nodig om de geldige goal van Chelsea toe te kennen.

Liverpool dacht daarna aanspraak te maken op een penalty. Cahill was opnieuw de hoofdrolspeler. Hij kreeg een inzet van Raheem Sterling tegen zijn arm, maar de scheidsrechter wuifde het weg. Ondanks wat kansjes over en weer, met Chelsea na de gelijkmaker als bovenliggende partij, bleef het tot de rust 1-1.

De tweede helft ging traag van start. Twintig minuten na de pauze onderscheidde Diego Costa zich eens te meer met een doelpunt. Na een goede rush van Cesar Azpilicueta bracht de Spanjaard de bal in het strafschopgebied. Liverpool kreeg de bal niet goed weg en zag het leer voor de voeten van Diego Costa belanden. Met een venijnig schot zette hij Chelsea voor het eerst op voorsprong. Alweer zijn tiende goal van het seizoen, waardoor hij samen met Sergio Aguero topscorer van de competitie is.

Het laatste belangrijke moment was wederom met Cahill in de hoofdrol. De verdediger gooide zich kort voor tijd voor een schot, maakte daarbij hands, maar zag dat opnieuw niet bestraft worden. Chelsea boekte daardoor de negende overwinning van het seizoen en vergrootte de voorsprong op Southampton tot zeven punten. De ploeg van Ronald Koeman komt vanmiddag nog in actie tegen Leicester City.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.