De middenvelder speelde zijn honderdste duel in de Champions League. Aan het einde van de rit werd het bezoekende Olympiakos Piraeus met 3-2 verslagen. Na afloop wilde Pirlo weinig woorden over zichzelf vuil maken, maar benadrukte hij vooral de winst van Juventus.
"Een zeer belangrijke overwinning. We bleven kalm en hadden de kracht om de achterstand om te draaien", verwees hij naar de 2-1 voorsprong van Olympiakos na een uur spelen. In de extra tijd zag Arturo Vidal nog wel een penalty worden gekeerd, waardoor Olympiakos over twee duels een beter onderling resultaat kent.
Dat kan nog beslissend zijn na zes groepswedstrijden met betrekking tot overwintering in het kampioenenbal. Pirlo speelde overigens met de drie Italiaanse grootmachten Inter, AC Milan en Juventus in de Champions League. Hij won de hoofdprijs tweemaal, beide keren met AC Milan: in 2003 door in de finale Juventus te verslaan en in 2007 ten koste van Liverpool.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandJubilaris Pirlo is vooral blij met overwinning
Scoren in je jubileumduel. Andrea Pirlo deed het. En hoe! De Italiaanse middenvelder knalde gisteravond (dinsdag) prachtig raak uit een vrije trap.

