De Kroaten kenden een geweldige eerste helft en mochten halverwege met een 4-0 voorsprong de kleedkamer opzoeken. Uiteindelijk stopte de teller bij zes. Kroatië blijft door dit resultaat gedeeld koploper in Groep H, net als Italië met de volle buit na drie wedstrijden.
"We hebben Azerbeidzjan de hele 90 minuten vroeg vastgezet en onder druk gezet. We hebben veel kansen gecreëerd en hadden nog meer goals kunnen maken. De wedstrijd was perfect", aldus Kovac na de wedstrijd. "Ik moet de spelers feliciteren met een briljante wedstrijd en onze supporters met de fantastische sfeer."
Kovac hoopt dat zijn spelers deze vorm kunnen vasthouden in de komende interlands. "We speelden agressief en waren sterk, de manier waarop we ook in de toekomst moeten blijven spelen. We hebben nu negen punten en dat is geweldig. We kijken met vertrouwen naar de toekomst, maar we hebben pas drie wedstrijden gespeeld, dus we moeten gefocust blijven."
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandKovac trots op 'perfecte wedstrijd'
Niko Kovac, de bondscoach van Kroatië, prijst zijn spelers na de eclatante 6-0 overwinning van zijn team op Azerbeidzjan.

