"Ik ben op mijn plek in Monaco, maar als Real Madrid langskomt zou ik er met mijn ogen dicht voor tekenen", zegt Rodriguez tegen Marca. "Spelen met Cristiano Ronaldo, Karim Benzema en Gareth Bale zou een droom zijn."
Rodriguez leverde FC Porto in de zomer van 2013 liefst 45 miljoen euro op. Vorig seizoen kwam de Colombiaan 38 keer in actie voor de Franse runner-up. Mede dankzij zijn tien doelpunten spelen de Monegasken volgend seizoen voor het eerst in tien jaar tijd Champions League-voetbal.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandWK-revelatie: 'Ik zou blind tekenen voor Real Madrid'
James Rodriguez heeft de clubs voor het uitkiezen na een bijzonder sterk WK met Colombia. De middenvelder van AS Monaco is gevleid door de interesse van Real Madrid. Hij steekt zijn belangstelling voor de Koninklijke niet onder stoelen of banken.

