Felle uitspraken, afkomstig uit de mond van trainer José Mourinho. De Portugees deed ze in het seizoen 2011/'12 tegenover de selectie van Real Madrid. Ze worden opgetekend in het nieuwe boek van journalist Diego Torres. Die brengt het werk 'The Special One - The Dark Side of Jose Mourinho' uit.
Daarin zijn veel quotes te lezen uit het laatste seizoen van Mourinho bij De Koninklijke. De huidige manager van Chelsea dacht dat er enkele spionnen in zijn spelersgroep zaten die informatie lekten aan de media. Dat gebeurde volgens hem ook voor de wedstrijd tegen aartsrivaal FC Barcelona.
De Spaanse krant Marca kende de opstelling al voor de wedstrijd en meldde dat Mourinho ervoor koos om Pepe samen met Sami Khedira en Xabi Alonso op het middenveld op te stellen. Toen Real Madrid niet verder kwam dan een gelijkspel barstte de bom bij Mourinho.
Zou doelman Iker Casillas net hebben gedaan of hij de tirade van Mourinho niet zou hebben gehoord en ging douchen. Daarop zou de Portugees een blikje energiedrank tegen de muur hebben gegooid. De spelers, die onderweg op de kleedkamerbank zaten, kregen het spul over zich heen.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandFelle onthullingen in nieuwe boek Mourinho
"Jullie zijn verraders. Ik had nog zo gezegd om tegen niemand iets over de selectie te vertellen en jullie hebben mij verraden. Het laat zien dat jullie niet aan mijn kant staan."

