Laatste nieuws
15.10Van der Gijp begrijpt niets van komst Tomiyasu naar Ajax: 'Hij gaat nooit spelen'
15.10Witte rook uit Amsterdam: Ajax komt direct met bevestiging van komst Tomiyasu
14.55Valentijn Driessen stoort zich aan gedrag Quinten Timber: 'Continu wegwerpgebaren'
14.55Rechtbank stelt Mbappé in het gelijk: PSG moet hem ruim 60 miljoen euro betalen
14.45Live Transfers: PSV gaat voor langer verblijf huurling, Ajax heeft Tomiyasu binnen
14.42LIVE Afrika Cup: volg hier alle ontwikkelingen van en rondom het eindtoernooi
14.37Utrecht wil voormalig United-toptalent laten gaan: 'Was er niet bij met z'n hoofd'
14.25VP-Voetbalkantine: 'Een fitte Tomiyasu is de beste verdediger van de Eredivisie'
14.15Mbappé wint miljoenenrechtszaak: PSG moet oud-sterspeler gigantisch bedrag betalen
14.10Feyenoord-icoon schakelt weg tijdens Klassieker: 'Ik dacht: wordt helemaal niks'
14.10Ten Cate denkt niet dat Suriname van WK wordt uitgesloten en praat met nieuwe spelers
13.55'Groot nieuws uit Amsterdam: Tomiyasu doorstaat keuring en tekent bij Ajax'
13.54Ajax moet flink dokken: KNVB maakt straf voor vuurwerk tegen Heerenveen bekend
13.47Vuurwerkboete Ajax van 15.000 euro, maar nog niet voor duel met Groningen
13.45'Liverpool, City, United en Spurs azen allemaal op dezelfde Premier League-parel'
13.32Brands blokkeert Feyenoord-transfer 'ondergewaardeerde' PSV'er: 'Scheelt 25 goals'
13.26Blessure Utrechter valt mee: 'Kan alsnog richting de Afrika Cup gaan'
13.05Fernandes onhult: 'Kreeg het gevoel dat ik moest vertrekken bij Manchester United'
13.05'Onrust bij Dortmund: twee sterspelers clashen in kleedkamer'
12.55'AC Milan schakelt door en bereikt akkoord met concurrent Gimenez'
12.50Halfbroer Manchester United-speler heeft duidelijke boodschap voor Amorim
12.40Bekervoetbal deze week: PSV en Ajax tegen amateurs, cruciaal duel Feyenoord?
12.40Brands wil PSV-huurling definitief inlijven: 'We zullen zeker ons best doen'
12.30Volgende kopstuk stapt op bij Ajax: hoofdscout De Lang 'voelt zich niet gehoord'
12.25'Ajax wist van onvrede De Lang en benaderde voormalig AZ-hoofdscout'
12.10'Wolfsburg overtuigd van gehuurde Nederlander': 'Clubs spreken al over transfer'
11.58Ajax-fans zien 'zeer serieuze waarschuwing': 'Toppers rennen weg'
11.55De Lang bevestigt vertrek bij Ajax: 'Door ontwikkelingen de laatste tijd...'
11.45PSV tegenover stuntploeg: zo verliepen eerdere ontmoetingen van GVVV met topclubs
11.40Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.35Rodgers vindt razendsnel nieuwe club na vertrek bij Celtic
11.30VP Talent Award 2025: stem nu op het allergrootste talent van de Eredivisie
11.28Mislintat haalt andermaal uit richting Ajax: 'Geconfronteerd met extreme kanten'
11.00'Grote verrassing bij Ajax: hoofdscout Kelvin de Lang stapt op'
11.00'Inter slaat alarm om Dumfries: blessure een mysterie, slecht nieuws richting WK'
Resultaten x
Buitenland

'De Champions League kent een terechte winnaar'

Gary Cahill kijkt reikhalzend uit naar de naderende Champions League-wedstrijd tegen Paris Saint-Germain. De 28-jarige centrumverdediger van Chelsea heeft hoge verwachtingen.

02-04-2014 19:38 door Redactie ELF Voetbal

Vanavond (20:45 uur) staat in het Parc des Princes de Champions League-kwartfinale Paris Saint-Germain - Chelsea op het programma. In dat stadion coachte José Mourinho in 2004/'05 zijn eerste Champions League-duel van Chelsea. In de groepsfase werd het destijds 0-3 voor The Blues. Het huidige Paris Saint-Germain heeft echter een kapitale injectie ondergaan en zal waarschijnlijk sterker voor de dag komen als negen jaar geleden. De selectie van trainer Laurent Blanc beschikt over absolute topspelers. Alleen Real Madrid was tot op heden nog productiever in dit Europese seizoen.

"Het is een gigantische wedstrijd tussen twee gelijkwaardige tegenstanders", blikt Cahill vooruit. "Er bestaat geen twijfel over dat hun drie aanvallers de gevaarlijkste spelers zijn. Het zal moeilijk worden, maar ik kijk er naar uit om mezelf te testen tegen spelers als Zlatan Ibrahimovic, Edinson Cavani, Ezequiel Lavezzi en Lucas Moura."

In de heenwedstrijd van de achtste finales behaalde Chelsea een 1-1 gelijkspel in de hel van Istanbul tegen Galatasaray. In de return op Stamford Bridge plaatsten de Londenaren zich vervolgens eenvoudig voor de laatste acht (2-0). "In de uitwedstrijd tegen Galatasaray speelden we een sterke eerste helft", herinnert Cahill zich nog goed. "We kregen een aantal goede kansen, maar na de rust kwam Galatasaray steeds beter in de wedstrijd. Met Paris Saint-Germain als tegenstander is het belangrijk dat we in een situatie terechtkomen waarin we het in de return kunnen afmaken op Stamford Bridge. We moeten er zeker van zijn dat we kunnen reageren op de kansen die Paris Saint-Germain in Parijs gaat creëren en hopelijk kunnen we het thuisduel met een goed resultaat tegemoet zien. Daar zijn we altijd erg sterk."

De Champions League beschikt nog louter over clubs van formaat. Dinsdagavond kende zowel FC Barcelona - Atlético Madrid als Manchester United - FC Bayern München een 1-1 eindstand. Naast Paris Saint-Germain - Chelsea staat vanavond (20:45 uur) ook Real Madrid - Borussia Dortmund op het programma. "Het zijn allemaal fantastische wedstrijden. Het is een schitterende kwartfinaleronde en ik denk dat de club die de Champions League wint sowieso de terechte winnaar is. De tegenstanders zijn sterk en elke wedstrijd is zwaar, maar ik kijk er naar uit om de duels te bekijken."

Chelsea is de enige Engelse club die op bezoek bij Paris Saint-Germain heeft gewonnen. De Fransen hielden gedurende dit Champions League-seizoen thuis alleen tegen Benfica (3-0) de nul.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.