Dat eerste is een reële optie. Zijn woon-werksituatie is voor de Achterhoeker, die in Nederland kan blijven wonen, perfect. "Dat speelt wel mee, dat ik bij een fantastische club speel en dat we hier geweldig wonen. Al is het niet zo dat ik vastzit aan deze regio", vertelt Huntelaar in Voetbal International.
"Er zitten heel veel plussen aan mijn huidige situatie: de club, woonomgeving, mijn kinderen groeien op in een streek die voor mij en mijn vriendin bekend is en waarvan wij weten dat het goed is voor hen. Familie in de buurt. Wat dat betreft is het ideaal."
"En vergis je niet. Schalke is niet zomaar een club, er zij niet veel clubs waar ik het beter zou kunnen krijgen. In Duitsland is dat alleen Bayern München en daarbuiten heb je FC Barcelona en Real Madrid in Spanje. Daar ben ik dus al geweest. Wij spelen elk jaar in de Champions League en daar komen altijd door de groepsfase; noem mij kortom maar eens een betere club dan Schalke?"
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandHuntelaar: 'Alleen bij Bayern Munchen kan ik het beter krijgen'
Het contract van Klaas-Jan Huntelaar bij Schalke 04 loopt volgend jaar zomer af. De 30-jarige Achterhoeker zal dan moeten kiezen. Blijven of nog één keer een stap maken.

