Laatste nieuws
00.55Hancko deelt bijzonder ritueel: 'Daarom draag ik het Feyenoord-logo'
00.45Salah-Eddine dolt en verbetert Bosz over Afrika Cup: 'Op m'n verjaardag...'
00.39Bij Twente overheerst trots na nipt verlies tegen Arsenal: 'Hoop dat we mooi afsluiten'
00.32Hancko niet verrast door PSV: 'Dat weet ik nog uit mijn tijd in Nederland'
00.30Fraaie reeks PSV komt ten einde met thuisnederlaag tegen Atlético Madrid
00.24Teleurstelling overheerst bij PSV: 'Maar helaas hebben we nu geen punten...'
00.19Jansen velt PSV-oordeel: 'Bij hem eerst een 10, maar net zo makkelijk een 2'
00.15Spaanse pers noemt PSV 'een Formule 1-team': 'Hij was de nachtmerrie van Atlético'
00.05Oud-Feyenoorder blijft verbonden met club: 'Altijd goed om het logo te zien'
00.05Mauro Júnior neemt PSV-ploeggenoot in bescherming: 'Het is een jonge jongen'
00.02PSV'ers voelden dat er een resultaat in zat tegen Atlético, Bosz vindt nederlaag terecht
00.02Toptalent krijgt harde klap van eigen coach: 'Anderen zijn gewoon beter'

Gisteren

23.56PSV-sterkhouder loopt tegen schorsing aan: 'Heel jammer, ik baal ervan'
23.48Bosz reageert op kritiek: 'Dat is onzin, dan zouden we niet staan waar we staan'
23.35Zes PSV-conclusies: unieke Champions League-kans vervlogen, harde les Driouech
23.31Schouten baalt van specifieke tegentreffer van PSV: 'Normaal onze kracht...'
23.28Opluchting bij Slots Liverpool na fortuinlijke zege in Milaan, Atalanta klopt Chelsea
23.25Keiharde conclusie na nederlaag PSV: 'Onnodig en teleurstellend'
23.25PSV op rapport: één onvoldoende en één lichtpuntje na onnodige zeperd tegen Atléti
23.23PSV-aanvaller openhartig in interview: 'Dat was wel een klap voor mij'
23.10'Of we verrast waren dat zij de trainer hebben ontslagen? Ja, uiteraard'
23.05Barcelona keert winnend terug in Camp Nou, Simons scoort voor Tottenham
23.02Slot krijgt iets meer lucht: Liverpool pakt broodnodige zege tegen Inter
23.00LIVE: PSV gaat na spannende slotfase met 2-3 onderuit tegen Atlético (gesloten)
22.55FC Twente-vrouwen uitgeschakeld in Champions League na nipte nederlaag bij Arsenal
22.52Droomstart van PSV niets waard: Eindhovenaren onderuit tegen Atlético Madrid
22.45Arsenal moet 'man van 116 miljoen' én twee anderen missen, spits wél terug in CL
22.30Analisten lovend over één PSV'er tegen Atlético Madrid: 'Dat was wel even smullen'
22.22Mulder kritisch op PSV: 'Schiet jezelf gigantisch in voet door dit slappe gedoe'
22.18FIFA-baas Infantino beschuldigd van machtsmisbruik: 'Tegen belangen van de sport'
22.03Liverpool-fans laten duidelijk hun mening horen over Slot in Champions League-duel
21.50Fikse domper: PSV moet sterkhouder missen tegen Newcastle United
21.35PSV-fans worden gek van één speler: 'Dé intelligentste voetballer van Nederland!'
21.15Sem Steijn gelinkt aan opvallende Eredivisie-transfer: 'Misschien Steijn huren?'
21.05PSV-uitblinker maakt indruk in Champions League: 'Voelt zich vis in het water'
Resultaten x
Buitenland

City leert van fouten, maar behoudt speelstijl

Manchester City maakt zich op voor wederom een treffen met Chelsea. Manuel Pellegrini zal hopen dat het gezegde driemaal is scheepsrecht opgaat voor The Citizens.

14-02-2014 17:08 door Redactie ELF Voetbal

Eerder dit seizoen kreeg Manchester City twee keer de deksel op de neus van Chelsea, daar waar vorig seizoen tot driemaal werd gewonnen van The Blues. Fernando Torres besliste het treffen op Stamford Bridge (2-1), terwijl Branislav Ivanovic dat deed in het Etihad Stadium (0-1). In de vijfde ronde van de FA Cup hoopt Pellegrini zich nu te revancheren. De speelstijl van de virtuele koploper van de Premier League zal niet aangepast worden tegen de huidige lijstaanvoerder.

"Het gaat een soortgelijke wedstrijd worden aangezien we onze speelwijze niet aanpassen, ongeacht onze tegenstander. We hebben wel geleerd dat we minder kwetsbaar moeten staan bij balverlies. Maar als we goed spelen, dan is er geen reden om aan te nemen dat we niet kunnen winnen", laat de 60-jarige Chileen weten. "We kennen de speelwijze van Chelsea, want zij spelen altijd op dezelfde manier. Maar dat mag geen reden zijn om niet te winnen. Chelsea heeft in tegenstelling tot ons goed gespeeld in de voorgaande wedstrijd. Wij lieten zeker drie goede kansen onbenut en bovendien stonden zij goed te verdedigen. Voor ons blijft de manier van spelen intact."

Engeland geniet momenteel van één van de spannendste ontknopingen uit de Premier League-geschiedenis, ziet ook Pellegrini. "Je praat dit seizoen telkens over Arsenal, Chelsea en Manchester City. Maar deze Premier League staat echt dicht bij elkaar, met nog meer kandidaten. Liverpool doet mee, Tottenham Hotspur eveneens en Everton niet te vergeten."

Chelsea en Manchester City ontmoeten elkaar voor de tiende keer in bekerverband, waarvan voor de vijfde keer in de FA Cup. De naderende ontmoeting tussen de Engelse grootmachten betreft het 150e onderonsje. Chelsea trok 63 keer aan het langste eind, terwijl Manchester City dat 49 maal deed.

Overigens houdt Chelsea er een uitstekende uitreeks op na in de FA Cup. De Londenaren verloren 2.170 dagen geleden voor het laatst een uitwedstrijd in het Engelse bekertoernooi. Chelsea is al twaalf wedstrijden op rij ongeslagen en hield daarin negen keer de nul. Manchester City won slechts veertig procent van de knock-outwedstrijden die het in het verleden afwerkte tegen Chelsea.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.