De supporters van Oranje, die zich bij de FIFA hadden ingeschreven om in juni de WK-duels van het Nederlands elftal te bezoeken, moeten nog extra geduld nemen. De FIFA gaat pas op 11 november loten om de beschikbare WK-tickets voor Brazilië te verdelen onder de 6,2 miljoen mensen die een aanvraag indienden.
Dat is vijf dagen later dan aanvankelijk was gepland. De gelukkigen krijgen voorrang om een ticket aan te kopen voor de verschillende wedstrijden op het wereldkampioenschap. "Het uitstellen van de loting dient om het toezicht van de Braziliaanse overheden op de procedures van de loting te garanderen", stelt de FIFA in een persbericht.
Na de loting mogen fans, die geen succes kenden, opnieuw aanvragen indienen. Dat kan van 11 tot 28 november. Opvallend is overigens dat de echte loting voor het WK pas op 6 december plaatsvindt, doordat gelukkige kaartenkopers nog in onduidelijkheid zullen zitten.
Bij de loting krijgen de Braziliaanse voetbalfans voorrang, voor hen zijn in totaal 300.000 tickets voorzien. Wanneer de eerste loting afgelopen is, zal de FIFA bekendmaken hoeveel tickets er ter verdeling overblijven voor de tweede aanvraagperiode. In totaal zijn voor het volledige WK 3,72 miljoen voetbaltickets beschikbaar, verdeeld over beide verkoopsperiodes.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandWK-loting met vijf dagen uitgesteld
De WK-loting is met vijf dagen uitgesteld. Wees niet ongerust. Niet de paring van de zes groepen op de mondiale titelstrijd in Brazilië. Nee, de loting om de toegangskaarten.

