Laatste nieuws
18.05Sneijder waarschuwt Nederlands elftal en rekent niet op wereldtitel
18.05Bosz voorspelt 'moeilijkste' CL-duel voor PSV: 'Dat is levensgevaarlijk'
18.05'Zorgwekkend: Barça-ster mentaal in zwaar weer, vraagteken of hij nog zal spelen'
18.03'Ontslag Alonso dichterbij dan ooit: Real spot nu al potentiële opvolger'
18.00Kritiek op Baas na 'heel rare' rode kaart voor Ajax: 'Ga nou niet zulke gekke dingen doen'
18.00Betaaldvoetbalclubs willen strafrechtelijke vervolging bij ongeregeldheden
17.45Slot neemt Salah niet mee naar Milaan voor Champions League-wedstrijd Liverpool
17.31De Mos overtuigd: 'Voor het eerst is PSV favoriet op het allerhoogste niveau'
17.30Eredivisie- en KKD-clubs richten zich massaal tot politiek: 'Doe mee, steun ons'
17.25Live Transfers: ADO verlengt sterkhouder, Liverpool wil shoppen in Italië
17.09Van Hanegem tempert verwachtingen Feyenoord-uitblinker: 'Wordt nooit Maradona'
17.03Bom barst in België: Club Brugge ontslaat Hayen en strikt direct nieuwe trainer
17.00VP-Voetbalkantine: 'Het is terecht dat Slot Salah uit de selectie zet'
17.00Wie is Adin Licina, die Ajax uit de handen van Europese topclubs hoopt te houden?
16.55Bosz klaar voor oud-Feyenoorder: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.45Officieel: Slot zet Salah vlak voor clash tegen Inter uit Liverpool-selectie
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.08Voorbereidende training met vierentwintig spelers
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
Resultaten x
Buitenland

'Suárez moet op Barça of Real Madrid wachten'

Brendan Rodgers houdt geen rekening met een tegenstribbelende Luis Suárez. De 26-jarige spits hoopt Liverpool te verlaten, maar zijn werkgever ziet dat liever niet gebeuren.

01-08-2013 21:01 door Redactie ELF Voetbal

Arsenal bracht tot tweemaal toe tevergeefs een bod uit op de Uruguayaanse international, die weigert om zijn standpunt af te zwakken en blijft azen op een transfer. Volgens Rodgers heeft dat echter geen invloed op de onderlinge verstandhouding tussen club en speler. "Het verhaal blijft voortduren, maar voor mij is er geen actueel nieuws", zegt de Noor-Ier tegen de Liverpool Echo.

"Luis is gelukkig en begrijpt het standpunt van de club volkomen", vervolgt de 40-jarige manager van The Reds zijn relaas over ex-Eredivisionist Suárez. "Zijn positie is lastig, omdat hij de eerste zes duels moet missen wegens een schorsing en dus niet mag voetballen. Maar hij werkt hard en is onderdeel van de groep. Hij loopt niet te mopperen. Luis heeft zich goed aangepast na zijn terugkeer."

Mede door de perikelen rondom Suárez durft Steven Gerrard nog geen prognose te geven over een eindklassering van Liverpool in het nieuwe seizoen. "Het hangt allemaal af van wat Suárez besluit de komende weken", aldus de 33-jarige captain in The Guardian. "Als we hem kwijtraken, dan wordt het een stuk moeilijker. Zo simpel is het. Als Suárez naar Arsenal vertrekt, dan wordt ons seizoen gewoon iets moeilijker. Het versterkt Arsenal enorm en zij zijn een concurrent voor een plek in de top-4. Vanuit de club bekeken heeft een verkoop dus helemaal geen zin, ongeacht hoeveel geld er op tafel komt. Als hij naar Real Madrid of FC Barcelona vertrekt, dan begrijp ik dat volkomen. Luis is een Zuid-Amerikaan, hij is goed genoeg om daar te spelen en dat soort jongens willen allemaal naar Real Madrid of FC Barcelona. Als ik hem zou zijn, dan zou ik op een van die twee clubs wachten."

Ondertussen vertelt Rodgers dat Liverpool van plan is om nog enkele spelers aan te trekken. "We richten ons op het profieltype om vooruit te komen. We moeten bekijken of zo'n speler beschikbaar en haalbaar is. Ze moeten van de juiste kwaliteit zijn. Daar gaat het om. Het geld hebben we, maar het gaat erom dat we het goed besteden. Dat soort spelers moet ook beschikbaar én betaalbaar zijn." Linksback Lorenzo Melgarejo (Benfica) wordt vrijwel zeker de vervanger van José Enrique bij Liverpool.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.