Laatste nieuws
16.55De volgende Snapchat van Jorthy Mokio? Die zal er niet komen
16.52'Zorgelijk nieuws: FIFA overweegt Suriname te diskwalificeren voor play-offs WK'
16.40Lege F-Side bevalt goed in Amsterdam: 'Wat een rust en gezelligheid'
16.30De Mos beoordeelt PSV: 'Alle complimenten zijn volkomen terecht, maar...'
16.16Must see: Bassey (ex-Ajax) gaat viraal in Engeland na bizarre actie voor Fulham
16.05VP-Voetbalkantine: 'Koeman kan niet meer om Roefs heen bij Oranje'
16.00Fans Ajax unaniem over Klassieker-ster: 'Komen heel wat miljoenen voor binnen'
15.55'Go Ahead zit niet stil en omcirkelt één naam om achterhoede te versterken'
15.55Live Transfers: Miami haalt weer Spaans international, nieuw avontuur voor Dybala
15.53'Van Persie heeft het volste recht om in de Mickey Mouse League fouten te maken'
15.50Doelman Olij gaat PSV-debuut maken tegen amateurs GVVV: 'Heeft hij verdiend'
15.45De blessuregeschiedenis van Ajax-aanwinst Tomiyasu: opvallende transformatie
15.35Derksen trapt op rem na Klassieker: 'Kan nooit een goede trainer zijn'
15.30Van der Vaart: 'Zo onbeschrijfelijk trots, voor mij is zij groter dan de sport'
15.25Spaan prijst 'nieuwe' Ajax-controleur de hemel in: 'Is Resink beter? Nee toch?'
15.00'Slechte verliezer' Van Persie gekraakt: 'Het is een hele zielige man'
14.55PSV-coryfeeën richten pijlen op viertal: 'Als hij zo speelt, nooit meer in basis'
14.50Telstar grijpt in na 'onacceptabel' gedrag van fan: 'Bier is er om te drinken'
14.50Rayane Bounida belooft Ajax-supporter: 'Ik kom nooit meer te laat'
14.42Luijckx wijst speler van het weekend aan: 'Hoort bij beste spitsen van Nederland'
14.26'Thiago Silva vertrekt bij Fluminense en wil terugkeren naar Europa'
14.24Telstar wil landelijk stadionverbod voor fan die bier naar grensrechter gooide
14.05Bosz positief over zware PSV-blessure: 'Het gaat de goede kant op met hem'
14.04Derksen haalt hard uit na uitspraken van Van Persie: 'Hij lult maar wat'
14.00LIVE Afrika Cup: volg hier alle ontwikkelingen van en rondom het eindtoernooi
13.55Technische Ajax-staf ontleed door Grim: 'We doen het met elkaar'
13.55Minder punten dan Priske: 'Bij verlies tegen Heerenveen heeft Van Persie groot probleem'
13.46Vermoedelijke opstelling PSV
13.42'Tomiyasu naar Amsterdam gehaald als back, nog twee targets op de radar bij Ajax'
13.40Bosz kiest met Olij weer voor bekerkeeper: "Als hij geen gekke dingen doet"
13.27Bosz maakt keeper bekend voor bekercampagne van PSV: 'Hij verdient het'
13.23COLUMN: Zes nederlagen uit acht duels; nog niet genoeg voor ontslag?
13.20Kramer vertelt over nieuwe carrière: 'Ik ga langzaam omhoog klimmen'
13.15Chris de Graaf deze week niet welkom bij FC Twente: 'Hij gaat helaas verliezen'
13.12Wedstrijd tegen GVVV onder leiding van Blank
Resultaten x
Buitenland

Valdano hoopt op stunt, Real Madrid biedt meer op Neymar

Santos FC meldt dat Neymar twee aanbiedingen op zak heeft. Vermoedelijk gaat het om FC Barcelona en Real Madrid. Jorge Valdano hoopt dat het De Koninklijke wordt.

25-05-2013 15:16 door Redactie ELF Voetbal

Het lijkt erop dat trainer Carlo Ancelotti komende zomer de overstap maakt van Paris Saint-Germain naar Real Madrid en naar verluidt zou de 53-jarige Italiaan Neymar graag naar Madrid zien komen. Voormalig technisch directeur Valdano zou een transfer van de 21-jarige Braziliaan naar Estadio Santiago Bernabéu als een zinderende verrassing ervaren. "Dat zou inderdaad een flinke stunt zijn. Niet alleen omdat hij een heel goede speler is, maar vooral omdat hij onder de neus van Barcelona wordt weggekaapt. Ik vind het een zeer goede speler. Vaak resulteren zijn individuele acties in een doelpunt. Als hij op het veld staat, dan gebeurt er altijd wel iets", aldus de ex-bestuurder in Marca.

Santos FC onthulde reeds twee aanbiedingen te hebben ontvangen op Neymar, die ook werd gelinkt aan AS Monaco, FC Bayern München en Paris Saint-Germain. "Het Management Committee van de club heeft besloten om te onderhandelen over de verkoop van de speler. Neymar en zijn vader worden verwacht in het Belmiro Stadion om te bekijken welk voorstel de speler accepteert."

Naar verluidt zou FC Barcelona 28 miljoen euro hebben geboden op Neymar, daar waar Real Madrid bereid is om 35 miljoen euro te betalen. Volgens Braziliaanse media kan het wonderkind in Catalonië zeven miljoen euro per jaar kunnen gaan verdienen, waar hij in de Spaanse hoofdstad elf miljoen euro per jaar mag bijschrijven. De international debuteerde op 17-jarige leeftijd in de hoofdmacht van Santos FC en kwam sindsdien tot 136 doelpunten in 223 officiële wedstrijden voor de club. In de eerste instantie sprak Neymar altijd uit dat hij pas na het WK 2014 in Brazilië een keuze zou maken over zijn sportieve toekomst. Die mening lijkt hij echter met één seizoen te hebben bijgesteld.

In het contract van Neymar is een afkoopsom van 65 miljoen euro opgenomen. Na gesteggel tussen de partijen die de transferrechten delen moet echter waarschijnlijk genoegen genomen worden met een bedrag van bijna dertig miljoen euro. Het contract van Neymar loopt tot de zomer van 2014.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.