"We hebben ons nog nooit aan onze tegenstander aangepast, dus dat doen we ook niet aan Bayern", vertelt trainer Jürgen Klopp, trainer van Borussia Dortmund dat met 25 punten achterstand op de roodhemden de competitie als nummer twee afsloot.
Dat de geelhemden, landskampioen van 2011 en 2012, de finale bereikte, verbaast de oefenmeester niet. Dat vermoeden kreeg hij al snel. "De manier waarop het team speelde in de groepsfase opende mijn ogen. We konden meekomen met de beste teams van Europa en zelfs van ze winnen."
Borussia Dortmund was ingedeeld in groep D met landskampioenen Ajax, Real Madrid en Manchester City. "Met name de wedstrijd in Manchester (1-1, red.) heeft me verrast", aldus Klopp.
De strijd tussen de twee Duitse clubs, die in de halve finale afrekenden met de Spaanse giganten Real Madrid en FC Barcelona, begint zaterdag op Wembley om 20.45 uur. Dit seizoen betekent het reeds de vijfde ontmoeting tussen de twee grootmachten. Dortmund wist daarin nog niet te winnen.
Laatste nieuws
Resultaten
x
BuitenlandKlopp: 'We gaan ons tegen Bayern niet aanpassen'
De finale van de Champions League staat voor de deur. Zaterdag strijden FC Bayern München en Borussia Dortmund om de winst in het kampioenenbal. "We gaan ons niet aanpassen."

