Laatste nieuws
20.41Saibari en Salah-Eddine in WK-selectie Marokko, Ajax- en Feyenoord-parel vallen af
20.29Targhalline en El Karouani ontbreken in WK-selectie Marokko
20.20KNVB wijzigt regels: clubs met licentieproblemen mogen seizoen altijd uitspelen
20.14Vardy (39) weet van geen ophouden: 'Spits aast op terugkeer naar Premier League'
20.10Clubicoon en tweevoudig Gouden Bal-winnaar Putellas vertrekt bij Barcelona
20.08Kieft vergelijkt oud en modern topvoetbal: 'De echte toppers hadden meegekund'
20.07'Álvarez weigert contract te verlengen en informeert Atlético over vertrekwens'
20.07'Door Barcelona begeerde Álvarez informeert Atlético over vertrekwens'
20.00Ajax-fans zijn helemaal klaar met twee spelers: 'Ze moeten meteen weg!'
20.00Dit zijn de winnaars van de speciale VI-poule in Fantasy Premier League
19.53Tweevoudig Ballon d'Or winnaar Putellas vertrekt na 14 jaar bij Barcelona
19.50Praat mee op VP: AS Saint-Étienne - OGC Nice
19.41Lijnders looft topmanagers bij City-vertrek: 'Hij de chirurg, Klopp de psycholoog'
19.14Geen Van Domselaar en Miedema bij Oranjevrouwen, ervaren vijftal keert terug
19.13'Real Madrid voorkomt transfervrij vertrek van basisspeler op het laatste moment'
19.12'Rüdiger hakt knoop over toekomst bij Real Madrid door'
19.07'Juventus droomt van hereniging: Spalletti wil Liverpool-ster naar Turijn halen'
19.00Feyenoord maakt komst Dévy Rigaux wereldkundig
19.00Noa Vahle heeft verklaring voor oefeninterland tegen Oezbekistan vlak voor WK
19.00Marokko met Saibari, Mazraoui, Salah-Eddine en Amrabat naar WK, geen Ziyech
18.44Oranje zonder Van Domselaar tegen Ierland en Polen
18.35Voetbalbond van Curaçao neemt fel afstand van Johan Derksen: 'Niets mee te maken'
18.34'Wolfsburg moet met Thiago Silva en zonder clublegende terugkeren naar Bundesliga'
18.00'Trainers als Arteta en Guardiola doen denken aan sekteleiders'
17.57Ook Lijnders vertrekt in kielzog Guardiola bij Manchester City
17.55Nederlandse avonturier verlengt in voetbalgek Indonesië: 'Ontzettend blij'
17.45Vitesse deelt geweldig nieuws: club officieel in handen van regionale ondernemers
17.45Onverwachte WK-kandidaat voor Oranje: 'Hij zet als een bezetene druk'
17.40Dubbel goed nieuws voor Vitesse: aandelen overgedragen en meer zekerheid
17.40Vitesse zet volgende stap: aandelen in handen van regionale ondernemers
17.40Vitesse zet volgende stap: aandelen in handen van Sterkhouders
17.25AS Roma komt met nieuws over Malen na geweldig half jaar in Italië
17.16Drie genomineerden voor prestigieuze Rinus Michels Award bekendgemaakt
17.15Beginnend trainer Brugge mag bij Telstar met het juiste dna grote schoenen vullen
17.15Summerville of Lang bij Oranje? 'Voor mij is Summerville een no-brainer'
Resultaten x
Jukebox

De Jukebox: Gregor Breinburg (NEC)

Deel 31 alweer van de muziekrubriek op ELF Voetbal. De Jukebox van... Een speler stelt een top 5 samen van nummers waar hij erg graag naar luistert. Deze keer de keuze van Gregor Breinburg, de 24-jarige middenvelder van NEC.

02-10-2015 11:00 door Redactie ELF Voetbal

"Ik luister veel naar muziek en dan naar allerlei soorten. Al ben ik niet het type dat naar concerten gaat. In de kleedkamer van NEC draai ik af en toe een nummer. Maar Janio Bikel is onze DJ in de kleedkamer. Hij zorgt ervoor dat iedereen in de goede stemming komt en we kunnen swingen. Meestal draait hij Caribische muziek, maar af en toe komen ook een aantal R&B-nummers voorbij."

"Als de prestaties goed zijn, is Caribische muziek uitstekend om te zorgen voor een losse sfeer. Deze week was het minder toepasselijk. Supporters en voetballiefhebbers gaven ons complimenten door ons spel tegen PSV, maar ik kijk puur naar het resultaat. En dat is een 2-1 nederlaag. Datzelfde gevoel had ik toen we afgelopen maand werden uitgeschakeld voor het WK van 2018 door Saint Vincent en de Grenadines. Uit verloren we met 0-2, thuis wonnen we met 2-1. Over twee duels waren we beter, maar je koopt er niets voor."

"Voor de wedstrijden bij NEC is Naffszz (Navarone Foor, red.) degene die de muziek verzorgt. Ik draai vooral als ik in mijn eentje ben. Dan gaat de muziek lekker hard in het krachthonk. Dat gebeurt ook als ik alleen in de auto zit na een training. De rit Nijmegen - Arnhem heb ik inmiddels zo vaak gereden. Het is eentonig. Met de muziek hard lijkt het of ik er sneller ben, haha. In de auto draai ik mijn muziek via Bluetooth vanaf mijn mobiele telefoon."

"Nieuwe muziek ontdek ik meestal via vrienden of kom ik tegen op internet. In mijn zaak (Miami Lounge, een bar in Nijmegen red.) laat ik de muziekkeuze over aan de klanten. Dan pakken we de iPad met muziek en dan kunnen ze op iTube of via YouTube aanklikken wat ze willen horen. Via Bluetooth is de iPad verbonden met de twee boxen. Het varieert van R&B tot André Hazes. Ik laat ze maar hun gang gaan, zolang ze maar blijven, haha."

"Bij concerten en festivals zie je me zelden. Ik heb een hekel aan lang staan en in een grote menigte staan. Vorig jaar ben ik met mijn vriendin naar een concert van Joe in de Melkweg in Amsterdam geweest. Het liefst zou ik dan lekker achteraan staan en toekijken. Zij wilde natuurlijk vooraan, haha. Ook was ik eens op LatinVillage in Spaarnwoude. Ik ben er dan maximaal drie uurtjes. Dan vind ik het wel weer leuk geweest."

"Voor mijn top vijf moest ik wel even zoeken. Het ligt er bij mij vaak aan in welke stemming ik verkeer. De ene keer wil ik vooral Caribische muziek horen, de andere keer ben ik veel meer in de mood voor R&B."

1.

11:11 - Raven ft Jeon x Ataniro

"Het is een Antilliaans nummer. Ik draai hem vaak. Vooral omdat er een mooie herinnering aan zit. Toen ik voor de eerste keer bij de nationale ploeg van Aruba kwam, werd het nummer regelmatig gedraaid. Ik heb een mooie tijd gehad bij de nationale ploeg en dat zal altijd in mijn geheugen blijven. Gilbert Raven is ook de broer van een international van ons nationale team van Aruba. Dwaynalex speelt in de competitie in eigen land, maar is geen prof. Hij werkt op het vliegveld."



2.

679 - Fetty Wap ft Remy Boyz

"Een R&B-nummer. De tekst is goed en ook het nummer klinkt goed. Ik vind het persoonlijk een mooi toepasselijk nummer om in de gym flink op te pompen. Het gaat over dollartekens."



3.

Nobody Has To Know - Kranium

"Dit is iets meer een rustigere muzieksoort. Ik weet niet heel goed hoe ik het moet plaatsen. Het is bijna reggea-achtig. Ik ken het nummer via Anthony Limbombe. Hij kwam er eens mee aan."



4.

Baila Kizomba - Ir-Sais

"Ir-Sais is een Antilliaanse rapper annex zanger. Ik ken hem via een vriend van me uit Nijmegen, Jaromir. Hij heeft een eigen studio. Hij tipte me dit nummer. Er zit een lekkere beat in."



5.

Miqmore - Angosoundz

"Dit nummer ken ik uit de kleedkamer en beviel me direct goed. Via Shazam kwam ik erachter van wie en wat het was. Navarone Foor draaide hem net voor de uitwedstrijd tegen Willem II. Er zit een lekkere beat onder, het swingt lekker en zorgt voor een bepaalde flow."




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.