Laatste nieuws
16.45Kieft betreurt carrièreverloop Ziyech: 'Denk dat het aan hemzelf ligt'
16.45Bosz klaar voor Atlético-speler: 'Ik vind hem een winnaar, een karakterspeler'
16.34FIFA voert maatregel door: elke WK-wedstrijd sowieso twee keer onderbroken
16.30Rood bij FC Groningen na opvallende poging tot tijdrekken
16.22Fortuna Sittard hoort straf voor Hübner na donkerrode kaart tegen Ajax
16.21FCUpdate in het kort: Gözübüyük leidt Klassieker tussen Ajax en Feyenoord
16.20'Pride-wedstrijd' op WK voetbal gaat uitgerekend tussen Iran en Egypte
16.20Duidelijkheid voor Ajax en Feyenoord: KNVB stelt Klassieker-arbiter aan
16.05Grote lof voor PSV'er van Bosz: 'Zorgt ervoor dat we blijven voetballen'
16.00'FIFA dwingt Europese clubs tot betalingen aan Rusland, PSV kreeg Til-ultimatum'
15.56Controverse in Seattle: Iran en Egypte spelen 'Pride Match' op WK
15.45Ajax moet drie steunpilaren missen in Champions League-duel met Qarabag
15.45Weghorst ontbreekt in selectie Ajax voor Champions League-duel met Qarabag
15.45PSV-trainer Bosz bewondert 'tegenpool' Simeone: 'Hij moet iets bijzonders hebben'
15.40'Ik heb nog één droom, nu deze operatie ondergaan en focussen op mijn WK-missie'
15.30Nog één keer: Kento Shiogai bezorgd NEC drie punten met laat doelpunt
15.30Oranje oefent tegen Haalands Noorwegen en Ecuador in aanloop naar WK
15.25Verweij ziet Grim seizoen afmaken bij Ajax: 'Directeur zal tijd moeten krijgen'
15.25De beelden: Go Ahead-verdediger Deijl maakt zéér knullig eigen doelpunt tegen AZ
15.04Nederlands elftal vult weg naar WK 2026 in en maakt oefentegenstanders bekend
15.00Oranje het doel: 'Als je bij PSV speelt is dat heel normaal'
15.00Uit het oog, maar niet uit het hart: deze spelers kwamen uit voor PSV én Atlético
14.50Driessen heeft hard advies voor Slot: 'Hij is de bestbetaalde Liverpool-speler'
14.46Weet Ajax zijn eerste punten te pakken deze campagne?
14.45'Liverpool steunt Slot: Salah buiten selectie voor duel met Internazionale'
14.45Met welke elf spelers zou jij starten tegen Qarabag FK?
14.35Bosz deelt 'bewondering' voor tegenstander: 'Hij heeft iets heel bijzonders'
14.35Groningen-clubicoon nu technisch directeur: 'Zou Resink graag bij mijn club zien'
14.15PSV-aankoop Wanner imponeert El Ahmadi: 'Hij heeft wat weg van Ødegaard'
14.15'Dick Schreuder zou heel goede trainer voor Ajax zijn qua voetbalfilosofie'
14.09Ajax toont interesse in transfervrije Tomiyasu
14.05VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet werk maken van de komst van Tomiyasu'
14.02De beelden: prachtig eerbetoon voor David di Tommaso in Galgenwaard
13.55Driessen mengt zich in Timber-discussie: 'Bijlow zijn contract loopt ook af'
13.45Italiaanse kranten zijn unaniem over Noa Lang na topper Napoli - Juventus
Resultaten x
Jukebox

De Jukebox: Kevin Begois (PEC Zwolle)

Deel 16 alweer van de muziekrubriek op ELF Voetbal. De Jukebox van... Een speler stelt een top 5 samen van nummers waar hij erg graag naar luistert. Deze keer de keuze van Kevin Begois, de sinds deze week 33-jarige (tweede) doelman van PEC Zwolle.

14-05-2015 10:00 door Redactie ELF Voetbal

"Ik houd zeker van muziek. Daar is geen twijfel over mogelijk. Ik ben onlangs nog met onze eerste keeper Warner Hahn, de fysiotherapeut en de teammanagers naar een optreden van Opgezwolle hier in Hedon (Zwolle, red.) geweest. Leuk om mee te maken, maar als ik de Playlist op mijn iPod kijk. Dan overheerst toch de wat oudere muziek. Veel 60's, 70's en 80's, van Barry White en Driver's Seat van Sniff 'n The Tears tot echte Motown-muziek. Maar ook bands van nu zoals London Grammar en Lorde spreken me aan."

"Naar concerten ben ik niet vaak geweest. Wel af en toe naar festivals. Laundry Day in Antwerpen vind ik leuk, dat is altijd eind augustus, begin september. Naar Tomorrowland zou ik graag eens gaan, maar dat is elk jaar zo snel uitverkocht. Vanwege het voetbal is het niet altijd gemakkelijk om concerten en festivals te bezoeken. Vorig jaar ben ik in augustus nog wel naar de Parkfeesten in Venlo geweest. Ik heb acht jaar in Venlo gewoond en ken daar nog veel mensen. Hartstikke gezellig."

"In de kleedkamer is er geen vaste speler die de muziek draait. De ene keer is het Jody Lukoki, dan draait Joost Broerse weer echte lounge-muziek en de andere keer Boy de Jong weer van die meezingers. Allemaal leuk. Alleen als Mustafa Saymak erachter gaat staan, dan krijgen we rap. Dan halen we hem weer weg, haha."

"Dinsdagochtend verzorgde Tomas Necid nog de muziek. Wat hij draait? David Bowie die zingt in het Tsjechisch, haha. Een speciaal nummer voor de spelersgroep is een Afrikaans liedje. Ik weet de artiest niet, maar het werd vorig jaar tijdens ons trainingskamp in Zuid-Afrika gedraaid. Ik hoor het nu af en toe net voor de wedstrijd in het stadion."

"Het is moeilijk om maar vijf nummers voor mijn lijstje uit te zoeken. Ik heb mijn best gedaan. Een echte volgorde zit er niet in."

1.

Sunday (The Day Before My Birthday) - Moby


"De cd '18', waar dit nummer op staat, heb ik helemaal grijsgedraaid. Sunday is één van de beste liedjes die ooit is gemaakt. Ik houd van heel modieuze muziek. Nummers moeten me raken en dit is zo'n nummer. Er zit echt gevoel in."



2.

Fok Anything/Op Een Level - The Opposites


"Ik kan niet kiezen, dus ik zet ze er allebei in. Ze komen ook van hetzelfde album (Slapeloze Nachten, red.). The Opposites zijn één van de beste bands die Nederland heeft te bieden. Die jongens zijn enorm creatief. Ik vind sowieso dat Nederland op muziekgebied flink is opgeschoven. Kensington, Dotan, Miss Montreal, op dit moment kent Nederland veel goede artiesten."




3.

Caruso - Luciano Pavarotti


"Een geweldig liedje. Met een geweldige uithaal in dat nummer. Volgens mij was Pavarotti ook de enige artiest die een bepaalde toonhoogte kon halen. Zet hem maar niet op één, anders krijg ik dat straks te horen van mijn ploeggenoten, haha."



4.

Turn Your Lights Down Low - Bob Marley ft Lauryn Hill


"Dit nummer geeft een echt zomeravondgevoel. Het herinnert me aan vakantie. Het is ook heel melodieus."



5.

Comeback Story - Kings of Leon


"Kings of Leon is echt kwaliteit. Dit nummer is daar een voorbeeld van. De tekst is bovendien mooi opgeschreven. Het slaat op mijn leven. Ik heb ook de nodige tikjes te verwerken gekregen. Het spreekt me dan ook aan."




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.