"Bij ADO Den Haag hadden we een leuke groep, maar waren de resultaten wat minder. Toch gek als je bedenkt dat we met Ferrie Bodde, Pascal Bosschaart, Richard Knopper, Santi Kolk en Michael Mols over genoeg kwaliteit en voetballend vermogen beschikten", zegt de boomlange aanvaller op de website van de Haagse club.
"Grappig was dat mijn debuut voor ADO Den Haag tegen sc Heerenveen was (2-2). Ik heb kort gespeeld bij ADO Den Haag, maar ik vond het publiek fantastisch. De harde kern werd vroeger wel eens geassocieerd met rottigheid, maar dat vond ik niet altijd terecht. Diezelfde supporters gooien ook teddyberen en knuffels het veld op als er een kind van een speler van de tegenpartij is overleden. Gelukkig is ADO Den Haag de laatste jaren meer en meer van die slechte naam afgekomen."
"Bij sc Heerenveen heb ik ook heel kort gespeeld, toch een mooie ervaring geweest en een mooie club. Helaas was ik lang geblesseerd en heb ik te weinig gespeeld."
Om af te sluiten geeft De Vries, die ook het shirt droeg van onder meer het Schotse Hearts en SC Cambuur de formatie van Maurice Steijn nog een gouden tip mee. Aanstaande zondag neemt ADO het in eigen huis op tegen de Friezen. "Ik denk dat Finnbogason het grote gevaar is. Die mag je geen seconde uit het oog verliezen."

