"In de komende maanden willen wij de diergaarde helpen", zegt directeur marketing Bob Stehmann van ASR in gesprek met RTV Rijnmond. "Wij geloven dat de kern van verzekeren is om mensen en instellingen te helpen. Wij hebben al die tijd een prachtig podium gehad met Feyenoord, maar wij weten ook dat er een mooie diergaarde is en dat die moet blijven. Zie het als een gift, onze manier om te helpen. Dat past bij ons."
Diergaarde Blijdorp kan zijn geluk niet op. "In november zijn wij benaderd door beide partijen en is de knoop snel doorgehakt. Toen we vertelden dat wij er geen geld voor hadden, zei ASR direct dat dat ook niet de bedoeling was. Dit wordt ons gewoon aangeboden. Een opsteker voor ons. Diergaarde Blijdorp komt niet alleen op het shirt van Feyenoord, maar ook op al alle borden in het stadion waar voorheen ASR stond", reageert algemeen directeur Marc Damen, die blij is dat de diergaarde zo haar hoofd boven water kan houden. "Ik hoop dat het ons nog meer naamsbekendheid geeft."
Mark Koevermans, commercieel directeur van Feyenoord, looft het huwelijk van Feyenoord met ASR. "Anderhalf jaar geleden hebben Feyenoord en ASR besloten het contract niet te verlengen. Wij wilden er na 22 jaar 'huwelijk' een mooi afscheidsjaar van maken. ASR benaderde ons om een instelling te helpen en dat vonden wij een goed idee. We wilden wel dat het een Rotterdams icoon zou worden. Zo zijn wij bij Diergaarde Blijdorp uitgekomen. Zij kunnen wel een steuntje in de rug gebruiken."
Met de keuze voor Diergaarde Blijdorp hopen ASR en Feyenoord een goede zet te hebben gedaan. "Wij willen met ASR de attentie op Blijdorp nog groter maken. Ook met bijvoorbeeld merchandising. Een ander doel is dat nog meer mensen de diergaarde bezoeken", aldus Koevermans.

