"Ik heb bij ADO prachtige dingen meegemaakt", zegt hij in het Algemeen Dagblad. "Tweemaal gewonnen van Ajax, de snelweg stond zelfs vol met supporters na die overwinning in de Arena. Samen met mijn broertje huilde ik op het veld van FC Groningen na het bereiken van Europees voetbal."
"Ik kijk er wel naar uit om tegen ADO te spelen. Juichen na een eventuele treffer zal ik wel doen, maar ingetogen. De jongens zullen mij ook niet uitfluiten, met een aantal supporters kaart ik nog wel eens", vervolgt Immers, die in de competitie negen keer het net vond voor Feyenoord.
Onlangs nog werd Timothy Derijck toegezongen toen hij met zijn 'nieuwe' club PSV op bezoek kwam. "En de mensen die aanvankelijk negatief en boos waren, begrijpen het nu veel beter. Een paar weken geleden werd Derijck toegezongen toen hij met PSV terugkeerde in Den Haag. Dat is typisch ADO."

