Laatste nieuws
09.45Sven Mislintat aan de slag bij Fortuna Düsseldorf
09.45Hiddink ziet grote problemen bij Ajax: 'Het fundament is helemaal weggevaagd'
09.35Maduro ziet ook 'Grim-effect' bij Ajax: 'Het is wel een beetje zo'
09.1057-voudig Duits international mag transfervrij weg: 'Geen makkelijke jongen'
09.05De Boer geniet van Feyenoord-parel: 'Vind ik eigenlijk een Ajax-voetballer'
09.00Spelersbattle tussen Ajax en Feyenoord: 'De verschillen zijn wel een stuk kleiner'
08.55'Boca Juniors verrast met interesse in Gimenez: club wil oud-Feyenoorder huren'
08.38Ajax-aanwinst ontpopt zich tot publiekslieveling: 'Zij zijn de reden dat ik kwam'
08.25'Dominant' Feyenoord getipt voor Klassieker winst: 'Dan ga je de wedstrijd winnen'
08.20Jessey Sneijder volgt vader Wesley op met profdebuut: 'Heeft een appje gestuurd'
08.16Ajax-uitblinker Godts kijkt uit naar Klassieker: 'Grote wedstrijden leukste om te spelen'
08.10Trouw onthult: 'F-Side blijkt wirwar van rivaliserende en extreme facties'
08.05De Boer vol lof over Grim: 'Dat vergeet Ajax, stoten ons steeds aan zelfde steen'
07.34'Als de verdedigers van Feyenoord zo spelen gaat bij Dolberg de ketchupfles open'
07.25Van der Gijp keihard voor Feyenoorder: 'Boskamp zei het al: kan er geen klote van'
07.22'Wintertransfer lonkt: Salah en Slot botsen opnieuw intern bij Liverpool'
02.00Jong PSV geeft zege als vanouds uit handen
00.15Premier League-ster doet bijzonder pijnlijke onthulling: 'Ik heb maar 4 vingers'
00.00Gijp ziet nieuwe Ajax-trainer in de Eredivisie rondlopen: 'Geef hem de kans'

Gisteren

23.59Kramer kent weinig goede herinneringen aan Ajax: 'Heb er niet veel gewonnen'
23.45Van der Gijp steunt trainer in zwaar weer: 'Doe niet zo raar, man!'
23.35'Salah terug in selectie Liverpool na gesprek met Slot'
23.25Cambuur snoept play-offticket af van De Graafschap, debuut Sneijder en goal Neeskens
23.25Omgeving overtuigt PSV'er in keuze voor Curaçao: 'Dit was hét moment'
23.25Aanwinst raakt overtuigd in keuze voor PSV door ploeggenoot: 'Ik wist het gelijk'
23.10Driessen haalt uit naar Ajax-verdediger: 'Kan niet verdedigen en niet voetballen'
23.05Cryptogigant legt 1,1 miljard neer voor Juventus: Agnelli’s zeggen 'nee'
22.55PSV'er overladen met lof door Bosz: 'Hij heeft exceptionele genen'
22.55Driessen fileert Feyenoorder: 'Als je hem zo ziet, lijkt het nergens op'
22.55Vrouwen AZ schakelen Ajax in blessuretijd uit, ook Feyenoord en Hera United door in beker
22.51Dolberg openhartig over leven met suikerziekte: 'Het kost veel om stabiel te zijn'
22.50'Waanzin' bij Ajax over performance coaches: 'Die bepalen wie van het veld moet'
22.45Prachtig: Jessey treedt in de voetsporen van vader Wesley Sneijder
22.30'Bestuursraad grijpt in: prominent lid businessclub Ajax berispt'
22.30'FC Groningen richt pijlen op Zweeds toptalent van AIK'
Resultaten x
Overige

Wenger baalt, Mancini kritisch, kwetsuren bij Spurs

Zaterdag werd er weer gevoetbald in de Premier League. Arsenal verloor, Manchester City deelde de punten en Tottenham Hotspur behaalde een klinkende overwinning.

01-12-2012 22:23 door Redactie ELF Voetbal

In het eigen Emirates Stadium liet Arsenal zich het kaas van het brood eten door Swansea City (0-2). Arsène Wenger baalde na afloop als een stekker. "We hebben de wedstrijd weggegeven omdat we niet creatief waren", bromde de 63-jarige manager, die overigens wel een terechte nederlaag leed. "Dat is zorgelijk, want we creëerden amper kansen. We liepen tegen een muur op, onze passing was niet scherp en niet snel genoeg. We oogden vermoeid. Dit is een harde klap omdat we december wilden beginnen met een overwinning. We spelen deze maand heel veel wedstrijden en we moeten ons eigen spel terug gaan vinden. De manier waarop we vandaag voetbalden is niet onze manier."

Manchester City kwam tegen Everton niet verder dan 1-1. "Everton is altijd een moeilijke wedstrijd omdat zij hard werken en sterk verdedigen", analyseerde manager Roberto Mancini na afloop. "In de tweede helft waren wij beter en verdienden we een doelpunt te maken. We zijn uiteindelijk echter niet tevreden, maar het seizoen is nog lang en dit verandert niets. Als je niet geconcentreerd bent, dan kan je soms verliezen. Dan is een punt pakken beter. Op dit moment zijn onze spitsen niet in vorm. We eisen meer doelpunten van hen. We hebben vier topspitsen, maar het kan gebeuren dat ze minder in vorm zijn. Het is belangrijk dat ze hard blijven werken zoals ze vandaag gedaan hebben. Ik denk dat Edin Dzeko, Carlos Tévez, Sergio Agüero en Mario Balotelli weer in topvorm komen."

Mancini werd uitgefloten toen hij Agüero inbracht voor Tévez, terwijl Dzeko degene was die matig speelde. "Ik heb hier mijn redenen voor, ik ben niet dom. Ik snap de supporters wel. Supporters zijn blij als je een spits brengt voor een verdediger, maar zo zit het voetbal niet in elkaar."

Tottenham Hotspur deed wel wat het moest doen en won op bezoek bij Fulham (0-3). Vervelend voor The Spurs was wel dat Gareth Bale uitviel met een blessure. De 23-jarige Welshman zal twee weken moeten revalideren. Naast Bale verloor Tottenham Hotspur ook Michael Dawson. "Zowel Bale als Dawson heeft een hamstringblessure opgelopen", vertelde manager André Villas-Boas. "De één lijkt ernstiger dan de ander, maar beide blessures zijn niet heel ernstig. Je weet het nooit met spierblessures, maar Bale zal ongeveer twee weken uitgeschakeld zijn. Dawson is eerder weer fit."




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.