"Het is niet iets van nu, het duurt nu al ongeveer vijf jaar", weet de Portugees tegenover beIN Sport. "Het is altijd hetzelfde liedje. Wat kan ik eraan doen? Ik kan de geschiedenis niet veranderen. Ik werk niet voor een krant of een televisiekanaal. Ik heb daar geen grip op. Maar de media houden ervan om de zogenaamde rivaliteit op te kloppen."
"Ik moet mijn werk blijven doen, blijven trainen", gaat de wereldster verder. "En mijn team alles geven wat ik maar kan. Geen zorgen maken over wat ze over Messi zeggen. Hij is een geweldige speler, ik onderhoud een professionele relatie met hem. Een relatie die ik ook met andere spelers heb. Hij is geen vriend van mij, we zitten niet in dezelfde kleedkamer en we gaan ook niet samen uit eten."
"Ik respecteer Messi als professioneel voetballer, maar meer niet. We zijn geen vrienden. Maar er is geen enkel probleem tussen ons. Als hij naar Real Madrid komt, kunnen we samenspelen. Maar dat zal erg moeilijk zijn", besluit Ronaldo.

