De voorzitter van de club uit Enschede zei het volgende over Chery, die bij FC Twente in de jeugd speelde: "Dan kun je wel roepen: hoe hebben ze hem laten gaan? Maar hij kon er niets van." Iets wat bij ADO Den Haag speler Chery natuurlijk niet in goed aarde viel. Munsterman deed deze uitspraken overigens in een artikel van de Volkskrant.
Diezelfde Munsterman komt nu met excuses aan het adres van de vleugelspeler. "Los van wat er gezegd is, is het mijn intentie geweest aan te tonen dat een speler die op dat moment nog niet klaar is voor het eerste elftal of veel concurrentie op zijn plek heeft, zich sterker kan ontwikkelen via een andere weg, om dan weer in aanmerking te komen voor FC Twente. Tjaronn Chery is daar een voorbeeld van."
De ontwikkeling die de speler nu doormaakt vindt Munsterman overigens geweldig. Dat geeft hij in diezelfde verklaring ook aan. "In deze context ging het er ook om dat wij steeds meer begrijpen hoe in het verleden clubs als Ajax jonge talenten helaas moeten laten gaan vanwege de grote concurrentie. Het is zeker niet de bedoeling geweest kwetsend te zijn", besluit Munsterman zijn verhaal.

