NAC-coach John Karelse vindt zelfs dat het NAC-publiek wat realistischer moet kijken naar de prestaties van zijn elftal. "Iedereen moet zich eens goed realiseren dat wij in de eerste tien wedstrijden de top zeven van vorig seizoen krijgen", aldus de trainer tegen Omroep Brabant.
"Dan weet je toch dat het niet makkelijk is? Maar iedereen kijkt maar naar de waan van de dag. We kunnen allemaal wel moeilijk doen, maar we moeten gewoon zorgen dat we punten gaan halen. Gewoon ervoor gaan knokken."
NAC-aanvoerder Jelle ten Rouwelaar geeft zijn trainer deels gelijk, maar wil het niet als excuus gebruiken. "Het ligt altijd aan jezelf. We hebben inderdaad wel moeilijke tegenstanders gehad, maar ook Willem II en FC Utrecht. We hadden meer punten moeten halen. Je kunt daarom niet zoeken naar excuses."

