Vandaag (woensdag) staat een gesprek van de Portugese sterspeler op het programma met de clubleiding. Cristiano Ronaldo liet afgelopen weken meermaals doorschemeren dat hij ontevreden was. Er zit de 27-jarige aanvallende middenvelder iets dwars. De echte reden wil hij niet vertellen richting de media, maar juichen na een doelpunt doet hij bijvoorbeeld niet meer.
"Niemand twijfelt aan zijn toewijdig en band met Real Madrid. Ik denk dat de fans hem erg dankbaar zijn. Ze steunen hem voor zijn harde werken en zijn vele doelpunten", vertelde Arbeloa tegenover ABC. "Cristiano Ronaldo moet weten dat de supporters van hem houden en daarover kan hij eigenlijk geen enkele twijfel hebben. Dat ziet hij elke dag."
Arbeloa was goed bezig en gaf ook trainer José Mourinho een pluim. "Mourinho is een echte winnaar. Hij is daardoor in elk land met elke club te bereiken wat hij wil en titels te winnen. Dat is de echte kwaliteit van hem. En hij weet precies hoe hij ons daartoe moet brengen. Hij heeft van ons stuk voor stuk winnaars gemaakt. Hij heeft een exceptionele winnaarmentaliteit."
"Hij werkt ook veel tactisch met ons. Hij maakt altijd de juiste keuzes. Ook met zijn vervangingen. En met alles wat hij tijdens een wedstrijd veranderd, loopt het goed af."

