"Vandaag is weer een nieuwe dag en we staan aan de vooravond van een nieuw seizoen. Vanmorgen hebben we de focus op de eerstvolgende wedstrijd gelegd."
"Het is absoluut goed voor ons geweest om deze duels gespeeld te hebben. Het is de ervaring die ons de das heeft omgedaan. Daarom zijn deze wedstrijden zeer leerzaam geweest. Dit is bagage voor iedereen en daar worden we alleen maar sterker en beter van."
Zondag wacht ADO Den Haag. "Ik heb de oefenwedstrijd gezien tegen Newcastle United (0-0, red.). In die wedstrijd stond het defensief goed bij ADO Den Haag. Maar wij gaan van eigen kracht uit en kijken eigenlijk alleen naar onszelf. Wij zijn klaar voor zondag en willen de competitie goed starten", besluit Kashia.

