Het afgelopen seizoen wist de club slechts 35 doelpunten te maken, zo meldt The Daily Mail. Afgelopen voetbaljaargang stond Owen op de loonlijst bij Manchester United, maar daar werd zijn aflopende verbintenis niet verlengd. De voorhoedespeler hoopt zijn loopbaan een vervolg te kunnen geven in de Engelse competitie.
Eerder werd de Engelsman al in verband gebracht met een overgang naar de Verenigde Arabische Emiraten. Er lag een verbintenis voor hem klaar bij Al Shabab, maar tot een akkoord kwam het niet. Voorheen speelde Owen in het shirt van Liverpool, Real Madrid en Newcastle United.
Laatste nieuws
Resultaten
x
Overige'Owen kan contract tekenen bij Premier League-club'
Stoke City hoopt tijdens de transferperiode een grote naam aan zich te binden. De Premier League-club wil aanvaller Michael Owen verleiden om een contract te tekenen. De 32-jarige spits moet voor de doelpunten gaan zorgen bij de Engelse club.

