Donderdagochtend sprak Guardiola drie uur lang met Barcelona-president Sandro Rosell, in het woonhuis van laatstgenoemde in Barcelona. Later werd bekend dat er een dag later een persconferentie zou worden gehouden in Camp Nou omtrent de positie van de oefenmeester.
Vrijdagochtend heeft Guardiola een ontmoeting met zijn spelers. Wat daar precies besproken zal worden is onbekend, maar het lijkt erop dat hij zijn afscheid gaat aankondigen. Als 'Pep' inderdaad besluit om weg te gaan zal hij vermoedelijk een jaar rust nemen van het voetbal.
In het gesprek met Rosell zou Guardiola hebben aangegeven 'niet door te kunnen gaan' na de uitschakeling in de Champions League en het weggeven van de titel aan Real Madrid.

