Beiden zijn boezemvrienden van elkaar. Chery en El Ahmadi kennen elkaar uit hun geboortestad Enschede, waar ze samen opgroeiden en bij FC Twente in het betaalde voetbal debuteerden. El Ahmadi won de onderlinge krachtmeting met zijn boezemvriend, maar liep vandaag wel tegen een vervelende zevende gele kaart op. De 27-jarige verdedigende middenvelder is er niet bij wanneer Feyenoord komende zondag AZ ontvangt in De Kuip.
ADO-aanvoerder Lex Immers scoorde vanmiddag vanaf de strafschopstip tegen Feyenoord. De Rotterdamse club wordt mogelijk zijn nieuwe werkgever. De club van trainer Ronald Koeman is al tijden gecharmeerd van de 25-jarige middenvelder. "ADO Den Haag is mijn club, maar een speler heeft ook ambities. Op dit moment is Feyenoord absoluut een stap hogerop. De competitie is op zondag 6 mei afgelopen. Daarna ga ik kijken wat er gaat gebeuren. Natuurlijk zit Feyenoord wel een klein beetje in mijn achterhoofd, maar ik speel voor ADO Den Haag op dit moment. Die betalen nog drie maanden mijn salaris en misschien nog wel 24 maanden daarna. Er is nu nog niks aan de orde", aldus Immers tegenover RTV Rijnmond.
Koeman was tevreden met het resultaat in Den Haag. "We blijven goed meedoen in de strijd om de tweede plaats. Nu moeten we een concurrent een klap gaan geven. We hadden al in de eerste helft ruim afstand moeten nemen. We waren duidelijk de betere ploeg. Bij 0-2 in de tweede helft leek alle spanning eraf. Uit het niets viel echter de 1-2, waardoor het de laatste minuten toch nog even benauwd was. Maar ook in de slotfase hebben we goed gespeeld. Mijn spelers hebben hier bewezen dat ze met de druk van de tweede plaats kunnen omgaan."
Overigens gaat Feyenoord een poging wagen om Tonny Vilhena nog even te behouden. Feyenoord moet het talent afstaan aan de KNVB, omdat de selectie van Oranje voor spelers onder de zeventien jaar vanaf dinsdag 1 mei het EK in Slovenië speelt. De Rotterdamse club hoopt dat de Nederlandse voetbalbond meewerkt nu blijkt dat El Ahmadi er niet bij is tegen AZ.

